Energetinis gydymas / auros apvalymas

Energetinis gydymas yra holistinė praktika, kai gyduoliai / energetinio gydymo praktikai nukreipia universalią gyvybinę jėgą (arba gydomąją energiją) į pacientą, kad padėtų subalansuoti, išgydyti ir pašalinti kliūtis iš kūno. Gydymo metu galima atkurti kūno tėkmę, pusiausvyrą, harmoniją ir gyvybingumą. Energijos medicina apima įvairius holistinius gydymo būdus, tokius kaip: Reiki energijos gydymas, Teta gydymas, šviesos terapija, gydymas Šviesa, akupunktūra, refleksologija, tailandietiškas masažas ir kt.

Štai 5 dalykai, kuriuos kiekvienas turi žinoti apie energetinį gydymą:

1. Energetinis gydymas yra pagrįstas moksliniais faktais.

Viskas šioje Visatoje susideda iš molekulių, kurios vibruoja įvairiais dažniais. Mūsų kūnuose esančios molekulės nuolat vibruoja ir spinduliuoja teigiamus ar neigiamus, subalansuotus ar nesubalansuotus, atvirus ar uždarus dažnius. Kai mūsų organai yra netinkamai suderinti ir skleidžia žemo vibracijos dažnius, jie gali materializuotis į fizinius negalavimus, tokius kaip skausmai, ligos, alergijos ir kt.

2. Energetinis gydymas gali padėti išgydyti fizines ir emocines traumas.

Mūsų energetiniai kūnai yra susipynę su mūsų fiziniais kūnais. Visos fiziškai, emociškai ir psichologiškai patirtos traumos daro įtaką mūsų energetinių sistemų (čakrų) funkcionalumui ir atvirkščiai. Kad išlaikytume gyvybingą sveikatą kūne, jame turi laisvai tekėti energija. Kai energija užblokuojama dėl traumų, toksinų, užsitęsusio streso, tai sutrikdo mūsų kūno energijos srautą, o tai ilgainiui prisideda prie psichinių, emocinių problemų ir (arba) negalavimų bei fizinių ligų.

3. Energetinis gydymas yra prieinamas visiems.

Dažnai yra klaidinga nuomonė, kad jūs turite būti dvasingi, kad būtumėte atviri ir imlūs gydymui energija. Energetinis gydymas yra lengvai prieinamas visiems besidomintiems ir norintiems jį gauti. Nereikia būti dvasingam ar su padidėjusiu jautrumu energijai, kad gautumėte naudos iš gydomosios energijos. Kaip žmonės (kaip ir kiekviena gyva būtybė), mes visi turime energetinį kūną, kurį reikia subalansuoti ir kurio reikia reguliariai rūpintis. Kai kurie energetikos metodai, tokie kaip Reiki ir Teta gydymas, pranoksta laiką ir erdvę. Todėl jūs neturite būti toje pačioje patalpoje, mieste ar net šalyje, kurioje yra jūsų energijos gyduolis / energetinio gydymo praktikas, kad gautumėte gydymą.

4. Energetinis gydymas yra neskausmingas ir neturi neigiamo šalutinio poveikio.

Gydant energija pacientai fiziškai nejaučia jokio diskomforto. Didžiąją sesijos dalį jūs patogiai gulėsite, o energijos gydymo praktikas įvertinęs jūsų aurą pašalins energetines kliūtis iš kūno. Kai užsikimšimai išnyksta ir čakros subalansuojamos, jūs patirsite atstatymo procesą, kuris gali sukelti įvairias emocijas ar fizinius pojūčius, tokius kaip nuovargis, pyktis, liūdesys, tuštuma ar galvos svaigimas. Paprastai tai įvyksta, kai gili trauma ar prisirišimas pagaliau išsivaduoja iš fizinių, emocinių ir energetinių kūnų. Būtina leisti savo protui, kūnui ir Sielai pripažinti traumą, kuri buvo išleista sesijos metu, ir užpildyti tą erdvę nauja, lengva, gydančia energija.

5. Energetinis gydymas veikia beveik su visais kitais gydymo būdais.

Energetinis gydymas naudojamas įvairioms sveikatos būklėms gydyti ir papildo daugelį kitų gydymo ir terapijos formų. Sujungus holistines terapijas, tokias kaip Reiki ar Teta gydymas, su įprastomis sveikatos procedūromis, galite optimizuoti savo sveikatą ir gerovę. Energetinė medicina nepakeičia Vakarų medicinos ir atvirkščiai. Tačiau įvairūs gydymo būdai gali veikti kartu, kad efektyviai palaikytų, subalansuotų, atkurtų, išgydytų ir atkurtų jūsų kūną.

159900551_1207294306392593_7518393056329848544_n

Su manimi galime nerti į energetinio gydymo sesiją, apsivalyti nuo negatyvių energijų! Apsivalyti nuo spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso. Subalansuoti čakrų sistemą. Inicijuoti / pradėti vidinių žaizdų gydymą (nes joms reikalingas tęstinis gydymas). Atlikti energetinį gydymą, kuris Tau reikalingas labiausiai DABAR.

Kiekviena mintis, emocija, žodis ir veiksmas akimirksniu daro įtaką žmogaus eterinio kūno (subtilių organų, čakrų) būklei. Idealiu atveju eterinis kūnas yra švarus ir rezonuoja esant aukštai vibracijai, kad per jį galėtų laisvai tekėti gyvybės energijai; aura turi būti lygi, vientisa ir stipri. Tačiau toks reiškinys yra gana retas – paprastų miesto žmonių aura toli gražu nėra švari ir lygi.

Dažnas reiškinys, kad paprasto žmogaus aura yra netolygi, joje yra perpildytos vietos, įtrūkimai ar skylės. Pavyzdžiui, ilgalaikis kompiuterio monitoriaus radiacijos poveikis gali pažeisti aurą galvos, krūtinės ir Saulės Rezginio lygyje.

Plyšiai auroje gali būti įvairaus dydžio – nuo skylių iki didelių žiojančių „žaizdų“.

Kelios dažnos įtrūkimų / plyšių auroje priežastys:

  • Stiprios disbalanso emocijos (pyktis, baimė ir kt.);
  • Psichologinė trauma
  • Alkoholis ir narkotikai
  • Pernelyg didelis chemijos / vaistų naudojimas
  • Trūksta „Sielos fragmentų“
  • Aplinkos toksinai
  • Elektromagnetiniai laukai
  • Netyčinis psichinis žmonių išpuolis (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka).

Pažeidus auros vientisumą, žmogus patirs energijos išsekimą. Tai gali pasireikšti kaip staigus energijos praradimas, staigi nuotaikų kaita, galvos skausmas (dažnai migrena), ūmus skausmas, pykinimas, staigi liga (pvz., infekcija) ir kt.

Paprastai aura atgauna savo vientisumą per kelias dienas per natūralų savigydos procesą. Šiuo laikotarpiu žmogus gali pasijusti blogai ir intuityviai ieškoti alternatyvių gyvybinės energijos šaltinių. Kadangi dauguma žmonių nežino, kaip papildyti savo gyvybingumo atsargas natūraliomis priemonėmis (tai yra, absorbuojant praną iš aplinkos), jie pakeičia energiją „ką nors suvalgydami“ arba semdami energiją iš kitų žmonių.

Auros retėjimas taip pat sukelia pakartotinius fizinius sužalojimus atitinkamose fizinio kūno dalyse. Neužgydytos auros skylės gali turėti ilgalaikį poveikį žmogaus fizinei sveikatai ir turėti rimtų pasekmių. Skylių buvimas auroje labai padidina neigiamų esybių / energetinių parazitų prisirišimo riziką.

Taip pat svarbu suprasti, kad subtilus kūnas negali būti išgydytas fizinėmis priemonėmis. Subtilių kūnų gydymui mums reikalinga gyvybinė energija, kurios gausu aplinkoje. Ir, žinoma, mums reikia pagrindinių žinių ir supratimo apie subtilų pasaulį – pasaulį, kuris yra nematomas, bet veikia mus kiekvieną sekundę.

Sesiju metų aš  naudoju Teta Healing, Reiki ir Šviesos gydymo derinį. Gydymas Šviesa – tai gydymas, kurio metu naudoju „Šviesos kalbą“, kuri yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Tai daugiamačiai holografiniai kodai, kuriuos gali išgirsti tik subtilūs būties matmenys – žmogaus mintys to negali suprasti. Reikalinga tai priimti giliai į savo ląsteles taip, kaip gražius gamtos garsus. Svarbiausia šioje patyrimėje kelionėje – atsiverti priimti, tikėti Šviesa / Visata / Dievu / Šaltiniu / Aukštesniuoju Aš / Aukštesnuosiomis Jėgomis ir pasitikėti manimi. Kuriu saugią ir jaukią erdvę Tavo magiškai kelionei.

Jeigu šiame tekste atradai tai, kas Tave patraukė, ir jauti vidinį kvietimą – kad tai TAU – Neriam!

Sesijos vyksta Vilniuje, taip pat galima ir online.

Daugiau apie sesiją: Meditacijos ir energetinio gydymo sesija

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: