Gegužė. Intensyvumas. Staigūs šuoliai į aukštesnius sąmonės lygius. Atsinaujinimas

Gegužė yra vienas svarbiausių 2021 m. mėnesių. Tai atneša itin stiprų ir retą Mėnulio užtemimą, kuris bus intensyvus ir gali sukelti staigių emocinių bangų, atverti suvokimų sluoksnius, Jupiteris, didžiausia mūsų Saulės sistemos planeta, pereina į Žuvis šį mėnesį ir tai yra didžiulis poslinkis!

Gegužė man jaučiasi kaip visiškai kitokios energijos mėnuo, ir gali laukti daug iššūkių, tai jaučiasi sudėtingas mėnuo, jeigu mes priešinsimės pokyčiams, plėtrai, pasiduosime baimei. Gegužę planetų susiderinimai ir judėjimai skatins transformuotis Širdyje ir mintyse, ir išryškinę vertybes ir prioritetus turėsime įžengti visiškai į naujas energijas su pasitikėjimu.

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI:

Gegužės 3 d. Merkurijus pereina į Dvynius. Harmoninga energija, bendravimas turėtų vykti be vargo. Kai Merkurijus yra Dvyniuose, mes esame ypač komunikabilūs, smalsūs ir bendraujantys. Merkurijus Dvyniuose jaučiasi kaip namie – vienas iš ženklų, kurį valdo Merkurijus. 

Gegužės 5 d. – 555 diena. 2021 metai yra 5 metai numerologijoje, todėl 5-ojo mėnesio 5-oji diena yra ypatinga! Tai atspindi kūrybiškumą, džiaugsmo paiešką, pokyčius.

Gegužės 8 d. – Venera pereina į Dvynius. Mes galime jaustis socialesni ir plepesni nei įprastai. Smalsumas mus motyvuoja romantiniu ir socialiniu lygmenimis.

Gegužės 11 d. – Jaunatis Jautyje. Tai galingos energijos, paruošiančios užtemimo sezonui. Jaunatis Jautyje žymi naujo ciklo pradžią. Tai tinkamas laikas atsiduoti asmeniniams tikslams, kurie išreiškia teigiamas Jaučio ženklo energijas. Atėjo laikas mėgautis paprastais ir fiziniais gyvenimo malonumais – mėgautis geru maistu ir mėgautis veikla, kuria mes susisiekiame su gamta ir su savo kūnu. Atėjo laikas sustoti ir pauostyti rožes ir geriau suvokti, kas leidžia mums jaustis patogiai ir saugiai. Tai yra geras ciklas, per kurį reikia iš naujo įvertinti mūsų santykius su pinigais ir turtu ir atrasti tai, kas iš tikrųjų mus džiugina ir išpildo. Reikalinga stebėti, ar esame per daug kontroliuojantys, dirbdami, kad pasiektume gerą pusiausvyrą. Turėdami šią stiprią Jaučio energiją, turime galimybę padaryti svarbių pokyčių savo gyvenime. Atėjo laikas parengti keletą tvirtų, tačiau realių planų ir nustatyti etapą, kaip gauti naudos iš mūsų naujų pradų, kad ir kokie jie būtų maži ar dideli.

Gegužės 13 d. – Jupiteris pereina į Žuvis. Tai šviežios energijos pliūpsnis, kuris gali sukatyvinti bei sustiprinti mūsų intuiciją ir vaizduotę (ir suaktyvinti karūnos čakrą!).

Gegužės 14 d. – Merkurijus įeina į šešėlinį periodą. Merkurijus pradės lėtėti, nes mėnesio pabaigoje jis ruošiasi įeiti į retrogradą. Geras laikas sulėtėti ir gerai apgalvoti savo veiksmus ir tolesnius žingsnius į priekį.

Gegužės 17 – 22 d. – Plejadiečių portalas. Saulė susilygina su Plejados žvaigždynu, Sietynu – septynių žvaigždžių grupe, kuri, kaip manoma, yra labai pažengusių žvaigždžių būtybių namai. Plejadiečių išmintis ir žinios šiuo metu gali būti lengviau perduodamos į mūsų sąmonę.

Gegužės 20 d. – Saulė pereina į Dvynius. Dvynių sezonas prasideda Saulei patekus į Dvynių į ženklą. Dvynius valdo oro stichija, todėl tai puikus laikas mūsų mintis ir idėjas išleisti į popierių ir į pasaulį. Tai taip pat sezonas, palankus bendravimui, saviraiškai ir proto paaštrinimui. Dvasiniu lygiu taip pat tinkamas laikas pasitikrinti savo mintis ir įsitikinti, kad jos derinamos su plėtra, o ne su apribojimais.

Gegužės 23 d. – Saturno retrogradas Vandenyje. Saturno retrogradas paprastai yra karminio balansavimo laikas. Pakyla struktūros, laiko, karmos ir autoriteto temos. Vandenio energija sieja mūsų poreikį tobulėti tiek kolektyviniu, tiek asmeniniu lygiu. Nors pokyčiai yra neišvengiama gyvenimo dalis, Saturno retrogradas gali priversti mus jausti ribotą judėti į priekį. Mes galime jaustis taip, tarsi mūsų pažanga būtų sutikta su pasipriešinimu, o tai gali sukelti daug streso ir nusivylimo. Tuo tarpu mūsų pamatai gali pasikeisti bet kurią minutę, taip sukeliant nestabilumo jausmą.

Gegužės 26 d. – Mėnulio užtemimas Šaulyje. Tai labai stipri energija. Kažkas gali netikėtai išeiti iš mūsų gyvenimo arba galime sulaukti svarbių žinių, gali pakilti šešėliai – nesąmoningi aspektai, praeities dalykai. Tai galingas portalas, leidžiantys atlikti kvantinį šuolį į aukštesnes sąmonės būsenas. Nors jie gali atnešti sunkios energijos ir, galbūt, net nerimą keliančių naujienų, visa tai padeda mūsų sielos kelionės evoliucijai.

Gegužės 29 d. – Merkurijaus retrogradas. Merkurijaus planeta valdo visų formų bendravimą – klausymą, rašymą, skaitymą, kalbėjimą ir pan., taip pat keliones. Per šį laiką stenkitės išlikti lankstūs, kantrūs ir supratingi, venkite pasirašyti naujas sutartis, dėl kurių nesate tikri. Prieš vykdami į kelionę, atliekant užduotis – patikrinkite viską dar kartą. Tai geras laikas refleksijai, iš naujo išanalizuoti, kas esate ir ką darote, tačiau susilaikykite nuo drastiškų pakeitimų, kol nesibaigs retrogradas.

PAGRINDINĖS ENERGIJŲ TEMOS:

⪢ Besiformuojantis kelias į priekį, kūrėjo kelio pasirinkimas.
⪢ Kolektyvinis išsekimas ir kolektyvinis atsinaujinimas.
⪢ Emocinių bangų, šešėlių, praeities, pasikartojančių pamokų pakilimas – pakyla, kad išvalytume viską, kas nerezonuoja, kas mums netarnauja.
⪢ Pokyčiai Sielos lygmenyje, intensyvios energijos, kurios stums žengti į priekį; staigūs šuoliai į aukštesnius sąmonės lygius; karūnos čakros saktyvėjimas.

IMG_20190503_003332_479

Įsižemink! Labai svarbu išlikti įsižeminus per dieną – ne tik per meditaciją, ar per praktiką. Statyk save į pirmą vietą. Prisimink, kad Tu neatsakingas už kitų laimę. Paklausk visų pirmiausia kaip kažkas paveikia Tave, o ne kitus.

Skirk laiko rūpinimuisi savimi, skirk laiko judėjimui, sportui. Su tiek daug planetinių judėjimų galime jausti mentalinį spaudimą – sportas padeda tai energijai tekėti. 

Neskubėk per dienas, atsidūsk prieš kažką darant, nuleisk pečius, nusileisk iš minčių spiralių į Širdį, grįžk į kūną. Pajausk tai ką turi daryti toliau. Ženk vieną žingsnį vienu metu. Pagerbk savo procesą.

Leisk sau atsipalaiduoti įkvėpdamas ramybės ir taikos, šviesios energijos – geras laikas pradėti praktikuoti sąmoningą kvėpavimą. Leisk savo kūnui pailsėti, puosėlėk jį. Leisk mintims praskraidėti bevaikštant gamtoje, ar žiūrint juokingą, lengvą filmą. Leisk savo Sielai pajausti tyrą džiaugsmą šokant, ar darant tai, kas uždega Tavo Širdį.

Kaip Tau prasidėjo gegužė?

Patyrinėk, kaip gali paremti save gegužės mėnesį – emociškai, fiziškai, mentališkai, dvasiškai?

Su Meile ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: