Ritualas nusileisti į Širdį

Širdis – tai tiltas tarp žemesniojo ir aukštesniojo pasaulių. Širdies čakra – Sielos buveinė, Meilės, užuojautos, žmogiškumo, atlaidumo ir saugumo centras. Širdies čakra palaiko vidinę pusiausvyrą tarp apatinių ir viršutinių čakrų aktyvumo. Per ją mes patiriame Širdies galias, kurios yra Meilė, užuojauta, dosnumas, gerumas ir ryšys su Dvasia ir žmonija. Kai Širdis atvira, Širdies galios yra subalansuotos. Yra geros savijautos jausmas ir ryšys su gyvenimu, Meile ir Dievu (Visata, Dvasia). Kaip visų čakrų centras, jis vaidina pagrindinį vaidmenį jūsų kūno energijos cikle.

Kai Širdies čakra subalansuota, jūs spinduliuojate Meilę ir atjautą gyvenimui. Neteisiate, priimate žmones tokiais, kokie jie yra. Jūs nebijote vienumos, mėgaujatės buvimu su savimi. Užuot blaškęsi ir puldinėję nuo vienų santykių link kitų, esate pasiryžę laukti savo vienintelės Meilės. Nesvarbu, kaip ilgai. Jums ramu, jūs neabejojate, kad Visata, likimas ar aukštesniosios jėgos jumis pasirūpins.

Kai Širdies čakra pernelyg aktyvi, jus valdo liūdesys, pyktis, neviltis, pavydas. Arba sekinantis džiaugsmas. Galimi nepilnaverčiai energetiniai mainai: „Aš tau duodu duodu duodu, o tu man nieko nieko nieko“. Liguisti priklausomybės santykiai, negebėjimas pasakyti ne, nepaisymas asmeninių ribų. Tai gali būti ir per didelis prisirišimas.

Kai Širdies čakra užverta, puolate į negatyvumą, jaučiatės nemylimi, neverti Meilės, nepatrauklūs. Nepasitikite žmonėmis, sunkiai juos įsileidžiate į savo gyvenimą, renkatės atstumtojo rolę. Jaučiate įsipareigojimo baimę ir jausmą, kad privalote patikti kitiems, kad būtumėte mylimas. Jaučiate nemalonumus dėl Meilės bei užuojautos. Turite poreikį sulaikyti nuoskaudas. Atsiribojate nuo kitų. Turite sveikatos problemų su plaučiais, širdimi, imunine sistema.

Mums kaip niekad reikalinga praktikuoti nusileidimą į Širdį, nes mes pernelyg daug laiko praleidžiame mintyse, ir patys nesąmoningai pagiliname savo kančią, nerimą…

Laikas išlipti iš galvos ir nusileisti į Širdį!

JUMS REIKĖS:

⪢ Rašiklio ir popieriaus

⪢ Šalavijo ar palo santo

⪢ Žvakės ir degtukų

⪢ Rožinio kvarco kristalo

⪢ Eterinio aliejaus

⪢ Širdies čakros muzikos: 128 Hz, 256 Hz, 432 Hz, 512 Hz, 639 Hz

1.IŠVALYKITE SAVO AURĄ. UŽDEKITE ŽVAKĘ.

Uždekite šalaviją ar palo santo ir paskleiskite kvepiančius dūmus aplink savo kūną, sukdami ratu aplink galvą, tada apibūdindami savo siluetą ir kūno priekį, nugarą ir po kojomis. Uždekite žvakę, taip atidarydami savo ritualą.

2. PATEPKITE KRŪTINĖS CENTRĄ IR PADUS ETERINIU ALIEJUMI.

Eteriniai aliejai įkūnija augalų dažnius ir gydomąsias savybes. Šie dažniai ir savybės veikia visuose būties lygiuose. Jeigu Širdies čakra subalansuota tinka bergamotės eterinis aliejus. Balansavimu tinka: levandų, jazminų, eukalipto, rožių, nerolio, citrinų, melisų, mairūnų, ramunėlių, kraujažolės eteriniai aliejai. Patepkite 1-3 lašus ant krūtinės centro, kojų padų, įkvėpkite aromato.

3. IŠLIPKITE IŠ GALVOS, ĮSIŽEMINKITE.

Atsisėskite patogiai, bet nugarą laikykite tiesiai, o pečius atpalaiduotus. Atkreipkite dėmesį į tai, ant ko sėdite, ir sutelkite dėmesį į tas kūno dalis, kurias tiesiogiai palaiko Žemė. Jūsų sėdmenys, šlaunys. Pajuskite, kaip šios kūno dalys sunkėja. Padarykite penkis gilius, ilgus įkvėpimus. Po šių penkių įkvėpimų keliaukite kūnu aukštyn ir atkreipkite dėmesį į krūtinę. Čia dar dešimt kartų giliai įkvėpkite ir pajusite, kad jūsų plaučiai plečiasi, kol galėsite nustatyti savo kūno pilnumo jausmą.

4. ĮSIJUNKITE MUZIKĄ, PAKVĖPUOKITE GILIAU.

Paimkite rožinį kvarcą (ar kitą rožinį ar žalią kristalą) į rankas, įsijunkite muziką, kvėpuokite švelniai ir giliai, iškvėpkite su laisve. Praleiskite šiek tiek ilgiau laiko iškvėpdami nei įkvėpdami. Pavyzdžiui, pabandykite įkvėpti keturias sekundes, tada iškvėpkite šešias. Pabandykite tai daryti nuo dviejų iki penkių minučių. Visą savo dėmesį atkreipkite į Širdies čakrą, esančią krūtinės viduryje. Įsivaizduokite, kad kvėpuojate tiesiai į savo Širdies čakrą.

Rekomenduoju: https://insighttimer.com/gaiameditation/guided-meditations/heart-opening-chakra-balancing-639-hz-solfeggio-binaural-beats

5. PAMEDITUOKITE SU VIZUALIZACIJA, PAKARTOKITE AFIRMACIJAS.

Įsivaizduokite ir pajuskite šviesos rutulį, augantį jūsų krūtinėje su kiekvienu jūsų įkvėpimu.

Galite kartoti afirmacijas:

„Aš atveriu savo Širdies erdvę, aš kviečiu Meilės vibraciją. Aš paleidžiu skausmą, atleidžiu sau ir kitiems. Meilė užpildo mano Širdį ir gydo mane.“

6. PARAŠYKITE DĖKINGUMO SĄRAŠĄ.

Po meditacijos paimkite savo užrašus ir parašykite dėkingumo sąrašą už ką esate dėkingi.

Galite pabaigti šiuos sakinius:

1.Manau, kad lengva būti dėkingam už..

2. Esu dėkingas už šį kvapą…

3. Esu dėkingas už šį skonį…

4. Esu dėkingas už šią emociją…

5. Esu dėkingas už šią patirtį…

6. Esu labai dėkingas už…

7. UŽDARYKITE RITUALĄ.

Kai pabaigsite rašyti dėkingumo sąrašą užmerkite akis ir padėkokite sau, kad esate. Pasiųskite padėkos maldą į Visatą.

„Aš vertinu save, aš myliu save. Aš prisimenu savo palaiminimus. Aš dėkingas už viską savo gyvenime. Ačiū Visata už viską. Esu pripildytas dėkingumo.“

Užpūskite žvakę taip uždarydami ritualą.

132765627_401067201339237_389944408203847315_n

Siunčiu Meilės ir šviesos!

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: