Naujų metų (naujo ciklo) svajonių manifestavimo ritualas

Žiemos Saulėgrįža švenčia ilgiausias tamsos valandas arba Saulės atgimimą, ir manoma, kad tai yra galinga energija regeneracijai, atsinaujinimui ir savirefleksijai. Šiandien Didžioji Saturno ir Jupiterio konjukcija, galingas portalas, ir mes galime įžengti į realybę, apie kurią svajojame per šį ritualą .

Tai labai paprastas, bet galingas ritualas! Šis ritualas yra skirtas palikti viską, kad nebereikalinga, kas neberezonuoja su jūsų Sielos išmintimi, ir atverti teigiamą energiją bei naujas galimybes naujiems metams, naujam ciklui, kad galėtumėte įgyvendinti savo svajones. Ritualo aprašyme pateikiu kristalų, eterinių aliejų ir smilkalų pasiūlymus, tačiau neleiskite, kad tai atitrauktų jus nuo ritualo atlikimo. Naudokite viską, ką turite! Improvizuokite! Tikroji ritualo galia yra intencija, kurią nustatote jam, o ne priedai! 

JUMS REIKĖS:

⪢ Rašiklio ir popieriaus

⪢ Šalavijo, palo santo ar smilkalų

⪢ Žvakės ir degtukų

⪢ Eterinio aliejaus

⪢ Kristalo

1. ĮSIŽEMINKITE, ĮSICENTRUOKITE.

Kelis kartus giliai įkvėpkite ir įsivaizduokite šaknis, besitęsiančias nuo stuburo dugno ir augančias giliai į Žemę. Pajauskite kaip Žemės energija keliauja aukštyn jūsų šaknimis, per kūną ir visas čakras. Įsivaizduokite, kad energija prasiveržia per jūsų karūnos čakrą ir tęsiasi toli į dangų. Pajuskite dieviškąją energiją, patenkančią į jūsų kūną per savo karūnos čakrą. Sėdėkite keletą minučių, pajusite, kaip esate prisijungę prie aukščiau esančio Dieviškojo ir Žemutinės Žemės. Jeigu jums tai sunkoka – tiesiog įsižeminkite ir įkvėpkite giliau į Širdies čakros zoną.

2. ATSAKYKITE Į ŠIUOS KLAUSIMUS RAŠTU.

1. Ką noriu palikti kartu su senais metais, senu ciklu? Pagalvokite apie visus ribojančius įsitikinimus, kurių laikotės, kurių esate pasirengę atsisakyti. Ar koks nors negatyvumas jus slegia?

2. Kokios yra jūsų viltys ir svajonės naujiems metams, naujam ciklui? Apie ką jau pradedate svajoti? Kokios idėjos kyla? Kaip norite jaustis ir ką norite manifestuoti?

3. IŠVALYKITE SAVO KRISTALĄ.

Uždekite smilkalą (ar kitą valymo priemonę) ir laikykite savo kristalą virš dūmų, kad jį išvalytumėte. Tai suteikia kristalui galimybę absorbuoti neigiamą energiją, kurią norite palikti. Kristalai idealiai sugeriantys negatyvą yra šie: juodi akmenys, pavyzdžiui, hematitas, obsidianas, dūminis kvarcas; tinka ir rožinis kvarcas. Smilkalai idealūs šiam darbui yra: šalavijas, palo santo, citrinžolė.

4. LAIKYKITE KRISTALĄ RANKOJE.

Užsimerkite. Pajuskite jo vibraciją. Paprašykite kristalo jums padėti ir įsisavinkite neigiamas mintis ir ribojančius įsitikinimus, kuriuos norite palikti. Pagalvokite, ką norite palikti, ir leiskite tam tekėti į kristalą.

5. LAIKYKITE ŽVAKĘ RANKOSE.

Užmerkite akis ir pagalvokite apie visas viltis, ir svajones kurias turite. Laikydami žvakę garsiai pasakykite savo viltis ir svajones. Pasakykite kaip norite jaustis ir ką norite manifestuoti savo gyvenime. Kuo aiškiau pateiksite savo svajones, intencijas, tuo daugiau energijos suteiksite žvakei.

6. ĮTRINKITE KELIS LAŠUS ETERINIO ALIEJAUS Į RANKAS IR ANT ŽVAKĖS.

Idealūs eteriniai aliejai yra: kiparisas, suteikia transformacijos ir pokyčių; Frankencensas, padeda uždegti jūsų santykius su Dvasia ir pakelia prislėgtą energiją; Mirtų, atveria mintis gauti Visatos dovanas. Trindami žvakę paprašykite Visatos išgirsti jus. Paprašykite pagalbos įgyvendinant svajones ir padėti realizuoti savo jėgas. Padėkite žvakę ten, kur ji gali saugiai sudegti.

7. UŽDEKITE ŽVAKĘ IR PASAKYKITE MALDĄ.

Pasakykite maldą, kad visos jūsų viltys manifestuosis kaip ši ugnies liepsna. Paprašykite sudeginti visus jus ribojančius įsitikinimus ir neigiamus dalykus. Paprašykite šios liepsnos, kad uždegtumėte savo vilčių ir svajonių kibirkštį ir kad tai suteiktų jėgų bei galių jas įgyvendinti. Pasveikinkite naują ciklą, naujus metus, su atviru protu ir atvira Širdimi.

8. PRALEISKITE KELETĄ AKIMIRKŲ MEDITACIJOJE, UŽDARYKITE RITUALĄ.

Užmerkite akis ar nukreipkite žvilgsnį į žvakės liepsną. Padėkokite savo vidinei Saulei, įkvėpkite giliau šviesos ir meilės. Nusiųskite tylią padėkos maldą Žemei, Saulei, Visatai ir visiems aplinkui.

132180329_1091660144609092_3766843492206856694_n.jpg

Neneikite tamsos, priimkite šviesą! Tikėkite neįmanomu! Atsiverkite galimybėms! Ir leiskite sau priimti Visatos dovanas! Siunčiu šviesos ir Meilės! Magiško portalo!

Flow In Glow | Žydrūnė

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: