Auros valymas ir savo energijos saugojimas

Tavo aura yra energijos laukas, kuris supa Tavo kūną. Jis veikia kaip magnetinis energijos laukas, kuris surenka emocijas, sveikatą, psichines šiukšles ir aplinkos energijas. Tavo aura gali patirti stresą, kai keitiesi energija su aplinkiniais, Tu gali jausti nerimą, susierzinimą, mieguistumą, nekantrumą ir netgi neigiamą požiūrį į pasaulį. Laikas nuo laiko reikia išvalyti savo aurinį lauką!

PAPRASTI BŪDAI KAIP IŠVALYTI AURĄ:

1. SMILKYK ŠALAVIJĄ, PALO SANTO, ŽOLELIŲ RYŠULIUS AR SMILKALUS. Uždek žolelių ryšulį ar smilkalų lazdelę ir švelniai paskirstyk dūmus kiekvienai kūno daliai, piešk dūmais pagal savo kūno siluetą, vizualizuok, kad visa neigiama energija išeina! Išvalyti orą, erdvę, ir padeda nusiraminti.

2. NERK Į VONIĄ, DUŠĄ. Naudok druskas, eterinius aliejus ir šventas žoleles, kad išvalytum savo energijos lauką. Įsivaizduok, kad visas negatyvumas išeina iš Tavo kūno į vandenį ir transformuojasi į šviesą. Duše – vizualizuok, kaip Tavo aura valosi ir gyja, kai vanduo teka žemyn kūnu. Gali braukti mostais nuo savęs – tarsi brauki energijas / emocijas / tai kas Tavęs neremia – ir viskas nuteka kartu su vandeniu.

3. NEŠIOKIS KRISTALUS / MEDITUOK SU KRISTALAIS. Kristalai yra nepaprastai stiprus ir galingas įrankis, skirtas valyti Tavo aurą. Vienas stipriausių auros valymo kristalų yra selenitas, tinka ametistas, fluoritas, ametistas, angelitas, turmalinas. Pradedantiesiems rekomenduoju dūminį kvarcą- valymuisi. Apsaugai – turmalinas, tigro akis, labrodoritas. Kristalus reiktų rinktis pagal savo intuicijos šnabždesius, aš galiu padėti – išrinkti individaliai, kokie tinka Tau.

4. KARTOK MANTRAS, AFIRMACIJAS. Atsisisėk ramioje vietoje ir įsivaizduok, kad Tave supa balta šviesa. Užsimerk ir pradėk kartoti Tau rezonuojančias mantras ir afirmacijas. Kartok tiek kartų, kiek nori, kol pajusi, kaip ta paskleista žinutė vibruoja Tavo kūnu.

5. KLAUSYK AUROS VALANČIOS MUZIKOS. Rami, aukštų Hz muzika padeda išvalyti aurą, nes muzikos bangų ilgiai sąveikauja ir harmonizuojasi su kūno energijos bangomis.

Rekomenduoju: https://soundcloud.com/spiritualmoment/528hz-energy-cleanse

6. IŠPLAUK GRINDIS SU CITRINŽOLIŲ AR PUŠŲ ETERINIU! Namų tvarkymasis ir plovimas – ritualas 🙂

7. ĮSIVAIZDUOK ŠVIESOS BURBULĄ APLINK SAVE. Atsikėlus ryte padėk kojas ant grindų ir nusipiešk vaizduotėje Šviesos burbulą – tarsi muilo burbulą. Tai apsauginis burbulas, kuris Tave saugos per visą dieną. Gali pasikviesti savo nematomą mylinčią pagalbą, kad padėtų sutvirtint burbulą (Angelus, Fėjas, Aukštesnyjį Aš, Visatą, Dievą – kas jaučiasi Tau gerai)

Visuomet valau erdvę ir savo aurą Palo Santo, mėgstu citrinžolę ir pušų eterinius aliejus, taip pat į dažnai neriu į vandens telkinį į šaltą vandenį, ir į drugną vonią – su natūraliomis spalvotomis su druskomis.

Apie auros valymą / energetinį gydymą

Su manimi galime kartu nerti į energetinio gydymo sesiją, apsivalyti nuo negatyvių energijų, nuo spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso. Subalansuoti čakrų sistemą. Inicijuoti / pradėti vidinių žaizdų gydymą (nes joms reikalingas tęstinis gydymas). Atlikti energetinį gydymą, aktyvaciją, kuris jums reikalingas labiausiai DABAR.

Aš siūlau transformacinio energetinio gydymo sesiją, gilaus atsipalaidavimo sesiją. Sesijos gyvai Vilniuje arba nuotoliu.

Jeigu traukia patirti kelionę į save / jauti, kad reikia išsivalyti, susibalansuoti – bet nežinai, kas Tau labiau tiktų – siūlau susitikti ir susipažinti, papasakočiau daugiau!

Registracija, klausimai: flowinglow11@flowinglow

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: