Spalis. Balanso kūrimas, santykių pokyčiai, magnetinio lauko / savo vibracijos stiprinimas.

Spalis prasideda stipriais Marsu ir Venera, palaikančiais mūsų sugebėjimus subalansuoti vyrišką ir moterišką energiją aukštesnėje sąmonėje.

Tai laikas, kai turime žengti drąsius žingsnius ir imtis veiksmų link savo trokštamo gyvenimo, kai turime priimti besikeičiančius, ar jau pasikeitusius santykius.

Tęsiasi Merkurijaus retrogradas (iki 10.18) ir šių energijų deriniai atneša daugiau supratimo, per ką judame nuo 2020 m., atneša didesnį aiškumą – turime pažvelgti kaip toli nuėjome, kokie poslinkiai vyksta mūsų asmeniniame gyvenime ir viso pasaulio gyvenime.

Spalio 6 d. – Jaunatis Svarsyklėse

Svarstyklių energija yra apie pusiausvyrą, vidurio kelio suradimą ir dalykų pamatymą iš abiejų pusių. Gilesniu lygmeniu tai apie vienybės ir dvilypumo matymą bei gyenimą iš šios erdvės. Šios energijos kvies pažvelgti į savo gyvenimą kitaip, įnešti į savo gyvenimą naujos energijos. Esame kviečiami pažvelgti apie davimo ir gavimo dinamiką, – galbūt kažkur per daug duodate ar per daug imate? Kaip galite sukurti daugiau balanso? Jaunatis – inkamas laikas ieškoti naujų perspektyvų, nustatyti savo intencijas, kurti svajonių sąrašus.

Spalio 10 d.- 10/10 portalas, Saturno retrogrado pabaiga

Nuo gegužės 23 d. Saturnas buvo retrogradinis ir tai buvo laikas peržiūrėti praeities pamokas. Dabar, kai Saturnas yra tiesioginis, mums gali būti lengviau šiose mūsų gyvenimo srityse. Tai tvirtas priminimas, kad reikia pasirūpinti savo pareigomis ir tvirtinti ribas. Tai padidina mūsų atsakomybę, pamažu aiškėja mūsų ilgalaikiai tikslai. 10 -to mėnesio 10 diena simbolizuoja kūrybos galią, naują pradžią ir begalinį potencialą. Taip pat laikas sutelkti dėmesį į perėjimą nuo dualumo ir į vienybės būseną.

Spalio 17 d.- Jupiterio retrogrado pabaiga

Jupiteris nuo birželio 20 d. buvo retrogradinis, ir tai galėjo pakelti įsitikinimus ir požiūrį į paviršių, kad būtų galima patyrinėti, ar jie vis dar atitinka mūsų aukščiausią tiesą. Pagalvokite, kokie jūsų įsitikinimai pasikeitė per pastaruosius mėnesius, arba į kokias pasenusias idėjas / mintis ar vidinį dialogą, kuris jums nebetarnauja, atkreipėte dėmesį? Tiesioginis Jupiteris stiprina mūsų pasitikėjimą savimi, tikėjimą savo įsitikinimais ir Visata.

Spalio 18 d.- Merkurijaus retrogrado pabaiga

Merkurijus nuo rugsėjo 26 d. buvo retrogradinis. Šis retrogradinis ciklas gali labiausiai paveikti mūsų artimas partnerystes. Mes galime permąstyti senas pozicijas ir santykius. Bendra prasme retrogradiniai Merkurijaus periodai siunčia mus į praeitį, kad gautume daugiau ar anksčiau paslėptos informacijos. Tai ciklai, skirti išmokti atsisakyti kontrolės ir mąstyti apie problemas naujai. Kai Merkurijus atsistoja „tiesiai“ , mes galime lengviau gauti informacijos iš savo išorinio pasaulio.

Spalio 20 d.- Pilnatis Avine

Tai intensyvios energijos, ir galime jausti, kad į paviršių iškeliamas nepastovumumas, kad būtų galima tai išvalyti ir transformuoti. Ugninga Avino energija suteikia stiprią motyvaciją ir norą veikti. Per šią Pilnatį galime jausti raginimą rasti pusiausvyrą tarp asmeninių poreikių tenkinimo ir kitų asmenų poreikių tenkinimo. Geras laikas pasinaudoti šios Pilnaties energijomis, kad patyrinėtumėte savo baimes ir įkvėptume daugiau drąsos.

Spalio 22–23 d.- Skorpiono sezonas

Paliekame Svarstyklių oro ženklą ir patenkame į Skorpiono vandens ženklą. Pagrindinės Skorpiono savybės yra intensyvumas, suvokimas ir tyli, užtikrinta jėga. Skorpiono energija yra intensyvi ir galinga, tačiau ji nėra garsi; veikiau turi gilų, veržlų ryžto branduolį. Skorpionas pasižymi aštriu susitelkimu, galingu potraukiu ir dideliu noru ištirti ir išsiaiškinti dalykų esmę. Skorpionas susijęs su gyliu, jis nebijo net ir pačių tamsiausių tiesų. Skorpiono sezonas gali suteikti jums bebaimiškumo energijos; tai atgimimo, transformacijos sezonas.

PAGRINDINĖS SPALIO TEMOS:

⪢ Moteriškosios ir vyriškosios energijų balansavimas. Darbas – poilsis, tėkmė – veiksmas.

⪢ Santykių pokyčiai.

⪢ Asmeninių ribų tvirtinimas.

⪢ Transfromacijos, įsitikinimų pokyčiai.

⪢ Ėjimas per kliūtis su Taika, Šviesa.

 

SPALIO MĖNESIO DVASIOS GYVŪNAI: PELĖDA IR GEPARDAS. 

IMG_20211005_131428.jpg

Pelėda buvo rugsėjo mėnesio Dvasios gyvūnas, ir mes buvome kviečiami labiau klausytis savęs, aplinkos, lavinti stebėtojo poziciją, išgirsti savo vidinę išmintį, intuiciją. Kadangi ir spalį vėl atskrido Pelėda – čia mes esame dar labiau kviečiami giliau ir dėmiau pažvelgti į save ir kaip klausome vidinio balso, savo Autentiškos Tiesos, ir kaip pagal ją gyvename?
Mes galime jausti spaudimą, ir iš išorės, ir iš vidaus – mums yra duodamos galimybės augti, plėstis, įvaldyti save, ir tai gali jaustis nepatogiai.
Gepardas kviečia prisiimti atsakomybę už save ir atlikti veiksmus, kurie pakylės mus į aukštumas, kurie leis mums tobulėti, plėstis. Su Gepardo energija galime jaustis per daug skubantys, tad iškyla iššūkis pastebėti kaip naudojame savo energiją, kaip ja rūpinamės. Esame kviečiami subalansuoti ir poilsį, savęs gilų išgirdimą ir veiksmą, judesį.

PATARIMAI SPALIUI

Spalio mėnesį esame kviečiami įtvirtinti mintį, kad „Aš nesivaikau, aš pritraukiu!“ Visata atsako į Tavo vibraciją – atkreipk dėmesį į tai kaip gyveni kiekvieną dieną, kaip rūpiniesi savimi, savo kūnu, ką valgai, kokia Tavo aplinka, ir kokią įtaką ji daro?

Spalį galime patirti Absoliutą – ir tai kiekvienam gali būti skirtingai – absoliutus sprendimas, suvokimas, kažkas, kas ateina į sąmonę, su kuo galbūt kovojome, ar priešinomės, ir dabar priimame; absoliučios Tiesos atėjimą. Tyrinėk savo Tiesą, rašyk dienoraštį, medituok.

Spalį galime patirti intensyvių energijų, ir esame kviečiami stebėti savo savo energijos lygį. Mes galime jaustis perdegę, spaudžiami. Taip pat galime jausti pyktį, neramumą ir nusivylimą, Skirk laiko sustoti ir įvertinti savo energijos lygį, pastebėk, kada taip jautiesi, skirk laiko poilsiui.

 

Patyrinėk raštu šį klausimą: „Ką Tu nori šį mėnesį PALEISTI ir ką nori SUKURTI?“

 

Namaste ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: