Užtemimų koridorius 04.30-05.16

Užtemimai yra pokyčių sukėlėjai – jie pradeda EVOLIUCIJĄ. Užtemimai plonina šydą ir mes galime lengviau naudotis intuicija, pereiti į aukštesnę būties būseną.

Saulės užtemimas 04.30 d. Saulė – ego, valia, asmenybė, Tėvas, tai vyriška ugninga planeta. Saulės užtemimai įvyksta per Jaunatį. Tai galingos naujos pradžios, pagrįstos naujomis asmeninėmis vertybėmis, savęs pripažinimu ir įgalinimo jausmu. Tai kvietimas judėti į priekį su besiplečiančia Širdimi. Detalės atsiskleidžia kitaip, atrodo gilesni sluoksniai atsiskleidžia kurių iki šiol nematėme – nes tai iškeliama į Saulės Šviesą. Šis laikas parodo, ko mums reikia atsisakyti, kad galėtumėme transformuotis.

Saulė yra šviesa, tai mes matome dieną – tai ego, tai, ką Tu rodai pasauliui. Mėnulis yra Tavo šešėlis – dalis, kurią slepi, dalis, kuri atsiskleidžia tik tamsoje. Užtemimo metu tamsa patenka į Saulę – ant Tavo ego. Staiga Tavo Siela, kuri atsiskleidžia tik tamsoje, atsiskleidžia dienos viduryje. Šio Saulės užtemimo metu Tavo vidinė šviesa, Tavo kibirkštis – tikrasis Aš, kurį laikai paslėpęs – gauna leidimą žengti pirmyn, į dienos šviesą! Saulės užtemimo metu Saulė užleidžia vietą tamsai. Senovės žmonės tikėjo, kad užtemimas buvo pabudimo akimirka – tamsa atsiskleidžia dienos šviesoje, kad galėtų būti transformuota.

Kai mes išlaisviname dalykus, kurie mums nebetarnauja, mes judame giliau į savo Sielą. Tačiau šie pokyčiai gali būti ne iš karto aiškūs. Panašiai kaip Saulę blokuoja Mėnulis, šis užtemimas gali užkirsti kelią pamatyti visą istoriją. Ateinančiomis savaitėmis ir mėnesiais bus daugiau aiškumo, kai užtemimo energija praeis ir viskas atsiskleis.

Mėnulio užtemimas 05.16 d. Mėnulis – tai mūsų emocijos, instinktai, mąstymas, šaknys, Motina, tai moteriška vandeninga planeta. Mėnulio užtemimai visada vyksta tuo pačiu metu kaip ir Pilnatis, bet turi dešimt kartų didesnę Pilnaties galią. Mėnulio užtemimai pateikia pagreitintos energijos Portalus, kurie padeda pašalinti dalykus iš mūsų gyvenimo. Jie taip pat gali pateikti baigčių ir rezoliucijų dalykams, kuriuos jau išaugome, bet kuriuos dar turime paleisti. Mėnulio užtemimai linkę iškelti mūsų tamsiausias, sunkiausias emocijas. Jausmai, kuriuos ilgai slepiame gali iškilti į paviršių. Mėnulio užtemimas gali būti puikus išgijimo ir virsmo laikas, padėdamas mums įgauti įžvalgų apie save ir kitus. Tikri pokyčiai reikalauja, kad mes suvoktume savo emocijas ir jausmus.

Laikas šis – itin galingas. Tyloje jau galiu jausti orą, kuris vibruoja vis greičiau, Visatos karšti ugningi liežuviai laižo mus vis stipriau, elektriniai kodai, kurie budina Širdį, persipynę su Tamsa artėdami ryškėja. Stiprėja sapnai apie karą, agresiją, pyktį, gilų skausmą. Stiprėja emocinis tonas. Emocijų bangos kyla arba stipriai žemėja, arba keičiasi viskas pernelyg greitai – nespėjame susigaudyti. Gali prasidėti stiprūs fiziniai skausmai – ypač ties Saulės Rezginiu ir Širdimi. Gali sustiprėti pilvo – virškinimo problemos. Galimi emociniiai protrūkiai – verkiu nežinau ko verkiu. Atsiduok, leisk energijai per Tave praeiti. Gerklė gali pradėti tarsi girgždėti, degti, gali prasidėti Gerklės skausmai, užkimimai.

Kvėpuojame kiekviena diena vis stipriau aukštesniąją Meile – mes nepratę kalbėti iš Širdies. Plaučiai – Širdis. Dauguma mūsų nemokame ir bijome išsakyti savo tikruosius jausmus, poreikius, troškimus. Mes patiriame vis stipresnius Meilės sau dažnius – tai gali sukelti šoką, išgąsdinti – daug nepatirtos Šviesos ir Meilės. Tu gali klausti savęs: ar aš to nusipelniau? Mes buvome ilgai programuojami, dabar sluoksniai krenta – į laisvę – gyventi Sielos dažniu. Pasiruošk priimti ir paleisti vienu metu. Krūtinė pradėjusi degti gali sukelti stiprius verksmus – bet tai bus verksmai gydantys, magiški, iš didelio paleidimo, suvokimo, džiaugsmo, dėkingumo, laisvės. Tu vertas patirti palaimą.

Tu vertas patirti Visatos ir savo Magiją. Tu esi vertas. Nes Esi.

Jeigu Tu kažką užtrigerini – tai nėra Tavo klaida, Tau nereikia atsiprašinėti. Nėra taip, kad kažkas su Tavimi negerai. Mes turime prisiminti, kad išorė – mūsų vidaus atspindys. Turime mokytis pažvelgti į kitą kaip į veidrodį ir prisiminti, kad tai, kas kitame trigerina – tai susiję su manimi ir tai reiktų patyrinėti. Trigeris – tai tramplynas į aukščiau. Tau nereikia atsiprašinėti ir už ribų brėžimą. Už „ne“. Kita šios temos dalis – reikalinga prisiminti, kad negalima užsimerkti prieš kito žmogaus agresyvų, piktą elgesį galvojant, kad tai mano veidrodis. Mes turime prisiimti atsakomybę už savo energiją, ir už poelgius, žodžius. Nepasiklyskime veidrodžių karalystėje. Būk pastabus, būk kai vanags!:)

Sukūriau 9 klausimus – kuriuos rekomenduoju atsakyti raštu iki užtemimų laikotarpio pradžios, pasižymėti, užfiksuoti, reflektuoti. Skirk sau erdvės ir laiko, užsileisk muzikos, užsidek mėgstamą smilkalą, ir nerk!

Sukūriau savirefleksijos muzikos dainų takelį įkvėpimui: https://soundcloud.com/flowinglow/sets/neriam-savirefleksija

Savirefleksijos klausimai

1. Kokie pokyčiai įvyko per paskutinius du metus? Kas vyko prieš du metus ir kas vyko šių metų sausį-vasarį – tai energijų temos kurios vėl aktyvinasi (per Saulės užtemimą).

2. Kokie pokyčiai Tave stebina ir atrodo Visata suteikė daug daugiau negu matai ir pasitiki? Kvietimas tęsti!

3. Kokią stipriausią Sielos pamoką išmokai per paskutinius du metus?

4. Kur Tu matai savo gyvenime vykstančią transformaciją dabar? Kas yra pasirengę transformuotis ir keistis Tavo gyvenime?

5. Ar Visata Tave verčia atkreipti dėmesį į ką nors ir išlaisvinti? Ko laikaisi, kas Tau nebetarnauja?

6. Kokius paleidimo būdus esi išbandęs? Kokie paleidimo ir gijimo būdai Tau labiausiai patinka ir „veikia“? Patyrinėk. Ar tai meditacija, rašymas, laiško deginimas, kvėpavimo pratimai, rebefingas, ar Reiki, Teta gydymas? Pajausk – kokios praktikos trokšta Širdis? Kūnas?

7. Kokius dalykus jau išaugai, ir reikalinga paleisti? Tai gyvenimo įpročiai, draugai, darbai ar kt.?

8. Patyrinėk kaip Tu renkiesi save auginti ir maitinti? Ar darai kažką, kas Tavęs neremia? Kaip gali tai pakeisti? Kaip gali labiau rūpintis savimi? Kaip gali stiprinti ryšį su kūnu? Kaip gali labiau atverti Širdį sau – atsiverti Meilei sau?

9. Ar yra kažkas – ką suvoki, kad Tau sunku pripažinti, priimti? Tai kvietimas nerti į skaudulius, į žaizdas, į savo Tamsą ir atsiverti priimti mažiau mylimas savęs Aš dalis. Turime stiprų Visatos palaikymą – stipriai išgyti, jeigu nersime!

Įsivaizduok, kad esi šalia vandens tunelio, kuris pradeda traukti Tave į vidų tarsi vakuumas – viduje – Tamsu, daug emocinių nevaldomų bangų, daug nematomų povandeninių srovių – nematai, bet Tave tos energijos veikia, ir negali pamatyti DABAR apie ką tai – nes aiškumas pakils tik perplaukus tunelį. Tave gali įtraukti sūkuriai ir Tu gali skaudžiai susižeisti atsitrenkęs į dugną. Bet Tu negali priešintis – Tave įtrauks.

Kaip Tu nori pereiti šį tunelį? Kaip Tu pasirinksi pereiti šį tunelį? Tai Pokyčio PORTALAS.

Tavo Aukštesnysis Aš žino šį Tavo Sielos evoliucijos skyrių – tai DABAR yra teisingu laiku. Klausyk savo kūno ir Širdies. Prisimink, kad žemiausiose slėniuose mes galime pažinti ir suvokti savo šešėlius ir tamsą. Atsivėrę į aukštumas mes galime priimti savo Galią. Nardydami po savas patirtis mes galime susijungti ir su Tamsa ir su Šviesa savyje – ir šokti subalansuotą gyvenimą iš suderintos Aš Širdies Arenos.

Pasitikėk. Neskubėk. Stebėk. Mokykis plaukti per emocijų bangas. Įsižemink.

Su Meile,

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: