Sausis. Naujos energijos banga. Atsiduok kitam transformacijos etapui, nerk į Širdį!

Mes pradėjome naują ciklą globališkai, ir visiems, kurie nėra „prisijungę prie Širdies“, bus kelias duobėtas ateinančius 2–3 metus, ir sausis ir vasaris gali būti to duobėto kelio pradžia (arba to kelio suvokimo pradžia) – jeigu esi jautrus, atsitrauk nuo išorinio pasaulio, nerk į save!

Astrologinių įvykių, energijų sekimas gali padėti labiau suprasti save, suprasti, kas vyksta globališkai, pastebėti, kaip tai paveikia mus. Pažinti savo energiją, žinoti savo astrologinę lentelę, suvokti planetų įtaką ir stebėti save – reikalinga, jeigu norime plėstis, tobulėti, augti. Šiuolaikinis, Vandenio eros žmogus suvokia, kokią įtaką daro planetos, bet jis taip pat suvokia, kad jis turi laisvą valią ir gali pasirinkti kaip reaguos į pakilusias energijas savy, ir išorėje, kaip priims pokyčius.

Merkurijaus retrogradas (kuris prasidės sausio 30 d.) mano laukiamas – tai didžiulė galimybė pamatyti kas Tave trigerina, ką Tu turi išmokti, tai stiprus laikas, nors ir būna iššūkių – jie čia, kad mes juos išlukštenę išmoktume naujų būdų, tai stiprus laikas kai galime praplėsti savo mąstymą, jeigu tik dirbame su savimi.

Neriam!

Svarbiausi astrologiniai įvykiai: 

Sausio 5 d. Marsas pereina į Jautį (iki kovo 3 d.)

Šio ciklo metu mes esame ryžtingi ir užsispyrę. Marsas Jautyje gali būti pasyvus, kol neišprovokuojamas, ir yra pats stipriausias, kai priešinasi ar ginasi! Visiškai priešingai nei impulsyvus Marsas Avino cikle, mes esame linkę siekti savo tikslų kantriai dirbdami. Mes siekiame ilgaamžiškumo ir ilgalaikio pasitenkinimo.

Sausio 13 d. Jaunatis Ožiaragyje

Jaunatis Ožiaragyje yra tinkamas laikas įsipareigoti asmeniniams tikslams, kurie išreiškia teigiamas šio ženklo energijas:

⪢ Užsibrėžti praktiškus, pasiekiamus tikslus;

⪢ Svarstyti ateitį ir jai ruoštis;

⪢ Sutelkti dėmesį į konkrečius savidisciplinos ir savimonės ugdymo būdus;

⪢ Prisiimti įsipareigojimus ir pripažinti atsakomybę;

⪢ Puoselėti svajones realistiškai.

Sausio 13 d. Marso ir Saturno kvadratūra* (*astrologinis aspektas – išryškina prieštaravimus, kliūtis, neharmoningas aspektas)

Šis derinimas gali sukelti tam tikrą įtampą ir pakelti senas žaizdas, kurias matėme atsiskleidžiančias 2020 m. viduryje. Nors tai įtemptas derinimas, tai taip pat yra tinkamas laikas rasti jėgų ar motyvacijos, kurios reikia.

Sausio 17 d. Jupiterio ir Urano kvadratūra

Jupiteris yra išsiplėtimo planeta, o Uranas – pokyčių planeta. Šis derinys gali suteikti šiek tiek maištingos ar kovingos energijos. Gilesniame lygmenyje ši energija yra nuostabi atsibudimams nusprendus pamatyti dalykus iš kito kampo. Turime būti pasirengę dabar keisti savo gyvenimą, arba pokyčiai privers mus tai padaryti. Mes galime atsiverti naujiems mąstymo būdams. Reikalinga pasinaudoti noru diegti naujoves, išmokti naujų dalykų ir atverti mintis netradicinėms idėjoms.

Sausio 20 d. Saulė patenka į Vandenį (iki vasario 18 d.)

Mes labiau suprantame, kas yra pasenę mūsų gyvenime, ir stengiamės rasti naujų perspektyvų ir naujų būdų, kaip tai padaryti. Asmens laisvė mums tampa kur kas reikšmingesnė. Mes stengiamės išsivaduoti iš kai kurių kliūčių ir apribojimų, kurie dabar jaučiasi labiau suvaržantys, o ne saugūs. Vandenio energija taip pat labai gydo. Tai yra valymo energija, kurią visi galime panaudoti.

Sausio 28 d. Pilnatis Liūte

Tai puiki Pilnatis, kai galime įžengti labiau į pasitikėjimą savimi ir užimti lyderio pozicijas savo gyvenime. Saulė lygiuotis su Jupiteriu per šią Pilnatį, tai laikoma teigiamu ženklu. Jupiteris valdo gausą ir plėtrą, todėl tai yra galingas metas įžengti į gausos mąstymą ir leisti sau spindėti! Taip pat turime būti atsargūs, kad neleistume savo ego mums trukdyti.

Sausio 30 d. – Vasario 20 d. Merkurijus retrograde Vandenio ženkle

Kai komunikacijos planeta „eis atgal“, mes labiau būsime linkę pamiršti atsakyti į svarbų el. laišką ar skambutį. Logiškas ir intelektualus Vandenio oro ženklo pobūdis padės mums atsitraukti ir išlikti ramiems per bet kokias bendravimo nesėkmes. Žengiant į priekį Vandenio amžiuje, šis retrogradas gali pertvarkyti mūsų sąmonę, informacijos nukreipimo būdą ir mūsų ateities viziją. Šis retrogradas šoks kosminį šokį su Mėnuliu Skorpione ir Marsu Jautyje. Reikalinga atsiverti naujiems mąstymo būdams.

Energijų temos:

Naujos energijos pakilimas, kuri vyraus 2-3 ateinančius metus. 

⪢ Chaosas tęsiasi, ir jis lėtas. Reikalinga sutelkti dėmesį į šviesą. Reikalinga sąmoningai pasirinkti,pastebėti į ką investuoji energiją.

⪢ Savojo centro stiprinimas. Jeigu esi tas, kuris kelis metus stiprino savąjį centrą, ir jautiesi gerai – pagalvok, kaip gali padėti kitiems?

Transformacijos kaita. Reikalinga atsiduoti kitam transformacijos etapui.  Mes esame labai rimtoje pasaulio transformacijos fazės dalyje. 

⪢ Kūrybinės pastangos. Kūrybingumas kyla, ir mes vis labiau kuriame praktiškus planus savo svajonėms, norime save išreikšti, parodyti tikrąjį Aš.

116853442_1041131173008908_7951963601856662798_o

Sausio Dvasios gyvūnas: elnias. Švelnumas, malonė, nekaltumas,ryšys su vidiniu vaiku, intuityvumas ir jautrumas, ėjimas per kliūtis su grakštumu.

Švelnus, taikus elnias atspindi Širdies čakros energiją. Tai gryna, tyra Meilė, kurios nepagražina ir netraumuoja jokie žemiški veiksmai. Kaip ir nekaltas vaikas, elnias siūlo tik besąlygišką Meilę, be teisimo ir smerkimo. Jeigu Tu nori išmokti būti jautrus, atjaučiantis ir drąsuss – pasikviesk elnią („drąsa“ kilusi iš lotyniško žodžio „širdis“).

Šis gyvūnas simbolizuoja Širdį, o jo savybės atspindi energijos rūšį ar procesą, kurį išgyvename Širdies klausimais. Pavyzdžiui, elnias gali būti visada budrus ir reaguoti į menkiausią suvokiamą grėsmę. Savo dvasinėje kelionėje mes galime išgyventi panašias būsenas, šokinėti ar bėgti išsigandę.

Praktikuokime gyvenimą iš Širdies!

Šį klausimą verta užsirašyti ateinantiems 2 mėnesiams, patyrinėti ir išgryninti tą viziją: KAS IR KAIP TU NORI BŪTI ŠIAIS METAIS? PO 2-3 METŲ?

Su Meile ~

Flow In Glow / Žydrūnė

Kviečiu pažinti savo astrologinį įspaudą!

 ⪢ Astrologinė konsultacija / asmeninis horoskopas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: