Saulės užtemimas Dvynių ženkle 06.10

Saulės užtemimai įvyksta tik per Jaunatį. Jaunatis reiškia naujus pradus – vienas ciklas baigiasi ir prasideda naujas. Jaunatis yra galingas laikas pradėti kažką naujo – pasodinti naujas sėklas, kurias norime užauginti savo gyvenime. Užtemimai plonina šydą ir mes galime lengviau naudotis intuicija, pereiti į aukštesnę būties būseną. Užtemimai atneša labai stiprią energiją sukuriant masinio virsmo ir augimo galimybes.

Merkurijus yra čia reikšmingas – jis yra retrograde, Dvynių ženklo ir šio Saulės užtemimo valdovas. Dvynių energija – tai kaip mes bendraujame, priimame ir apdorojame informaciją. Tai greita energija, susijusi su tuo kaip mes priverčiame dalykus judėti ir kaip patys judame pirmyn. Tačiau čia darosi įdomiau – Merkurijaus retrograde ir jis mums sako: sulėtėk, patikrink detales, pergalvok, įsitikink, ar viską teisingai supratai! Taigi galime susidurti su nauja informacija ar net psichiniais procesais, kurie gali pasijusti pribloškiantys ar painūs. Protas gali jaustis kiek neryškus ir pavargęs nuo per didelio mąstymo.

Šis Saulės užtemimas yra naujos pradžios restartas! Mes kažką pradedame ką jau darėme – kitaip, nes mes matome kitaip, detalės atsiskleidžia kitaip, atrodo gilesni sluoksniai atsiskleidžia kurių iki šiol nematėme – nes tai iškeliama į Saulės šviesą, taip pat ateina nauja informacija, mes pastebime detales, kurias galbūt praleidome, ar ne taip supratome.

Mes mokomės būti geresni komunikatoriai, mokomės mąstyti kitaip, kitais būdais, mokomės klausti daugiau klausimų, ir mokomės būti atviri tam, ko nežinome, mokomės nedaryti prielaidų ir nekelti lūkesčių.

Leisk sau džiaugtis viskuo kas atsiskleidžia, net kai „Dvynių“ mintys organizuoja, planuoja – dabar galime nematyti pilno vaizdo. Pasitikėk, kad neturi visko sužinoti dabar, pilna istorija atsiskleis kelių savaičių bėgyje.

195175304_194405215936927_4642910091027900404_n

Šis užtemimo sezonas atskleidžia mūsų šešėlius, parodo, ko mums reikia atsisakyti, kad galėtumėme transformuotis. Kai mes išlaisviname dalykus, kurie mums nebetarnauja, mes judame giliau į savo Sielą. Tačiau šie pokyčiai gali būti ne iš karto aiškūs. Panašiai kaip Saulę blokuoja Mėnulis, šis užtemimas gali užkirsti kelią pamatyti visą istoriją. Ateinančiomis savaitėmis ir mėnesiais bus daugiau aiškumo, kai užtemimo energija praeis ir viskas atsiskleis.

Saulė yra šviesa, tai mes matome dieną – tai Tavo Ego, tai, ką Tu rodai pasauliui. Mėnulis yra Tavo šešėlis – dalis, kurią slepi, dalis, kuri atsiskleidžia tik tamsoje. Užtemimo metu tamsa patenka į Saulę – ant Tavo ego. Staiga Tavo Siela, kuri atsiskleidžia tik tamsoje, atsiskleidžia dienos viduryje. Šis Saulės užtemimas prašo Tavęs atsiskleisti. Šio Saulės užtemimo metu Tavo vidinė šviesa, Tavo kibirkštis – tikrasis Aš, kurį laikai paslėpęs – gauna leidimą žengti pirmyn, į dienos šviesą! Saulės užtemimo metu Saulė užleidžia vietą tamsai. Senovės žmonės tikėjo, kad užtemimas buvo pabudimo akimirka – tamsa atsiskleidžia dienos šviesoje, kad galėtų būti transformuota.

Saulės užtemimo rašto klausimai: 

1. Kur Tu matai savo gyvenime vykstančią transformaciją? Kas yra pasirengę transformuotis ir keistis Tavo gyvenime?

2. Kas Tau pakilo nuo gegužės 26 d. ką turi paleisti? Ar Visata Tave verčia atkreipti dėmesį į ką nors ir išlaisvinti?

3. Kur Tu gali būti geriau suderintas su savo Siela? Kas atrodo nesuderinta? Ar yra praktinių būdų, kaip geriau suderinti šią gyvenimo dalį?

4. Kur jautiesi susierzinęs? Kas priverčia Tavo kūną susitraukti? Tai užuominos į pranešimus, kuriuos Tai siunčia Tavo šešėlis.

Tavo Aukštesnysis Aš prašo Tavęs turėti kantrybės ir pasitikėti visu procesu – tai bus verta! Pasitikėk, kad viskas nukris, kas turi, ir atsiskleis visa, kas reikalinga! Judėdamas į priekį neskubėk – klausyk savo intuicijos ir siek, lauk kristalinio aiškumo. 

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: