Kaip aš susipažinau su astrologija

2010 m. saulėtą vasaros dieną važiavau troleibusu, įlipo vyras ir paklausė ar gali šalia prisėsti – vietos daug buvo aplink, tačiau pasakiau, kad gali. Jis žiūrėjo į mane ir pasakė, kad turiu labai geras akis. Nusišypsojus padėkojau. Jis manęs paklausė, ar aš Mergelė. Atsakiau, kad taip. Tada pažėrė keletą gyvenimo faktų ir emocijų, kurios tada vyravo, ir aš nustebau. Pasiūlė asmeninį horoskopą nemokamai, sutikau ir užrašiau jam ant lapo skiautės savo el. paštą.

Po poros savaičių gavau savo pirmąjį asmeninį horoskopą. Buvo įdomu, daug kas atitiko. Tuomet nesupratau, ką reiškia tas Ascendentas, ar Mėnulis Dvynių ženkle, ir pernelyg nesidomėjau. Bet prisibraukiau atsispausdinus sakinius, kurie buvo įdomūs, kažką naujo atnešė, įkvėpė… Ir vis grįždavau pasiskaityti.

Aš buvau ta, kuri galvojo, kad gimė po nelaiminga žvaigžde, nes vis kur pasisukdavau atrodydavo, kad atsiduriu ne laiku ir ne vietoje, aš labai daug dirbdavau ir stengdavausi, bet vis atsimušdavau į sieną. Meilėje chaosas, darbai netenkino, buvau besiblaškanti tiek viduje tiek išorėje. Tuomet netikėjau, kad įmanoma „perrašyti“ savo žvaigždes, savo gyvenimą.

Tada nežinojau, kad man reikia gurkšnio sąmoningumo…

O jo gavau visu kaupu kai mane supurtė dvasinis atsibudimas 2016 m. 🌊 Tuomet išėjau iš darbo, dėl energijų bangavimų, ligos, nuovargio… (sirgau labai visus metus po Kundalini atsibudimo) Ir sėdėjau dienomis naktimis ieškodama atsakymų į klausimus, kuriu tik daugėjo manyje…

Ir staiga atsirado senas draugas, kuris pasiūlė sudaryti asmeninį horoskopą dovanų – nes artėjo mano gimtadienis – jo senelis sudarinėjo tuomet. Ir tai buvo tokiame sinchoroniškame šokyje viskas, kad sutikau. Aš tuomet jau buvau praskaldžius savyje daug vidinių šablonų, Kundalini elektra jau buvo pravaliusi daug energijų ir mąstymo aspektų, kurie man kenkė, ir pradėjusi matyti aiškiau Matricą ir savo asmeninius Spiralinius Vingius – suvokiau, kad yra dalykų Gyvenime, kurių negalime pakeisti, turime priimti, perleisti, ir kuriuos galime pakeisti – savo įkvėptais veiksmais iš Širdies… Ir kai gavau asmeninį horoskopą gavau kartu ne tik raštų daug įdomių, bet ir labai šokiruojančios informacijos, kuri man buvo garsiai pasakyta – apie tai kas NEVA MANĘS LAUKIA – kad aš gyvenime būsiu nelaiminga santykiuose ir Meilėje, nes visuomet duodu per daug, ir niekas negali man duoti, kiek noriu… Bus gerai, kai aukosiuosi.

Bet aš tuomet buvau tokiame sąmoningume, kad manęs tai nepalietė taip, kaip galėjo paveikti prieš kelis metus – aš stebėjausi, kad žmonės renkasi tokius dalykus sakyti garsiai – juk tai gali užprogramuoti kitą – NIEKAS NĖRA IŠKALTA AKMENYJE. Ir Tavo pasirinkimų taškai kuria Tavo realybę DABAR, o tai sukuria bangavimą – į Tavo Ateitį.

Aš tada tik suprunkščiau mintyse, bet stebėjau kaip Vanagas – ką kiti kalba apie mano Žvaigždes. Apie mano Gyvenimą. Tuomet jau buvau pasiekusi nirvaną, nušvitimą, ekstazę, aleliuja, Tiesos Suvokimą, takatakata, Sielos Dvyniai, Liepsnos, Amžinybė, Mirties išjautimas, pabuvimas anapus… buvau ten, palaimos kloduose siūbavausi, Tyla net užgniaužia kvapą, Šviesa akis spigina kaip stipriausi prožektoriai – na ir visi kiti dalykai gilūs, ryškūs kurie manyje kuteno man kaulus ir sakė SVEIKA ATVYKUSI, TAI PRADŽIA KELIO – Į SAVĘS ATSIBUDIMĄ, Į TIKRĄJĮ AŠ. Pakylėtieji Meistrai, Angelai, Arkangelai, Dvasios gyvūnai, Protėviai visi buvo, yra ČIA – jie visi aiškiai vėliavėles kaišiojo ryškiai švelniai rožines (besąlyginės Meilės spalva), kad AŠ ESU MEILĖ. AŠ ESU KŪRĖJAS.

Bet manyje tuomet sukilo pykčio banga – aš supratau, kad turiu įrodyti savo pavyzdžiu, kad įmanoma viską sukurti, pakeisti, ir tada naktimis nemiegojau, ieškojau įrodymų raštiškų, kad nebūtų tik mano patyrimas nerašytas, kad įmanoma kurti savo LIKIMĄ, pakeisti tuos „blogus“ aspektus savo žvaigždžių žemėlapyje. Tuomet pykčio bangos užliejusios visas baimes susprogdindavo ir aš vis dėjau ir dėjau stipriau kojas į savo Kūrėjo Kelią… Ir kelias vis labiau ir labiau atsiskleisdavo man žengiant pirmyn.

Nardžiau tada po kavą, kosmosus ir sluoksnis po sluoksnio ėmė ryškėti vaizdas, pakildavo suvokimai vis stipresni. Tuomet pradėjau sapnuoti sapnus, kuriuose pindavosi astrologiniai aspektai su žvaigždėmis ir kosmoso mėlynu gilumu ir viskas vieną naktį susijungdavo į visumą! Aš kaip išprotėjęs genijus pašokau tada iš sapnų šaukdama „AHA, EUUUREEEKAKKA, VAIKYTTTTIII“!!!!!!! Tai buvo vieni stipriausių mano patirtų suvokimų ir informacijos susidėliojimų per sapnus.

Žemėlapio nepakeisi, kurį atsinešei gimdamas, jis yra labai vertingas – supratus vyraujančias energijas, gali suprasti labiau save, suprasti kur gyji, augi, koks Tavo Sielos kelias, kokios duotybės ir t.t. ĮMANOMA pažinus savo įspaudą, priėmus savo Sielos planą – susibalansuoti, kažką paryškinti, sumažinti, neutralizuoti, kur intencija – ten energija teka.

Aš siūlau save pažinti per astrologiją ir per sąmoningas zodiakų ženklų energijas! Padedu suprasti astrologijos pagrindus, įskaitant astrologinius būstus, ženklus ir planetas, savo Sielos Kelią! Astrologinę analizę darau pagal Rytų (Vedų astrologiją) derinu Vakarų astrologijos žinias. Aš naudojuosi dviem galingiausiais šaltiniais, kuriuos žinau, kad gaučiau rekomendacijas Tau – ŽVAIGŽDĖMIS ir INTUICIJA (naudojuosiu ekstrasensoriniais gebėjimais, bioenergetika, energijos pajautimu), ir susitikus Tave DABAR, nupasakosiu Tau Tavo astrologinį žemėlapį!

DABAR – 22% NUOLAIDA KONSULTACIJAI / ASMENINIAM HOROSOKOPUI / ANALIZEI! NUOLAIDA IKI 2022/05/05

ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA – 70 Eur. – DABAR 55 Eur.

⪢ 2 val. konsultacija

⪢ Orakulo kortų žinutė: į kokią gyvenimo sritį ir energiją reikia atkreipti dėmesį DABAR, kad būtų didesnis Sielos augimas

⪢ Gydomųjų kristalų rekomendacijos – pagalba Tau dvasinėje kelionėje.

⪢ Trumpa astrologinė analizė raštu kartu su orakulo kortų žinute  (~5  pdf lapus)

ASMENINIS HOROSKOPAS / ANALIZĖ – 70 Eur. – DABAR 55 Eur.

⪢ Pamatinė astrologinio žemėlapio analizė (asmeninis horoskopas)

⪢ Orakulo kortų analizė: į kokią gyvenimo sritį ir energiją reikia atkreipti dėmesį DABAR, kad būtų didesnis Sielos augimas

⪢ Gydomųjų kristalų rekomendacijos – pagalba Tau dvasinėje kelionėje.

Analizės apimtis ~ 20 pdf lapų. Analizė atliekama per 10-14 darbo dienų

REIKALINGA TIKSLI GIMIMO DATA, LAIKAS IR VIETA!

Tu sužinosi:

Konsultacijos vyksta internetu – per Zoom arba Vilniuje.

Daugiau: https://flowinglow.com/astrologine-konsultacija/

Jeigu nori nerti ir patyrinėti savo žvaigždynus – parašyk man asmeninę žinutę arba laišką: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: