2022 metai. STIPRYBĖS, TRANSFORMACIJŲ METAI. Svarbiausi astrologiniai įvykiai, energijų temos, patarimai

2022 -ieji numerologijoje yra 6 metai. Tai yra laikas iš naujo išrasti save – šie metai tai atsakomybės, santykių, pusiausvyros, meilės ir gydymo kelionė. 6 yra susiję su praeities gyvenimo ar protėvių žaizdų išvalymu ir gydymu. Tai reiškia išsivadavimą iš karminių ciklų. 2022 m. pamoka – nesivelti į pasikartojančius modelius, kurie mums kenkia ar mus riboja. Turėsime nerti į save giliau, kad pažintume modelius, turėsime atrasti būdų, kaip nepatekti į šias kilpas. Pagalvokite, kokius apribojimus sau keliate. Skaičius 6 taip pat susijęs su organizavimu ir tvirto pagrindo kūrimu. Tai galimybė pasiekti aukštesniąją Meilę, sustiprinti santykius ir išgydyti gilias žaizdas. Vienas iš pagrindinių 6 metų energijos iššūkių yra subtili pusiausvyra tarp paramos ir įgalinimo.

Taip pat 6 metai yra prisotinti mitybos troškimo. Kaip maitiname ir puoselėjame savo kūną, protą ir dvasią?

6 daugiausia dėmesio skiria šeimai. Alberto Einšteino dukra Lieserl padovanojo laiškus, kuriuos jos tėvas parašė jai per savo gyvenimą. Tarp jų buvo ir laiškas, kuriame buvo pateiktos šios mintys:

„Yra nepaprastai galinga jėga, kuriai iki šiol mokslas nerado oficialaus paaiškinimo. Tai jėga, kuri apima ir valdo visus kitus… Ši visuotinė jėga yra MEILĖ. Meilė yra šviesa, kuri apšviečia tuos, kurie ją duoda ir gauna. Meilė yra jėga, nes ji daugina tai, ką mes turime… Ši jėga viską paaiškina ir suteikia gyvenimui prasmės.”

Albertas Einšteino gyvenimo kelio skaičius buvo 6 (pagal jo gimimo datą). Tai nuotaikinga žinutė, kalbanti tiesiai iš 6, parodanti šio skaičiaus didžiausią grožį ir tikslą.

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

VENEROS RETROGRADAS

Sausio 8 d. – Sausio 29 d. Ožiaragio ženkle

Veneros retrogradas reiškia mūsų gyvenimo pokyčius, kai kalbama apie meilę, širdies reikalus, mūsų santykius ir finansus. Veneros energija padeda mums nuspręsti, ką mes vertiname ir kas yra verta mūsų laiko. Tai padeda mums suprasti, ko verta mūsų energija. Mes esame skatinami paleisti bet kokius modelius, santykius ar nuostatas, kurios nebepalaiko mūsų aukščiausio augimo. Ožiaragis yra labai žemiška ir praktiška energija. Reikalinga atsakomybę už save, savo veiksmus ir energiją, kurią skiriame pasauliui.

2022 m. kovo 2 d. – Venera palieka šešėlinę fazę. Venera yra šešėlinėje fazėje, kol išeina iš paskutinio laipsnio, kuriuo grįžo atgal. Šiuo metu energijos keičiasi ir esame pasiruošę pradėti iš naujo. Kitas Veneros retrogradas po 18 mėnesių.

MERKURIJAUS RETROGRADAI

Merkurijus yra komunikacijos, bendravimo planeta. Merkurijus apima tai, kaip mes suvokiame, interpretuojame ir perduodame informaciją. Kai Merkurijus yra retrograde, gali sutrikti technologijos, bendravimas, kelionės, logika ir informacija, tačiau suprasdami Merkurijaus retrogrado reikšmę, su juo susijusią riziką ir naudą, ženklą, kuriame jis yra, taip pat kiek laiko jis tęsiasi, galime susidoroti su problemomis.

Sausio 14 d. – vasario 3 d. 
Gegužės 10 d. – birželio 3 d. 
Rugsėjo 9 d. – spalio 2 d.
Gruodžio 29 d. – sausio 18 d.

Svarbu atsiminti, kad nors Merkurijaus retrogradas gali sukelti nepatogių susitikimų, jis taip pat yra tam, kad sudarytų palankią dirvą pakartotiniam įvertinimui. Tai sulėtėjimo ir peržiūros procesas, kuris suteiks mums galimybę iš naujo integruoti reikalingas pamokas ir pakeisti konkrečius mūsų gyvenimo aspektus. Norint išnaudoti tikslingai šį laiką praleiskite laiką gamtoje, išsivalykite savo erdves. Tai puikus metas grįžti atgal ir pažvelgti į savo žodžius: peržiūrėti, iš naujo įvertinti, perkonfigūruoti, perdaryti. Labai svarbu priimti buvimą tarp proto būsenų ir priimti tekėjimą, o ne priešintis pokyčiams, ir atsiverti į savo intuiciją. Merkurijaus ciklų visuma iliustruoja nesenstančią pabudimo ir transformacijos istoriją, jei nuspręsime atkreipti dėmesį.

MĖNULIO IR SAULĖS UŽTEMIMAI

Užtemimo ciklai skatina pokyčius ir transformaciją. Užtemimai gali atskleisti senus modelius, nesaugumą, apribojimus ir net baimes. Kai suvokiame šias „žemesnės vibracijos energijas“ savyje ir aplink save, tuomet turime galią ir galimybę jas išgydyti ir transformuoti, kad galėtume jas paleisti. Užtemimai atkreipia dėmesį į tai, kur esame nesusiderinę, todėl galime transformuotis ir pereiti į didesnę harmoniją.

Balandžio 30 d. Saulės užtemimas 
Gegužės 16 d. Mėnulio užtemimas 
Spalio 25 d. Saulės užtemimas 
Lapkričio 8 d. Mėnulio užtemimas 

Astrologiniu požiūriu Saulė simbolizuoja sąmoningą protą. Saulė asocijuojasi su gyvybinės jėgos energija, šiluma, šviesa ir kūrybiškumu. Mėnulis, kuris naktį atspindi Saulės šviesą, atspindi mūsų emocijas ir pasąmonę.

Saulės užtemimo metu, kai Mėnulis užstoja Saulės šviesą, mūsų emocijos ir pasąmonės modeliai gali būti giliai atskleisti. Saulės užtemimai suteikia geras galimybes atspindėti, išgydyti ir transformuoti žemesnio dažnio modelius į įpročius ir modelius. Saulės užtemimai, kurie įvyksta per Jaunatį, atskleidžia „naujos pradžios galimybes“.

Mėnulio užtemimai įvyksta per Pilnatį ir atskleidžia, kur reikia paleisti, ką nors užbaigti ar leisti kažkam nukristi. Tai kartais gali būti staigu, pavyzdžiui, darbo praradimas ar išsiskyrimas su partneriu, bet kai liekate šalia ir stebite pokyčius, kurie atsiranda jūsų viduje ar aplinkui, galite pasinaudoti galimybe suvokti, ko iš tikrųjų trokštate.

Tam tikra prasme užtemimai yra tarsi kosminiai katalizatoriai, kurie sukelia pabaigą ir verčia žengti žingsnį link naujos pradžios, kuriai galbūt priešinotės.

Užtemimo energija gali būti lengvai priimta džiaugsmingai jeigu būsite atviri, tekantys, priimantys. Tik tada, kai yra pasipriešinimas, seni modeliai tampa skausmingi. Kai leidžiame sau augti nesilaikant – užtemimai gali veikti kaip durys ar vartai, padedantys mums patekti į aukštesnę būties dimensiją.

Sausio 19 d. Mėnulio Mazgų ženklai keičiasi

Mėnulio Mazgai Jaučio ir Skorpiono ženkle 2022–2023 m.

Mėnulio Mazgai yra matematiniai taškai tarp Saulės ir Mėnulio. Šiaurinis Mazgas reprezentuoja mūsų likimą ir tai, ko siekiame, o Pietinis Mazgas – mūsų praeitį ir pamatą, ant kurio mes statome. Nors mūsų pačių gimimo diagramos Mazgai gali turėti asmeninę reikšmę, Mazgų padėtis taip pat gali rodyti mūsų kolektyvinę Karmą ir pamokas, kurias atliekame pasauliniu lygiu.

Mėnulio Mazgai pasislenka iš Dvynių ir Šaulio į Jautį ir Skorpioną, o tai reiškia pasikeitimą, kai kalbama apie mūsų kolektyvinį likimą. Šiaurinis Mazgas reiškia, kur mes einame, o Pietinis Mazgas – tai, kur buvome. Esant Šiauriniam Jaučio Mazgui, mūsų dėmesys turi būti nukreiptas į tvarumą, planetos gydymą ir tvirto pagrindo kūrimą ateinančioms kartoms. Jautis yra žemės ženklas; jis yra pastovus, pasitikintis ir neturi niekam nieko kažką įrodyti. Kai Šiaurinis Mazgas pereina į Jautį, esame skatinami įnešti į savo gyvenimą daugiau struktūros ir stabilumo. Jautis yra labai susijęs su gausa, todėl svarbus susijungimas su mus supančia gausa, nepaisant to, kas gali nutikti mūsų gyvenime ir pasaulyje.

Balandžio 12 d. Jupiterio ir Neptūno jungtis Žuvyse

Tai harmoningos bangos, kurios remia kūrybinius projektus. Galime labiau susisiekti su aukštesnėmis sferomis, intuicija. Tai geras laikas skirti laiko dvasiniam tobulėjimui, nes galime lengviau suprasti ezoterinius principus. Galime lengviau įsisavinti įvairias plačias sąvokas ir abstrakčias idėjas, tada sujungti jas į savo filosofinių ar religinių įsitikinimų sistemą.

Birželio 4 d. – Spalio 22 d. Saturno retrogradas Vandenyje

Saturnas yra chronologinio laiko, vyriausybių, teismų sistemų, užimtumo, ekonomiškai nepalankioje padėtyje esančių asmenų ir gamtos išteklių, įskaitant žemės ūkį, planeta. Saturnas taip pat yra „Karmos valdovas“; jam patinka apribojimai. Kad „Karmos valdovas“ būtų patenkintas, viskas turi būti  organizuota, struktūrizuota ir tinkamai teisėta. Kai Saturnas yra retrogradinis, atsakomybės naštą galite jausti labiau nei įprastai. Saturnas gali atnešti apribojimus ir vėlavimą, kliūtis ir iššūkius.

Būdamas susijęs ir su Karma, ir su laiku, Saturnas gali atnešti daug keistų potyrių! Laikas gali sulėtėti, praeitis gali sugrįžti ir jums „padaryti teisingą dalyką“ arba pataisyti ankstesnius klaidingus sprendimus. Jei praeityje buvote kruopštūs, rūpestingi, atsakingi ir stropūs, dabar galite sulaukti Visatos dovanų.  Viskas sukasi ratu… Kartais Saturno retrogradas gali pasireikšti kaip liūdesys, nuovargis ir įstrigimas. Tai laikas, kai turime nepasiduoti ir tęsti. Reikalinga būti kantriems.

Liepos 27 d. – Lapkričio 28 d. Jupiterio retrogradas  Avine – Žuvyse

Jupiteris  yra plėtros, augimo, žinių, nuotykių ir sėkmės planeta. Jupiteris grįžta atgal kas 9 mėnesius maždaug 4 mėnesius. Per šį laiką galite jaustis mažiau ambicingi ir ne tokie ekspansyvūs.  Jupiteris yra susijęs su vyriška Yang energija, o kai jis yra retrogradinis, galite labiau susikoncentruoti į vidų. Tarsi ekspansyvi ir dinamiška energija susitraukinėja ir jūs mažiau domitės savo gyvenimo plėtra išoriniame pasaulyje. Visi planetiniai retrogradai suteikia mums galimybę peržiūrėti, apmąstyti ir iš naujo įvertinti įvairias savo gyvenimo sritis. Turime pažvelgti į situacijas „naujomis akimis“ ir rasti naujus, tinkamesnius būdus, kaip jas išspręsti.

Spali0 30 d. – Sausio 12 d. Marso retrogradas Dvyniuose

Marsas yra karo, agresijos, jėgos, veiksmų, energijos ir vyriškumo planeta. Tai laikas, kai esame pašaukti subalansuoti savo energijos lygį ir galvoti apie tai, iš kur kyla mūsų motyvacija. Galime jaustis vangūs ir nemotyvuoti, tačiau tai tik tam, kad galėtume persitvarkyti ir persvarstyti savo veiksmus. Šiuo metu ginčų ir įtempto bendravimo gali būti daugiau nei įprastai.

Marsas Dvyniuose paprastai sukelia dramatiškus mūsų mąstymo pokyčius! Turėtume daugiau energijos intelektualiems samprotavimams. Galime patirti didelio aiškumo akimirkas, o paskui sumišimą. Reikalinga bus rasti  tinkamą pusiausvyrą tarp mąstymo, veikimo ir buvimo.

PAGRINDINĖS 2022 METŲ TEMOS:

⪢ Šviesos galia – patyrinėkite kaip jūs prisijungiate prie Šviesos savyje, kaip ja rūpinatės? Kaip jūs Šviesą priimate, skleidžiate?

⪢ Asmeninė ir kolektyvinė transformacija.

⪢ Moteriškosios ir vyriškosios energijų balansas.

⪢ Emocinio centro stiprinimas (Saulės Rezginys). Savo Ašies suvokimas / stiprinimas.

⪢ Didesnis dėmesys asmeninei ir kolektyvinei sveikatai

Esame kviečiami patikrinti / patyrinėti Šešėlinį Aš – ar yra kažkas, ko vengiate, ką laikote sugniaužę, kažko neriimate savyje; ką slepiate nuo savęs? Kartais nesąmoningai kažką tarsi „šluojame po kilimu“ – bet vistiek kažkada reikės „sutvarkyti“. Šie metai yra stiprūs valymosi metai.

Kviečiu sąmoningai sustoti ir patikrinti ką dar reikia paleisti, kam atleisti, ką išvalyti? Ko nenoriu neštis toliau su savimi? Kaip aš galiu kurti daugiau erdvės? Savo kūne, savo mintyse ir Širdyje? Kaip aš galiu lavinti savo lankstumą, kai aplink mane ir manyje taip greitai viskas keičiasi?

2022 DVASIOS GYVŪNAI: ŠIKSNOSPARNIS, KOLIBRIS IR GRIFAS

Šikšnosparnis „paleidimas, mirtis veda į atgimimą“. Šis Dvasios gyvūnas moko susidurti su tamsa ir rasti atgimimo šviesą. Tai jautrumo lavinimas, empatija, klausa / klausymas, matymas virš iliuzijų, ego paleidimas, transformacijos įkvėpimas.

Šikšnosparniai yra plėšrūnai, gebantys aiškiai girdėti, tiksliau nei matyti. Tai verčia manyti, kad 2022 metais mes turime labai atidžiai klausytis, o tai, kas akivaizdu ar yra ant paviršiaus – gali vesti į klaidą. Tai raginimas susisiekti su intuicija ir vadovautis savo instinktais bei susidurti su savo vidiniais demonais. Šiksnosparnis neša atgimimo žinutę – tai kvietimas tyrinėti savo instinktus, demonus ir aistras.

Turime pastebėti reikšmingus savo gyvenimo pokyčius. Turime atkreipti dėmesį į mus supančius ženklus. Tai gali būti fiziniai, psichiniai, emociniai ar dvasiniai ženklai. Tam tikra jūsų dalis, kuri nebeatlieka jums aukštesnio pašaukimo, turi mirti. Iš esmės šis pokytis gali būti šiek tiek skausmingas, jei jo vengsite. Tačiau atminkite, kad jei tai priimsite, Visata imsis visų pastangų, kad šie pokyčiai jums būtų kuo lengvesni.

Kolibris „teigiamas, dvasiškai gyvybingas“. Tai reiškia lankstumą (mūsų gebėjimą priimti ir įgyvendinti pokyčius), lengvabūdiškumą ir džiaugsmą. Tai buvimas dabartyje, laisvė, laimės ir vilties pažadinimas, dvasios lengvumas, greitas atsakas ir tvirtumas. 

Kolibris simbolizuoja energijos antplūdį, kurią reikia sugriebti, jis neša „carpe diem“ žinią. Kolibris ragina mėgautis gyvenimo saldumu, greitai reaguoti, būti lengvu ir džiaugsmingu. Kolibris kviečia pakilti virš negatyvo ir įnešti žaismingumo ir džiaugsmo į savo kasdienybę. Kolibris primena, kad turime mėgaukitės mielais, paprastais gyvenimo malonumais.

Mažiausias iš visų paukščių, kolibris plaka sparnais maždaug 70 kartų per sekundę; tai reiškia, kad šis mažas stebuklas gali lėkti 30 mylių per valandą greičiu! Be to, kas atrodo stebuklinga tokiai mažutei būtybei, – kolibriai gali iš karto sustoti net ir nardydami 60 mylių per valandą greičiu; jie gali skristi aukštyn, žemyn, atgal ir pirmyn, o sklandant jų puikūs sparnai daro begalybės ženklą. Kolibriai gali atspindėti mūsų gebėjimą „tęsti“, net kai atrodo, kad tai neįmanoma. Begalybės simbolis – aštuoniukės simbolis neša kitą žinią apie tai, kad erdvėje ir laike neužsistovi viena akimirka – reikalinga apimti savo gyvenimo pamokas ir žiūrėti į ateitį.  Taip priminimas, kad mes savo kelionėje galime gebėti ilgai keliauti nenuilstant; bei eidami pirmyn turime mėgautis procesu.

Mokslininkai teigia, kad kolibriai yra labai protingi. Jų protas įsimena kiekvieną gėlę, iš kurios jie valgo, ir žino, kiek užtruks, kol galės grįžti vėl valgyti. Šiame kontekste paklauskite: „Ką jūs vartojate dvasiškai? Ką iš tikrųjų reikia atsiminti? Kartais mes esame tokie dvasiškai alkani, kad galime išeikvoti savo išteklius. Kolibris padeda to išvengti.

Kolibrio žinutė yra ta, kad niekada nevėlu siekti savo svajonių ir ieškoti būdų, kaip sukurti naują realybę. Jūs turite tiek daug potencialo! Kolibris padės jį atrakinti!

Grifas – „valytojas, būtinas norint atkurti pusiausvyrą“.  Grifo simbolika siejama su mirtimi, atgimimu, susilyginimu, suvokimu, pasitikėjimu, rimtumu, išradingumu, sumanumu, švara ir apsauga.

Grifas yra paukštis, galintis panaudoti visus savo pojūčius, kad pasiektų viską, ką galima padaryti šiame gyvenime, ir jis apkabina kiekvieną dieną plačiai išskleidęs savp sparnus – prieš Saulės teikiamas galimybes naujai dienai. Saulės vonios yra apsivalymo ritualas, kurio metu paukštis išdžiovina rasą nuo plunksnų ir leidžia ultravioletiniams spinduliams sunaikinti likusias bakterijas po paskutinio valgio.

Grifas laikomas mirties liudininku, tačiau jis taip pat gali būti laikomi simboliu „apmąstyti praeities gyvenimo pamokas“. Tai apie tas pamokas, kurios giliai įsišaknijusios, ir mes jas suvartojome ir įsinešėme į savo kūną. Grifas atlieka tam tikrą nešvarų darbą, tačiau,  tai yra esminė gyvenimo ciklo dalis. Grifas yra mirties pranašas, tačiau, kaip ir Taro, tai galiausiai yra teigiama, transformuojanti ir apvalanti energija, kuri nušviečia kai kurias tamsias tiesas. Atėjo laikas pasigilinti į save, nerti į tai, kas nėra patogu, atlikti šešėlinį darbą. Reikia apsivalyti ir atsikratyti to, kas jūsų gyvenime yra „negyva ar sustingę“ – atlaisvinti vietos naujoms galimybėms, išvalyti neigiamas energijas ar vibracijas. 

Grifas moko kaip efektyviai vartoti energiją, ir suteikia aiškiaregystės gebėjimą. Grifas gali padėti  rasti savyje jėgų ir išteklių, kad galėtume pasinaudoti galimybės, kurios atsiskleidžia, kai žengiame į priekį, į pokytį.

2022 metų dvasinių gyvūnų derinys tai tarsi priminimas, kad būdami transformacijoje, kai vyksta procesai, chaosai, kai viskas griūna, miršta, valosi, keičiasi… – mes galime su įkvėpimu atsidurti DABAR ir skirti įkvėpti džiaugsmingos energijos, ir nerti į paprastus gyvenimo malonumus!

Atsiradus valymosi erdvei – atsiverkite jai, nes valymasis bus palaikomas! 

Mūsų galia – būti DABAR – pasirinkti šią akimirką, kurti šią akimirką. 

Nuostabių metų! TĖKMĖJE!

Su Meile ~

Žydrūnė

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: