Liepa. Užimtumo energijos. Lankstumas. Minčių ramumos ieškojimas

Liepa atneša keletą kosminių derinimų, kurie skatina mus atrasti naują motyvacijos ir pasitikėjimo jausmą! Liepa puikus metas gilioms vidinėms kelionėms, mes jausimės labiau remiami, palaikomi. Kartu su švelniomis energijomis galime atsiverti labiau sau, pasitikėti savo kelione!

Liepos 10 d. Jaunatis Vėžio ženkle. Ši Jaunatis neša neramumą ir irzlumą, tačiau galėsime patirti ir švelnias bangas. Tinkamas laikas įsipareigoti asmeniniams tikslams, kurie susiję su Vėžio energijomis – tai atsidavimas savo giliausiems ir intymiausiems jausmams, atpažįstant saugumo jausmą, kurį suteikia tai, ką vadiname namais. Vėžio energija palaiko mus maitinant save ir praktikuojant meilę sau. Tai laikas kai galime pasijausti namuose – savajame prote, kūne ir Sieloje!

Liepos 12 d. Merkurijaus ir Jupiterio trinas. Palankus planavimas ar išvykimas į kelionę, idealus laikas pradėti derybas ir pasirašyti sutartis. Tai taip pat tinkamas laikas visiems teisiniams reikalams.

Liepos 13 d. Veneros ir Marso konjukcija. Veneros ir Marso energija atneša Yin ir Yang arba vyriškojo ir moteriškojo jungtis. Veneros ir Marso susitikimas gali paskatinti ir pagreitinti Sielos draugų ir Sielos Dvynių (Twinflame) susitikimą. Sielos draugas siunčiamas padėti pažadinti Sielą į naują lygį.

Liepos 15 d. Chirono Retrogradas. Šiuo metu mes pasieksime savo pasąmonės poreikius ir žaizdas, tai kosminė užduotis iš naujo įvertinti senus santykius ir sprendimus. Mes būsime raginami atsigręžti į praeities žaizdas, su kuriomis mes dar nesusitvarkėme.

Liepos 22 d. Saulė įžengia į Liūtą. Mes einame iš vandeningo Vėžio sezono ir į ugningą, kūrybingą Liūto sezoną! Panardę gilesnėse mintyse ir jausmuose pasijusime pasirengę grįžti į pasaulį ir ieškoti naujų, kūrybingų ir įdomių galimybių.

Liepos 23 d. Pilnatis Vandenio ženkle. Tai virsmo ir kūrybos energijos, kurios skantins išlipti iš komforto zonos ir prrimti naujus būties būdus. Tai laikas, kai atsibunda poreikis dirbti / būti su kitais.

Liepos 28 d. Retrogradinis Jupiteris grįžta į Vandenį. Jupiteris nuo birželio 20 d. buvo retrograde Žuvyse, tačiau dabar jis grįžta į Vandenį. Jupiteris Vandenyje liks iki gruodžio. Tai subtilus energijos pokytis, tai gali įkvėpti mus galvoti apie bendruomenę ir žmones, su kuriais pasirenkame apsupti save.

PAGRINDINĖS TEMOS

⪢ Kūrybinės energijos padidėjimas.

⪢ Užimtumo energija.

⪢ Lankstumas ir prisitaikymas.

⪢ Energijos centrų (čakrų) balansavimas, kad galėtume sekti savo vidiniu kompasu ir pasitikint savimi rodyti savo gebėjimus pasaulyje.

Pastebėk, kaip Tu reaguoji į užimtumo energiją? Su didesniu užimtumu galime pajausti pakilusį džiaugsmą, polėkį, bet taip pat ir susierzinimą, dramas. Neskubėk su savo atsakymais sudėtingose situacijose, reikalinga išlaikyti stebėtojo poziciją. Stebėk aplinką, savo emocijas, jausmus, kūno pojūčius. Jeigu pakyla stiprios emocijos, kažkas „sutrigerina“, reikalinga savęs paklausti: „Ko manęs moko ši situacija / žmogus?“

Neleisk, kad trukdžiai ar drama trukdytų Tavo kelionei. Ieškok minčių kristalinio aiškumo. Šis aiškumas bus iš tų momentų, kai galėsi nuraminti savo mintis. Kaip Tu gali nuraminti mintis? Ieškok Tau tinkančių praktikų – tai gali būti sportas, meditacija, vaikščiojimas, buvimas gamtoje, muzikos klausymas – bandyk ir atrask sau tinkančius būdus, ir skirk jiems į dieną nors 10 minučių – ir greitu metu pastebėsi pokytį!

Prisimink, kad nėra viskas taip sunku kaip įsivaizduoji. Reikalinga būti tekantiems – išmanevruoti švelniai iš visų sudėtingų situacijų, ir lengvai bei atsargiai perplaukti savo sudėtingus emocinius vandenis. Nesvarbu, kiek švelnūs bebūtume, rezultatas būtų tas pats: kažkas nebus patenkintas mūsų planais. Žinok, kad tikrai neįmanoma visų pradžiuginti. Sek savo Širdimi ir daryti tai, kas Tau geriausia.

Namaste ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: