Balandis. Elektrinės greitos energijos

Balandis bus energingiausias ir šviesiausias mėnuo, kurį iki šiol matėme 2021 m. Tai elektrinės, motyvuojančios energijos, puikus mėnuo pradėti naujas idėjas ir reikštis kūrybiškai!

Balandžio 3 d. Merkurijus Avine. Tai greitas, aiškus ir tikslus bendravimas. Atkreipk dėmesį į savo bendravimą, pykčio temas, kaip reiški savo nepasitenkinimą.

Balandžio 4 d. 44 diena. Ketvirtoji ketvirto mėnesio diena suteikia numerologinį kodą 44. 44 tai galios skaičius, kuris nurodo autentiškumą, gijimą, tvirtą pagrindą.

Balandžio 12 d. Jaunatis Avine. Stipriausia Jaunatis kurti manifestacijų sąrašus! Tai, į ką Tu pasirenki sutelkti dėmesį, išsiplečia.

Balandžio 14 d. Venera Jautyje. Tai tvirtos ir harmoningos energijos.

Balandžio 18 d. Saulės konjukcija su Merkurijumi. Tinkamas laikas pasidalinti savo istorija, turėti sunkų pokalbį, atlikti interviu ar parašyti motyvacinį laišką.

Balandžio 19 d. Jaučio sezonas. Tai geras laikas kurti stabilų pagrindą ateičiai, panerti į rūpinimąsi savimi, į malonumus.

Balandžio 23 d. Marsas Vėžyje. Emocijos gali sustiprėti, gali pakilti irzlumas, neramumas. Marsas Vėžyje taip pat gali mus padaryti impulsyvius, ypač kai kalbama apie giliai asmeniškus ir mums svarbius dalykus.

Balandžio 27 d. Skorpiono super Pilnatis. Tai gili atstatanti ir valanti energija. Tai emocingas laikas, kartu nešantis ir kristalinį aiškumą.

PAGRINDINĖS TEMOS:

⪢ Greitos elektrinės energijos
⪢ Galimybės pasirodys greitesniais būdais
⪢ Protėvių gydymas
⪢ Naujų ryšių sukūrimas
⪢ Kūrybinės energijos stiprėjimas
⪢ Kūryba = gijimas

IMG_20210404_161750.jpg

BALANDŽIO DVASIOS GYVŪNAS: RYKLYS

Ryklys kviečia balandžio mėnesį judėti pirmyn nesustojus, neužsikabinus už nereikalingų svarstymų, abejonių, žengti pirmyn. Ryklys veda nuolat kintančia srove, kuri yra mūsų kasdienė patirtis. Kadangi balandžio mėnesio energijos elektrinės ir greitos ryklys kviečia eiti lėtai, ir jis primena, kad kokybiškas mokymasis retai vyksta greitai ir Tu turi eiti savo tempu.

Labai dažnai šiame šiuolaikiniame gyvenime mūsų pačių vidinis vadovavimas ir ugnis yra nepakankamai išvystyti. Mes leidžiame išorinėms nuomonėms ir sprendimams užgniaužti mūsų natūralų instinktą gyventi PILNĄ savo gyvenimą!

Ryklys kviečia daryti tai, ką Tu nori, kada nori ir kaip nori. Tu gimei turėdamas visus įgūdžius ir jėgą, kurių reikia norint pasiekti tai, ko iš tikrųjų trokšti. Dabar, kai pasirodė Ryklys, atėjo laikas judėti pirmyn! Žinok, kad Tu gali gauti tai, ko nori, neatstumdamas kitų. Judėk užtikrintai ir būk aiškus apie savo kryptį! Nori galimybių – susikurk jas!

PATARIMAI BALANDŽIUI

Būk sąmoningas apie savo energiją, kur nukreipi ir kam skyri savo energiją? Dalykai juda greitai, ir mes būsime tarsi įelektrinti. Tu gali jaustis kaip padauginęs kofeino – gali jausti pasimetimą aplinkoje, savyje – nebesuprasti kas esi, gali jausti, kad nespėji, gali jausti nerimą, chaosą. Skirk laiko įsižeminimo praktikoms. Rūpinkis kūnu. Gerk daugiau vandens! Praktikuok dėkingumą!

Protėvių gydymas gali paliesti giliai Sielos žaizdas, gali iškelti baimes, išdavystę, Širdies skausmą, gedulą. Pasėdėk su savo jausmais, ką jie bando Tau pasakyti? Kaip gali judėti kartu su šiais jausmais? Ženk vieną žingsnį vienu metu. Siek kurti magiją ir Meilę DABAR. Ką gali padaryti kitam mielo ar magiško? Galbūt tai atsiliepimas, paskatinimas, galbūt pagalba, ar komplimentas, padėka.

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: