Rugsėjis. Gijimas, paleidimas – atleidimas – plėtra.

Rugsėjis nuostabus mėnuo gijimui, sulėtėjimui, tobulėjimui!

Rugsėjo 7 d. – Jaunatis Mergelėje. Mes galime labiau suvokti kartų ciklą arba mūsų vaikystės modelius, kurių mums nebereikia nešiotis. Yra energija, kuri mus veda išgydyti protėvių ar kartų žaizdas. Tai žaizdos, kurios nėra iš šio gyvenimo, bet yra paveldėtos tiek iš mūsų žemės, tiek iš Sielos šeimos. Šios žaizdos taip pat gali būti sujungtos su žeme, kurioje mes pasirenkame gyventi. Jei į sąmonę ateina kažkas iš praeities, reikalinga naudoti šią energiją ir pagalvoti, kaip galima pakeisti šią energiją. Ši Jaunatis ragina mus išlikti įsižeminus, ir atsidavus savo tikslams.

Rugsėjo 7 d.- Merkurijus įeina į šešėlinį laikotarpį. Merkurijus pradeda lėtėti, kai ruošiasi „žengti“ į retrogradą mėnesio pabaigoje. Šis sulėtėjimo laikotarpis vadinamas šešėliniu periodu. Šiuo metu rekomenduojama pradėti lėtėti ir galvoti apie projektus, kuriuos norima užbaigti.

Rugsėjo 9 d. – 99 diena pagal numerologiją. Kiekvienais metais devinto mėnesio devintą dieną sustiprėja ir suaktyvėja 9 numerio energija, sukuriant 99 Portalą! Numerologijoje skaičius 9 yra žinomas kaip pabaigų ir užbaigimų skaičius. Tai paskutinis etapas prieš prasidedant naujam ciklui.

Rugsėjo 10 d.- Venera įžengia į Skorpioną. Tai gali padėti mums užmegzti ryšį su jausmingesne mūsų puse. Paviršutiniški kontaktai dabar netenkina, nes mes trokštame „kūno ir sielos“ kontakto su kažkuo ypatingu. Tai tai aistringa, jausminga, emocinga ir intensyvi energija.

Rugsėjo 14 d.- Marsas pereina į Svarstykles. Galime matyti daug skirtingų problemos pusių, galime svyruoti ir neapsispręsti, kaip elgtis. Pasyvus agresyvumas yra šešėlis šios energijos. Prieš priimant bet kokį sprendimą, susijusį su karjera, finansais ar santykiais, reikia daugiau dėmesio skirti pasirinkimo galimybėms ištirti.

Rugsėjo 21 d. – Pilnatis Žuvų ženkle. Tai jautrios, išraiškingos, emocingos energijos. Tai geras laikas kai galime stiprinti savo intuiciją, pasitikėti vidiniu vedimu; sustoti, įsiklausyti į save, palaukti aiškumo prieš judant į priekį.

Rugsėjo 22/23 d.- Lygiadienis. Svarstyklių sezonas. Tai laikas prisijungti prie gydomosios Motinos Gamtos energijos ir pasveikinti artėjantį pereinamąjį sezoną. Šią dieną Saulė taip pat persikelia į Svarstykles, atkreipdama mūsų dėmesį į mūsų santykius ir tai, kaip mes pasirenkame subalansuoti davimo ir gavimo energiją mūsų gyvenime.

Rugsėjo 26 d. – Merkurijaus retrogradas Svarstyklėse. Merkurijus išliks retrogradinis iki spalio 18 d. Šis retrogradinis ciklas gali labiausiai paveikti mūsų artimas partnerystes. Mes galime permąstyti senas pozicijas ir santykius. Bendra prasme retrogradiniai Merkurijaus periodai siunčia mus į praeitį, kad gautume daugiau ar anksčiau paslėptos informacijos. Atskleidžiami pranešimai kurių galbūt pirmą kartą nepastebėjome arba praleidome. Tai ciklai, skirti išmokti atsisakyti kontrolės ir mąstyti apie problemas nauju būdu.

PAGRINDINĖS TEMOS:

⪢ Gijimo svarba ir gijimo naujų būdų paieška.

⪢ Emocijų paleidimo svarba. Neužsikabinimas už istorijų, suvokimas ir pažinimas savo blokų, baimių, emocijų; erdvės kūrimas naujam.

⪢ Atleidimas. Jausime, kad įžengiame į netrokštamas laiko linijos jeigu teisiame, laikomės nuoskaudų prieš save ar kitus, neatleidžiame, pykstame.

⪢ Žodžių kūrimo galia ir kokia jų svarba šiame „žodžių kare“, kurį šiuo metu patiriame.

69856150_768974250224603_594639398952239104_n - Copy (1).jpg

PATARIMAI RUGSĖJUI

Skirk laiko reflektuoti savo kelionę ir savo gijimo kelionę.

Ką Tu jau išgydei ir kas tebegyja? Kam reikalinga skirti daugiau dėmesio? Kokie būdai Tau leidžia gyti? Kokie seni būdai „nebeveikia“? Ką esi kviečiamas išbandyti naujo, kas Tave traukia?

Gijimo praktikos gali būti labai skirtingos – tai lankymasis terapijoje, rebefingo sesijos, intuityvus šokis, gilios rašymo terapijos ir kt. 

Atkreipk dėmesį, kad Tavo gijimo kelias ir būdai gali labai skirtis nuo kitų. Žmonės, kurie Tave įskaudino – negali matyti, kad Tu išgijęs, nepriimink tai asmeniškai – jie nesąmoningai taip daro (dauguma). Kai kurios vidinės žaizdos yra labai gilios. Ir kai kuriems žmonėms tai gali tiesiog būti per daug. Rask savo Sielos grupę, žmones, su kuriais gali pasidalinti savo gijimo kelione, jeigu jauti troškimą. Bet prisimink, kad Tu neprivalai įtraukti kitų žmonių į savo gijimą. Kai kurie žmonės padarė sprendimą negyti, neaugti, nenutraukti ciklų, bet Tu tai padarei – nenustok gyti.

Geras laikas praktikuoti Ho‘oponopono mantrą:

„Aš atsiprašau. Prašau, atleisk man. Ačiū. Aš myliu Tave.“

Naudingos afirmacijos:

„Aš nesu mano mintys, aš nesu mano emocijos; viskas teka per mane, aš neužsikabinu už nieko ir paleidžiu viską, kas nerezonuoja su Sielos išmintimi man geriausiu būdu.“

„Aš pasitikiu savo Sielos vedimu ir žinau, kad tai mane nuves būtent ten, kur man skirta būti.“

Man rugsėjis nauja pradžia, plėtra, tai nuostabus atsivėrimas į aukštesniuosius Visatos sluoksnius, ir tai priklausys nuo to kaip paleidžiame emocijas, kaip suvokiame ir tyrinejame savo dirgiklius ir juos paleidžiame, kaip atleidžiame sau ir kitiems, bei kaip esame atviri priimti. Linkiu nuostabių atsiskleidimų ir magiškų aktyvacijų gijimo kelionėje!

Namaste ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: