Birželis. Bendrystė, aukštesniojo proto pakilimas, plėtra.

Gegužę galėjome jausti taip, tarsi skubame į priekį, o birželis verčia mus sulėtėti, ir pažvelgti į tai kas iš tikrųjų yra svarbu.
Man birželis jaučiasi nuostabus bendrystės pakilimo mėnuo, kai pagaliau galėsime pajausti didesnį ryšį su kitais. Kai neriu birželio energijas girdžiu frazę: turi du pasirinkimus – evoliucionuoti arba kartoti. Tiems, kurie bijo naujo, bijo žengti iš komforto zonos, šis mėnuo gali jaustis sunkiai, bet galų gale pažinę savo baimes ir pasirinkę plėstis, tobulėti, augti… pasirinkę Meilę vietoj baimės.. mes galime išskleisti savo sparnus ir kilti…

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI:

Birželio 2 d. – Venera įžengia į Vėžį. Dėl padidėjusio jautrumo meilėje galime patirti daug emocinių pakilimų ir nuosmukių. Mes esame švelnūs, romantiški ir prisirišę.

Birželio 10 d. – Jaunatis ir Saulės užtemimas Dvyniuose. Šis užtemimas reiškia naujas pradžias. Mėnulio užtemimas išvalė kelią, ir šis užtemimas yra mūsų dovana, pristatanti mums viską, ko reikia, kad judėtume į priekį.

Birželio 11 d. – Marsas įžengia į Liūtą. Liūte Marsas yra išdidus, pasitikintis savimi ir didingas. Mes siekiame to, ko norime, pasitikėdami savimi.

Birželio 14 d. – Saturno Retrogrado kvadratas su Uranu. Tai yra pagrindinis metų astrologinis įvykis, kuris įvyks dar kartą gruodžio mėnesį. Saturnas šiuo metu yra retrograde ir jis apie tai, kad mes prisiimtume atsakomybę už visus savo veiksmus. Sukūrus kvadratą su Uranu, ši energija sustiprės ir mes galime pastebėti, kad turime naikinti kai kuriuos blokus ar ribas. Čia reikalaujama didesnės laisvės.

Birželio 20 d. – Jupiterio retrogradas. Jam pradėjus į retrogradinį judėjimą iš viso turime 4 retrogradines planetas (Merkurijų, Jupiterį, Saturną ir Plutoną). Kosmoso energija lėtėja, Jupiterio retrogardas leidžia mums grįžti peržvelgti pastaruosius kelis mėnesius ir sužinoti, kokias galimybes praleidome, o kur yra daugiau galimybių plėstis.

Birželio 21 d. – Saulė įžengia į Vėžį, Saulėgrįža. Esant tokiai įtakai esame labai besisaugantys. Mūsų dėmesys krypsta į mūsų lizdą – mūsų šeimas, namus ir visa kita, kas priverčia mus jaustis „namuose“, saugiai. Saulė Vėžio ženkle suteikia padidintą jautrumą ir priminimą praktikuoti meilę sau. Sakoma, kad Saulėgrįžos metu tarp dimensijų šydas plonėja, o tai leidžia mums lengviau pasiekti subtilesnes energijas. Tai puikus laikas pabūti gamtoje ir pajausti Motiną Žemę.

Birželio 22 d. – Merkurijus stojasi tiesiai – pasibaigia Merkurijaus retrogradas. Merkurijus retrogradas yra galingiausias savo pradžios ir pabaigos datomis, todėl praktikuokite kantrybę! Per ateinančias savaites sugrįš didesnis aiškumas. Jei susidūrėte su nesėkmėmis, nesusikalbėjimais ar techniniais nesklandumais, atsakymus ir sprendimus turėtų būti lengviau rasti.

Birželio 24 d. – Super Pilnatis Ožiaragyje. Per šią Pilnatį galime jaustis sunkiai, galime pastebėti, kad vis dar bandome suvirškinti visa, kas įvyko per pastarąsias kelias savaites. Naudokite šią žemišką Ožiaragio energiją įžeminimui!

Birželio 25 d. – Neptūno retrogradas. Neptūnas yra iliuzija, šydo nuėmimas ir gilinimasis į aukštesniąsias suvokimo sritis. Kai jis patenka į retrogradą, galime jaustis griaunantys praeities iliuzijas arba pastebėti, kad intuicija yra aktyvesnė.

Birželio 26 d. – Venera įžengia į Liūtą. Venera palieka vandeningą Vėžį ir patenka į ugningo Liūto ženklą. Tai yra galinga ir išraiškinga energija, ir jos įtakoje būdami mes didžiuojamės meile ir esame dosnūs.

PAGRINDINĖS BIRŽELIO TEMOS:

⪢ Aukštesniojo Proto pakilimas –  tai suteiks daugiau aiškumo ir vizijos. Gali pakilti staigūs suvokimai, idėjos.

⪢ Grupės ryšys didėja! Mes grįžtame į bendrystę, ir kuriame bendrą tinklą dirbdami kartu.

⪢ Atsiskleidimai / apsireiškimai – į dienos šviesą iškylantys dalykai, kurie anksčiau buvo slepiami, ar buvo meluojama.

img1622534873026

PATARIMAI

Rašyk! Rašyk kiekvieną rytą ar vakare savo mintis, jausmus. Rašymas padės Tau suprasti labiau save, aktyvuos tai ką turi daryti toliau.

Neskubėk, judėk lėtai. Birželis gali pasijusti sunkiu darbu, tačiau jei neskubėsi ir pasitikėsi Visatos ritmu bei srautu, atsidurti kur kas geresnėje padėtyje pnei kad pradėjome. Jeigu patiri stiprias aktyvacijas, energijų pakilimus, poslinkius – palauk kol energijos „nusės“. Skirk laiko įžeminti pakilusioms savo vizijoms.

Praktikuok dėkingumą, ir saugok Tau svarbius dalykus. Laikykis šviesaus požiūrio ir geri dalykai ateis pas Tave! Gyvenk visa Širdimi, atsiduok savo keliui! Būk budrus savo aplinkai, įgyk įgūdžių, kurie gali būti naudingi gyvenime. Medituok į Gazelę – tai padės padėti atrasti ir ištirti stipriąsias Tavo puses bei įveikti silpnybes. Turime atrasti įžvalgių problemų sprendimo įgūdžių, o ne jų vengti. Susidūrę su iššūkiais, mes galime rasti puikius sprendimus, kurie pašalina problemas. Prisimink, kad sunkaus darbo reikia atsinaujinti. Motyvacija yra ypač svarbi. Kai vertiname ir motyvuojame save, automatiškai įgyjame energijos užsiimti kita veikla!

Susigrąžink savo energiją, nešvaistyk jos bergždžioms mintims ar pastangoms. Skirk visą savo energiją teigiamam gyvenimo ir mąstymo būdui. Žengdami nežinomu keliu jaučiamės pažeidžiami. Gazelė mums parodo, kad turėdami sąmoningumą ir įgūdžius galime patogiai atrasti ir tyrinėti nežinomybę.

Dabar laikas kai turime įgyti daugiau disciplinos karjeros, meno ar kitoje srityje. Arba įžengti į didesnį savęs įvaldymą. Nustatyk aiškią intenciją ką norite įvaldyti, atsiduok tam ir praktikuok kiekvieną dieną. Dvasinės praktikos – tokios kaip meditacija, malda, laiko tyloje, gamtoje praleidimas – taip pat parems Tave įgyti naujos išminties ir asmeninės galios.

Birželio mėnesį atkreipti dėmesį į Vandenio energiją. Vandenio šešėlis: per daug maištaujantis ir atsiribojęs. Atsiskyręs nuo emocinių situacijų, gali slopinti individualumą ir dažnai gali jaustis tarsi vienišas. Aukštesnė vibracija: intelektualus, stiprus sugebėjimas susieti žmones ir idėjas siekiant bendro tikslo.

Jeigu eini mažiau pramintu keliu – gali jaustis keistas ir kitoks – nemažink savo šviesos prieš kitus, kad galėtum pritapti. Kai pasitiki ir eini paprastu Tave apšviečiančių dalykų keliu, o paskui tarsi išnyksti toje veikloje, nušvieti pasaulį net nemėgindamas!

Tegu būna birželis nuostabus šokis!

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: