Rugpjūtis. Staigmenos, kūrybiniai proveržiai, momentinės transformacijos

Rugpjūtis mėnuo pilnas Meilės, manifestacijų ir aukšto dažnio energijų!

Rugpjūčio 8 d. – Liūto Jaunatis + Liūto vartų portalas 88
Tai viena magiškiausių mėnesio dienų ir atneša mums aukšto dažnio energijų. Daugiau apie šią dieną rašiau čia: https://www.instagram.com/p/CSEcXmijRK2/

Liūto vartų portalas atsidaro 8/8. Skaičius aštuonis yra stebuklingas skaičius, nes jis atitinka sėkmę ir transformaciją. Tai turi daug atkaklumo, stiprybės ir išminties, kuri gali padėti mums tobulėti aukštesniame lygyje.

Kai kurios Liūto „pamokos“ apima atsakomybės prisiimimą už savo gyvenimą,dosnumas atiduodant save kitiems. Šis Jaunaties laikotarpis yra puikus laikas apmąstyti kai kurias Liūto savybes. Šio išraiškingo Ugnies ženklo bruožai kuriuos turime sustiprinti, ugdyti ir įtraukti į savo asmenybę: išdidumas, dosnumas, kilnumas, svetingumas, aktyvumas, šiltumas, atvirumas. Atėjo laikas pažadinti savo „vidinį vaiką“ ir rasti būdų, kaip kūrybiškai išreikšti save. Naudodami šią stiprią Liūto energiją, mes galime padaryti reikšmingų pokyčių savo gyvenime.

Liūtas valdo Širdį, o tai reiškia, kad turime prisijungti prie pastangų ar filosofijos, kuri pripildo mus džiaugsmo ir meilės. Liūto vartai gali atnešti sėkmės, meilės, pozityvumo ir optimizmo. Tai taip pat pridės gausos mūsų gyvenimui.

Rugpjūčio 11 d. – Merkurijus Mergelėje

Merkurijus Mergelėje jaučiasi kaip namuose, vienas iš ženklų, kurį jis valdo. Mums dabar paprasta susitvarkyti su detalėmis. Tai laikas, kai mes analizuojame ir nusprendžiame, kas yra naudinga ir kas, mūsų manymu, yra nepraktiška. Turime būti atsargūs, kad neprarastume perspektyvos, nenunertume pernelyg giliai į detales.

Rugpjūčio 15 d.- Venera Svarstyklėse
Venera, meilės deivė, persikelia į vieną iš jos valdančių ženklų. Tai yra jėgos diena Veneros energijai, ir mes linkę ieškoti pusiausvyros savo asmeninėje aplinkoje, santykiuose. Galime panaudoti šią energiją, kad į savo gyvenimą įneštume daugiau meilės, grožio ir pinigų! Mes esame pasirengę derėtis ir ieškoti kompromisų. Šios pozicijos šešėlinė pusė yra priklausomybė, nenuoseklumas ir paviršutiniškumas. Stengdamiesi išvengti nemalonių situacijų, mes galime lengvai suprasti gilesnes mūsų santykių problemas. Tai taip pat laikas, kai mes labiau linkę meniškai save išreikšti.

Rugpjūčio 19 d.- Urano retrogradas Jaučio ženkle

Uranas įžengia į retrogradinį judėjimą Jaučio ženkle, kur jis išliks iki 2022 m. Sausio 18 d. Uranas yra pabudimo planeta. Tai laikas kai turime nerti į save, kad susisiektume su tuo, kas gali trukdyti mums gyventi spontaniškiau ir autentiškiau. Uranas gali atnešti staigių pokyčių ar netikėtumų. Mes spręsime temas, susijusias su pinigais, saugumu, stabilumu, apčiuopiamais daiktais, savo kūnu, verte. Vienintelis dalykas, kuriuo galime pasikliauti, yra netikėtumo elementas – mūsų ribos išbandomos, sena yra sunaikinama, kad atsirastų vietos naujam.

Rugpjūčio 22 d.- Mėnulio Pilnatis Vandenyje
Tai didžiulė energija, kuri gali leisti mums jaustis susijungusiems su kažkuo didesniu nei esame patys. Jupiteris aktyvus, ir gali atnešti gausą, klestėjimą! Gali paryškėti poreikis spręsti problemas svarbias mūsų gyvenime.

Rugpjūčio 22/23 d.- Saulė Mergelės ženkle
Saulė palieka ugningą, drąsų Liūto zodiaką ir patenka į žemišką Mergelės zodiaką. Čia mergelė reiškia stiprų nepriklausomą asmenį, kuris susietas su savo asmenine jėga. Mūsų dėmesys nukrypsta į dėlionės dalis – mūsų gyvenimo smulkmenas. Tai idealus laikas susitvarkyti, atlikti išsamius darbus ir pagerinti bendravimą.

PAGRINDINĖS TEMOS:

⪢ Naujas greitis / judėjimas.

⪢ Staigmenos, kūrybiniai proveržiai ir momentinės transformacijos.

⪢ Emocinės stiprios reakcijos, emocinis intensyvumas.

⪢ Fizinio ir dvasinio centro stiprinimas.

PATARIMAI RUGPJŪČIUI

Svarbu atrasti savo būdus kaip persikrauti, atsinaujinti. Reikalinga susitelti ties savuoju centru – tiek fiziškai tiek dvasiškai. Skirk laiko pajausti savo kūną, savo energiją, patyrinėk čakrų sistemą. Atlik pratimus kurie Tave grąžina į centrą. Tai gali būti meditacija žvakių šviesoje, mėgstamos arbatos puodelis stebint saulėlydį, fiziniai pratimai, joga. Kokios praktikos Tau leidžia pasijausti savajame centre?

Atkreipk dėmesį, kad emocinės reakcijos visuomet turi istoriją. Tai gali būti praeities skausmas, traumos, žaizdos… Mus pasieks intensyvios bangos susijusios su protėvių gydymu. Jeigu Tu esi reakcijų stebėtojas – skirk Meilės ir kurk Erdvę tam žmogui. Jeigu pajauti, kad Tu pats neri į reakcijas – neskubėk, kvėpuok giliai. Skirk laiko sau patyrinėti kokią tai istoriją turi, kokią istoriją apie tai pasakoji sau? Kokias emocijas jauti kūne? Kas pakilo – ką esi kviečiamas paleisti?

Išreikšk tai, kas Tavo galvoje, ką jauti – rašyk automatiškai, kalbėk su draugu – taip galėsi aiškiau mąstyti ir judėti į priekį, bei tai padės naujai energijai ir naujiems kūrybiniams impulsams Tave pasiekti!

Kūrybiniai proveržiai įgaus Esmę, ir pradės keliauti lik fizinės manifestacijos, kai leisi sau Tekėti su kūrybos srautu – rask savo būdus kaip skrieti su idėjų bangomis – šok, rašyk, piešk! Išreikšk kūrybines sroves, perleisk per save ir užfiksuok idėjas raštu.

Namaste ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: