ThetaHealing® – Teta gydymas

Teta gydymas (ThetaHealing®) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

Teta gydymas tai energinio gydymo metodas, kuris gydo žmogaus Sielą, protą ir kūną energetiniame, bei DNR lygmenyje. Teta gydymas tai meditacinė technika, pagrįsta tuo, kad emocijos ir įsitikinimai mus veikia Pagrindiniu, Genetiniu, Istoriniu ir Sielos lygmeniu. Tai atliekama esant teta smegenų bangų būsenai – pakitusiai sąmonei, kai smegenų bangos sulėtėja iki atsipalaidavimo režimo, kai žmogaus smegenų veikla sulėtėja iki teta dažnio (4-8 Hz).

Taigi, kas yra Teta gydymas? 

1. Teta smegenų bangos

Mūsų smegenų veiklos matavimai pateikiami keturiomis pagrindinėmis smegenų elektromagnetinėmis bangomis: alfa, beta, gama, teta ir gama. Šias įvairių dažnių bangas smegenys skleidžia be perstojo ir daro įtaką tam, ką žmogus veikia ir sako, apie ką mąsto. Tam tikru metu dominuoja vis kitas dažnis.

Beta bangos yra tada, kai mūsų protas budi sąmoningai ir mūsų energijos lygis yra aukštas, jos dominuoja, kai žmogus mąsto, kalba, bendrauja. Beta bangų dažnis yra 14-28 Hz.

Alfa bangos sklinda kai mes žinome savo aplinką, tačiau esame atsipalaidavę ir ramūs, pasiekę lengvą meditacijos būseną, pavyzdžiui, stebime saulėlydį. Jų dažnis yra 7-14 Hz. Alfa bangos malšina skausmą ir skatina gijimą.

Delta bangos yra tada, kai mes giliai miegame. Jų dažnis yra 0-4 Hz. Vyraujant šioms bangoms, suaktyvėja žmogaus intuicija.

Teta bangos sklinda, kai žmogaus yra labai visiškai atsipalaidavęs. Paprastai šią būseną pasiekia užmigęs ir sapnuodamas arba per hipnozės seansą, kai sąmoningas protas yra pakankamai atsipalaidavęs, todėl jis „pašalinamas“ iš kelio ir jūs turite tiesioginę prieigą prie savo pasąmonės. Teta bangų dažnis yra 4-8 Hz. Vienuoliai medituoja ištisas valandas, kad pasiektų šią būseną, nes ji leidžia patirti absoliučią ramybę. Teta bangas galima laikyti pasąmonės bangomis. Jos valdo tą psichikos dalį, kuri yra tarp sąmonės ir pasąmonės, kur slypi mūsų atsiminimai ir pojūčiai, iš kur kyla įsitikinimai ir požiūris. Teta bangos visada įkvepia ir yra siejamos su dvasiniais pojūčiais, leidžia išeiti už sąmonės ribų. Teta bangos yra smegenų veikla, prie kurios prieinama ir naudojama gydant Teta.

Gama bangos – tai labai didelio dažnio 40-5 000 Hz smegenų bangos, dominuoja, kai žmogus mokosi ir apdoroja informaciją. Jos stimuliuoja beta endorfinų išsiskyrimą ir yra siejamos su itin dideliu protiniu aktyvumu.

smegenu-bangos

2. Meditacija

Vedama Teta gydymo meditacijos praktika naudojama žmonėms išvesti iš sąmoningo kasdienio gyvenimo į vietą, kur jie prisijungia prie plėtimosi, vienybės ir tarpusavio ryšio jausmo – padeda puoselėti meilę sau. Per šią meditaciją esate nukreiptas į šviesos pripildytą vietą ir esate kviečiamas ištirpinti visus barjerus, kad patirtumėte vienybę su šia šviesa. Įgyjate išplėstą mąstymą, ryšį su savimi kaip su visuotine būtybe ir ryšį su savimi kaip su Kūrėju.

3. Kasimo procesas

Kai esate sąmoningoje ir atsipalaidavusioje būsenoje, panašiai kaip tarpe tarp miego ir pabudimo, vyksta kasimo procesas. Tai keletos klausimų uždavimas, kad galėtumėte išsiaiškinti problemos esmę. Tai prilygsta bendravimui su pasąmonės supratimu, kur išsiaiškinsite, kur slypi jūsų baimės, kur slypi svajonės, kur galite turėti psichinių blokų, kur šie blokai buvo sukurti ir ką reikia performuoti. Dažnai esate nukreiptas į geriausio arba blogiausio scenarijaus kraštutinumus. Pavyzdžiui, jei mane neramino nesėkmė versle, tikri baimės jausmai galėjo būti susiję su buvimu gatvėje, neturėjimu jokių išteklių ar buvimu atskirai. Šios baimės pašalinamos ir perrašomos. Kita vertus, galėtume pažvelgti į patį ekstremaliausią sėkmės šaltinį, ir tai gali sukelti pribloškiančius jausmus, priversti pasijusti taip daug besiplečiančiu iki lūžio taško – ir tai gali priversti pasijusti išsekusiu. Vėlgi, baimės apie tai iškeliamos į paviršių, kad būtų galima performuoti.

4. Raumenų testas

Raumenų testavimas naudojamas norint apeiti sąmoningą protą ir iš tikrųjų patekti į tai, ką jaučiate. Raumenų testas yra patikimas vedlys, priimant didelius ir mažus sprendimus. Mūsų kūnas daug geriau supranta Visatos energiją, nei mūsų protas – ir taip būna, kol mes ištreniruojame savo protą būti sąmoningu. Mes esame natūralioje darnoje su savo aukštesniuoju intelektu, tačiau dauguma žmonių arba nejaučia savo kūno, arba jie netiki, kad kūnas turi savo kalbą. Energija yra perduodama per jūsų kūną.

Esate kviečiami pakartoti tam tikrus teiginius ir panaudoti savo kūno reakcijos stiprumą, kad nustatytumėte, koks yra atsakymas. Taigi, jei manęs paklaustų: „Ar bijote būti sėkminga?“, galėčiau iškart atsakyti: „Žinoma, ne!“. Mano ego ir sąmoningam protui gali pasirodyti juokinga mintis, tačiau naudodama raumenų testus galiu pastebėti, kad mano kūno atsakymas į teiginį: „Aš esu atvira didelei sėkmei!“ yra tikrai silpnas.

Raumenų reakcija yra intuicijos pasireiškimas. Tai yra aukštesnysis intelektas, kuris kalba su jumis per jūsų kūną. Išmokę taikyti šias žinias ir taikyti jas periodiškai, nežiūrint į tai, kad nesate tikri dėl situacijos, jūsų priimamų sprendimų kokybė kardinaliai pasikeis.

5. Energijos darbai

Teta gydomoji nauda yra didžiulė. Esate raginami žinoti, kad laikas ir erdvė yra mentaliniai, o ne faktiniai konstruktai, todėl praeitis gali būti išgydyta dabartyje, ateitis galėjo būti sukurta praeityje ir jūs dabar galite būti įsitraukęs į savo ateitį, kad neturite energijos savo čia ir dabar. Akcentuojamas energijos pritraukimas į dabartinį laiką.

6. Tikėjimas Dievu / Kūrėju / Gyvybės jėga / Aukštesniuoju savimi

Teta gydyme viskas priklauso nuo įsitikinimo, kad jame dalyvauja didesnė jėga nei jūs. Nepriklausomai nuo to, kokį terminą jūs tam vartojate, jis nėra religinis. Bet jūs turite mokėti pamatyti, kad yra didesnis vaizdas, buvimo priežastis, jėga. Turite tikėti aukštesniąja jėga, jūs galite būti vedami šia kūrybine jėga, galite būti nukreipti į aukščiausią gėrį ir geriausią rezultatą bet kurioje situacijoje.

Theta Healing® yra technika, o ne religija ir nėra susijusi su jokia religine doktrina. Tai suderinama su bet kokia dvasinių ar religinių įsitikinimų sistema. Net jei nesate tikri, kuo tikite, Theta Healing® vis tiek veiks!

159900551_1207294306392593_7518393056329848544_n.jpg

Yra daugybė kitų elementų, kurie įsigalioja giliau studijuojant Teta gydymą, tačiau aukščiau pateiktas sąrašas suteikia jums gražų momentinį vaizdą apie tai, kas tai yra.

Theta Healing® veikia akimirksniu, kad pakeistų neigiamus mąstymo modelius ar įsitikinimus visais lygmenimis ir DNR, suteikiant jums galimybę iš naujo kurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirenkate. Kitas nuostabus dalykas, susijęs su Theta Healing® technika, yra gebėjimas jus išmokyti jausmų, kurių jūs niekada anksčiau nebuvo patyrę, akimirksniu plečiant jūsų emocinius pasirinkimus. Pavyzdžiui, jei jūs tikite „aš nelaimingas“, galima Theta Healing metodu išmokyti jus gyventi nesijaučiant nelaimingam, ir ką reiškia patirti džiaugsmą ir laimę.

Kuo Theta Healing® gali padėti man?

– Pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerovės lygį
– Išgydyti fizines ligas
– Išspręsti traumas ir emocines problemas
– Išlaisvinti baimes ir fobijas (PTSD, panikos atakos)
– Išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių
– Sukurti turtą ir gausą
– Atrasti savo idealią karjerą
– Išlaisvinti savo kūrybiškumą
– Padidinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą
– Plėtoti pilnaverčius ir harmoningus santykius
– Pasiekti asmeninę laisvę
– Įgyvendinti savo svajones
– Ugdyti savo psichinius ir intuityvius sugebėjimus
– Gilinti savo dvasinį ryšį
– Išlaisvinti savo potencialą

Jei ką nors savo gyvenime norite pakeisti, galite pasinaudoti Theta Healing®. Kiekvienas Theta Healing® seansas turi tam tikrą naudą, o kartais naudos gali pasirodyti taip, kaip nesitikėte.

Theta Healing® suteikia jums galimybę iš naujo sukurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirinksite.

Ar teko patirti Teta gydymą? Jeigu susidomėjote, ir pajutote, kad tai jums reikalinga ir būtų naudinga – parašykite man!

Daugiau apie sesijas kurias siūlau, į kurias įeina Theta Healing®:

THETA HEALING KONSULTACIJA

INTUITYVI KONSULTACIJA

MENTORYSTĖS SESIJOS (TĘSTINĖS SESIJOS)

Su Meile ~

Žydrūnė

2 thoughts on “ThetaHealing® – Teta gydymas”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: