Lapkritis. Greitas gijimas, pokyčiai. Sielos kalbėjimas aukštesniu lygmeniu.

Lapritis atėjo su stipriu energijų poslinkiu manyje – ir aš iškart pajaučiau apie ką šis mėnuo – tai apie staigius ir greitus pokyčius ir greitą gijimą, aktyvacijas. Lapkritis daug kam gali būti lūžio taško mėnuo!
Energijos kyla, jaučiate? Elektrinės energijos jau pradės vis labiau ir labiau jaustis kai artėsime prie užtemimų. Šį mėnesį Jaučio ženkle turime dalinį Pilnaties Mėnulio užtemimą. Po to seka visiškas Saulės užtemimas, kuris įvyks tik Gruodžio pradžioje. Užtemimai reiškia kvantinius šuolius į aukštesnes sąmonės būsenas. Jie linkę atnešti lemtingus įvykius, kurie yra skirti paspartinti mūsų dvasinę evoliuciją.
Bangos jau kyla visai kitaip negu anksčiau, ir tai, kas nereikalinga nukris dar greičiau ir lengviau, negu anskčiau!
Viskas pagreitėję, laikas įgavęs kitokį poskonį. Siela kalba dar aukštesniu lygmeniu, negu anksčiau, galbūt jau tai patiri ir Tu?

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

Lapkričio 4 d. – Jaunatis Skorpione. Tai skatina mus išeiti iš savo komforto zonos ir priimti naujus būdus gyventi, gydytis ir transformuotis. Skorpiono Jaunatis atneša šiek tiek mišrių energijų ir tai geras laikas atsitraukti nuo išorinio triukšmo, medituoti, nerti į apmąstymus. Tai geras laikas pagalvoti, kas turi keistis mūsų pasaulyje, ir kokias svajones trokštame sukurti savo realybėje! Pasinaudosime šiomis energijomis kaip tiltu – į pokytį, į susiderinimą su svajonėmis.

Lapkričio 5 d. – Venera įžengia į Ožiaragį. Venera įžengia į Ožiaragį, kur ji išliks neįprastai ilgą laiką ir kaskart, kai planeta ilgesnį laiką būna viename konkrečiame ženkle, Visata leidžia mums suprasti, kad tai yra svarbi energija, su kuria turime dirbti individualiame ir kolektyviniame lygmenyje. Pakils klausimai, kurie susiję su mūsų santykiais, finansais ir širdies reikalais. Pasauliniu lygiu ši energija gali išjudinti problemas, susijusias su valdžia, nusistovėjusiomis sistemomis ir moterų sveikata. Kad ir kokios problemos kiltų – pasauliniu ar asmeniniu mastu, jos greičiausiai iškils į paviršių, kad galėtume už jas prisiimti atsakomybę ir rasti naujų būdų, kaip jas spręsti. Ožiaragio energija yra skirta prisiimti atsakomybę už tai, ką kuriame. Vienas iš Ožiaragio energijos akcentų yra užtikrinti, kad tai, ką sakome, kad norime, ir veiksmai, kuriuos atliekame, iš tikrųjų sutampa. 

Lapkričio 11 d.- 11/11 portalas. 11-ojo mėnesio 11 diena atrakina numerologinį kodą 1111. Tai vienas iš galingiausių skaičių kodų mūsų Visatoje ir rodo visišką suderinimą. Reguliariai matant 1111, tai gali būti ženklas, kad viskas veikia taip, kaip turėtų, ir kad esame suderinti su tuo, kur turime būti. Norint panaudoti šią energiją, reikalinga sutelkti dėmesį į savo susiderinimo jausmus. Kokių veiksmų galite imtis, kad jūsų protas, kūnas ir Siela atsidurtų vienybės būsenoje?

Lapkričio 19 d.- Pilnatis ir Mėnulio užtemimas Jaučio ženkle. Užtemimai dažniausiai atneša staigius apreiškimus, pabaigas ir šokiruojančius likimo posūkius, todėl pasiruoškite kai kuriems pagrindą drebinantiems pokyčiams, kurie privers jus tyrinėti sritis / erdves už savo komforto zonų ribų. Šiuo laikotarpiu mes galime stipriai paleisti tai, kad mums nebetarnauja, nutraukti ryšius, ir tai gali padėti mums pereiti į kitą mūsų evoliucijos skyrių. Gali pakilti savivertės ir finansų klausimai. Gali padidėti jautrumas emocijoms, galime lengviau susisiekti su subtiliosiomis Žemės energijomis. Atkreipkite dėmesį į dabar iškylančias temas, nes tikriausiai jas nagrinėsite per ateinančius porą metų.

Spalio 21/22 d.- Šaulio sezonas. Saulė patenka į Šaulio ugnies ženklą. Kai pereiname iš vandeningų Skorpiono sezono gelmių į ugningas Šaulio energijas, galime jausti pakilusš atsinaujinimo troškimą ir ambicijas. Skorpiono energija yra labai atspindinti ir gili, tačiau dabar galime pasiimti viską, ką radome savo Sielos gelmėse, ir pasidalinti ja su pasauliu. Galime jausti, kad esame atviresni tyrinėti ir dalintis savo idėjomis bei mintimis su kitais. Šaulys – ugnies ženklas yra atviras, drąsus ir kupinas sėkmės, todėl jausimės atviresni ir pasiruošę bendrauti su mus supančiu pasauliu. Jausime sustiprėjusį mūsų norą plėsti savo įsitikinimų sistemas ir ieškoti naujų perspektyvų gyvenime. Tai puikus laikotarpis siekti aukštesnio mąstymo interesų, pasakyti „taip“ naujiems dalykams ir daryti viską, ką galite, kad praplėstumėte savo akiratį.

PAGRINDINĖS LAPKRIČIO TEMOS:

⪢ Visata šiuo metu padeda išsivaduoti iš baimių, abejonių, dvejonių ar senų ribojančių modelių.

⪢ Staigūs pokyčiai, aktyvacijos.

⪢ Greitas viso bagažo pametimas ir greitas gijimas.

⪢ Sielos kalbėjimas aukštesniu lygmeniu.

⪢ Kūno gijimas.

Visata šiuo metu padeda išsivaduoti iš baimių, abejonių, dvejonių ar senų ribojančių modelių. Lapkritį esame kviečiami nusileisti iš minčių į savo kūną. Klausyti savo kūno signalų.

Mažiau  ką galvoji, daugiau – ką jauti. Pasąmoninis protas yra daug protingesnis negu sąmoninga mintis. Leidžiamės labiau į kūną, jo žinutes, turime šį mėnesį palaikymą giliam kūno gijimui. Būk aiškus apie savo Tiesą. Būk atviras sau aie tai ką jauti. Tikėk savimi, tuo ką jauti.

Patyrinėk raštu šį klausimą: „Kaip aš galiu pakilti virš laikinų perspektyvų?“ Tai gali būti baimės, kurios pakyla – tai gali būti, ką priėmei, kad „taip tiesiog yra“, „apie tai yra mano gyvenimas“. Kai tai patyrinėjame giliau ir pradedame klausinėti: „Ar tai yra Tiesa DABAR? Ar tai yra mano tiesa šiandien?“ Ir jeigu Tu pasitiki atsakymu, kuris kyla iškart – ir gali išgirsti „ne, tai nėra tiesa dabar; ne tai nerezonuoja, ne, aš to nenoriu“ . Tai gali tiesiog jausti intuicijos, kūno sąmoningumo klausymas – tai gali būti labai kitaip negu ką sakomūsų mintys.

Geras laikas gydyti kūną. Patyrinėk raštu šuos klausimus: „Kaip jaučiasi mano kūnas? Aktyviai, letargiškai, silpnai, stipriai? Ko mano kūnas nori? Kokios energijos aš noriu? Kaip aš teikiu kurą savo kūnui? Koks kūno gijimo būdas man tinka, kas mane traukia, ką norėčiau išbandyti?“ Ir nerk į judesį, praktikas, net ir pasivaikščiojimas ir sąmoningas atkreipimas dėmesio į savo kūną ir kaip jį priimi – labai naudingas dalykas ne tik lapkritį, o visuomet, bet šį mėnesį turime paramą, ir kūnas gali išgyti greičiau ir lengviau.

Pametimas seno bagažo ne vien apie tai, kad turime paleisti kažką, kas įstrigę praeityje, ar ties kuo turime prisirišimus – tai ir apie tai, kad turime išlaisvinti energiją, kad tai galėtų tapti kažkuo nauju ateityje.

Paklausk savęs: „Ar aš pasiruošęs kilti su kylančia energija? Kam aš esu pasiruošęs toliau, ką aš noriu sukurti toliau pasaulyje?“

LAPKRIČIO DVASIOS GYVŪNAI: GULBĖ, PANTERA, KOBRA

GULBĖ. Gulbės simbolika skelbia mūsų intuityvių gebėjimų vystymąsi ir pakitusią sąmoningumo būseną. Šis dvasinis gyvūnas primygtinai reikalauja, kad išmoktume naujų mąstymo, kvėpavimo būdų ir ragina eiti su gyvenimo tėkme. Ši simbolika reiškia, kad mūsų horizonte yra naujas dvasinis augimas! Būtinai atkreipk dėmesį į savo moterišką intuiciją, nuojautas ir „žarnyno instinktus“. Prisimink savo vidinę malonę ir vidinį grožį. Tegul jis šviečia, kad aplinkiniai matytų!

PANTERA. Šis dvasinis gyvūnas simbolizuoja drąsą, narsumą ir galią. Pantera yra motinos, tamsaus mėnulio ir nakties jėgos simbolis. Šis toteminis gyvūnas skatina mus suprasti šešėlyje esančią galią ir pripažinti šias galias, padedančias panaikinti tamsos ir nežinomybės baimę. Mes turime priimti netvarką, chaosą, skausmą ir rasti būdą, kaip tai paversti naudingu dalyku. Tai nepatogu, galbūt net netikėta, tačiau kai… dulkes nubraukiame – tuomet lengviau pamatome savo išmintį. Tavyje miega didelis potencialas, kuris atsibus kai nersi į save ir pašalinsi viską, kas Tau nebetarnauja…  Ar Tu pasirengęs ištiesti rankas ir atsiduoti Dieviškajam intelektui?

Pantera padeda pažadinti vidines aistras, padeda panaudoti užslopintus talentus. Tai signalas dažnai atgauti savo galią po skausmo, kančios ir mirties tam tikru lygiu. Pantera sveikina Tave, kad padidintum savo sąmoningumą, pašalintum baimes ir taptum visiškai nauju žmogumi!

KOBRA. Šis dvasinis gyvūnas yra apie transformacijas. Tu jau gali jausti, kad jau meti seną odą ir emocijas ir greitu metu paversi jas kažkuo didesniu ir geresniu. Kobra Tave kviečia pažadinti savo magiškas galias, pasikliauti savo išmintimi ir vidiniu žinojimu priimant svarbius sprendimus ir pasirinkimus. Dabar reikalinga atrasti ar pradėti naudoti kai kuriuos paslėptus sugebėjimus! Stiprink savo pasitikėjimą, drąsą ir savigarbą. Tikėkis aukštesniųjų intuityvių duotybių atsibudimo – tai padės Tau padaryti reikalingą sprendimą. Klausyk savo intuicijos! Kobra kviečia pamėginti Kundalini jogą, šokti pagal lėtą muziką, pajausti savo kūną, likti plačiai atismerkusiam ir stebėti savo pojūčius!

Lapkritis gali būti Tavo galimybė sąmoningai „perdaryti“ save per kelis artėjančius mėnesius! Neriam?

Su Meile ~

Žydrūnė

 

2 thoughts on “Lapkritis. Greitas gijimas, pokyčiai. Sielos kalbėjimas aukštesniu lygmeniu.”

  1. Puikūs pasidalinimai! Labai nuoširdžiai dėkoju šių straipsnių autorei Žydrūnei!
    Jaučiu kaip energija kyla 🙌🏻☀️😉🕊👼🏼
    Dėkoju savo angelams sargams, kad atvedė mane pas šia nuostabę mokytoja! 🙏🏻 Padėka!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: