Dvasios gyvūnas. Kaip man jį rasti?

Dvasios gyvūnas yra mokytojas, pasiuntinys, ženklas ar vadovas, kuris yra tam, kad padėtų mums tam tikroje jūsų gyvenimo srityje. Šamaniškose kultūrose manoma, kad Dvasios gyvūnai yra tiesioginės gyvūnų dvasios, kurias mes paveldime, su kuriomis gimstame arba įsisaviname per gyvenimą. Tačiau įvairiose psichologijos mokyklose Dvasios gyvūnai yra archetipiniai arba simboliniai pirmykštės psichikos apsireiškimai. Nepaisant to, kokią filosofiją jūs priimate, Dvasios gyvūnai yra galingi sąjungininkai, kurie mus sieja su mūsų Sielomis ir aukštesniuoju tikslu.

Mūsų Dvasios gyvūnai yra galingi mokytojai mūsų dvasinio pabudimo kelionėse. Jie padeda mums, nukreipia mus, įkvepia,  ir veda savo tikrojo tikslo link.

Susisiekę su savo Dvasios gyvūnu iškart pajuntame rezonanso, pagarbos ir kartais baimės jausmą. Giliai žinome, kad šis Gamtos aspektas yra skirtas tam, kad atskleistume pamokas ir tiesas, kurių dar neturėjome. Tačiau paprasčiausias Dvasios gyvūno buvimas gali padėti suteikti jėgų priimti pokyčius, priimti drąsius sprendimus ir gyventi pagal savo tiesą. Yra tiek daug ko išmokti iš šių šventų Gamtos apraiškų.

Yra išskiriamos trys Dvasios gyvūnų tipai:

1. Dvasios gyvūnas reiškia sąjungininką, kuris mus moko, nukreipia

2. Jėgos gyvūnas – suteikia mums galių.

3. Toteminis gyvūnas – yra paveldimas (protėvių arba genties / klano dalis).

Dvasios gyvūnų dvasinėje kelionėje gali būti daug ir jie skiriasi pagal skirtingus gyvenimo etapus, jie ateina palaikyti, parodyti, kur reikia koncentruotis, neša energiją, kurią reikia integruoti labiau. Dvasios, arba toteminis gyvūnas nesikeičia visą gyvenimą. Toteminis gyvūnas yra gyvūnas, personifikuojantis jūsų asmenybę ir asmenybės bruožus. Tikėta, kad kiekvienas žmogus turi savo toteminį arba Dvasios gyvūną.

Kitaip tariant, yra ir pereinamųjų, ir ilgalaikių Dvasios gyvūnų.

Nors jėgos gyvūną galima pasikviesti, dažnai manoma, kad Dvasios gyvūnas pasirenka Tave (ir tas pats pasakytina apie toteminį gyvūną).

a

Tikiu, kad, pavyzdžiui, Vanagas nuo pat dvasinio atsibudimo pradžios buvo šalia manęs, nes jaučiau labai stiprų rezonanzą. Kadangi mano pamokos, kurių man reikėjo išmokti, sutampa su tuo, ko moko Vanagas, aš laikau Vanagą savo ilgalaikiu Dvasios gyvūnu, arba toteminiu gyvūnu.

Čia galite paskaityti istoriją: Kaip susipažinau su savo toteminiu, Dvasios gyvūnu

Per keletą metų mano kelyje pasirododė daugybė kitų pereinamųjų Dvasios gyvūnų vedlių, mano kelionėje mane lydi jėgos gyvūnai – pantera ir tigras.

DVASIOS GYVŪNO ATRADIMO METODAI:

1. Atkreipkite dėmesį į tai, koks gyvūnas ar gyvūnai nuolat rodosi. Sakoma, kad jei konkretus gyvūnas nuolat atsiranda jūsų kasdieniame gyvenime, tai rodo, kad jūsų Dvasios gyvūnas bando su jumis susisiekti. Pavyzdžiui, tam tikras gyvūnas gali pakartotinai pasirodyti jūsų kasdieniuose pasivaikščiojimuose, skaitomose knygose, žiūrimose televizijos laidose. Pasitikėkite, kad jei  arkliai, svirpliai ir kt. pasirodo – jie bando jums padėti.

2. Pažvelkite į gamtą ir stebėkite aplink save. Praleiskite daugiau laiko lauke. Tai padeda užmegzti didesnį ryšį su gamta, kurio jums reikės norint identifikuoti savo Dvasios gyvūną.

3. Pagalvokite, kokie gyvūnai jus visada traukė. Ar jus traukia koks nors konkretus gyvūnas iš baimės ar pagarbos? Tai gali atskleisti nesąmoningą ryšį su jūsų Dvasios gyvūnu.

4.Būkite dėmesingi, kai pamatote gyvūną savo gyvenime, kai jis elgiasi neįprastai. Ar konkretus gyvūnas pribėga prie jūsų, aplinkui skleidžia keistus garsus ar kitaip demonstruoja keistus elgesio modelius jūsų akivaizdoje? Tai gali būti tvirtas jūsų Dvasios gyvūno pasirodymas, ir jis bando su jumis susisiekti arba užmegzti ryšį. Stebėkite, ar pasikartoja fizinis ar simbolinis gyvūnas. (kaip objektas ar vaizdas).

5. Medituokite. Mūsų Dvasios gyvūnai dažnai atsiskleidžia per tokias praktikas kaip meditacija, nes protas būna ramus.

6. Rašykite. Užrašykite, su kokiais gyvūnais susiduriate savo meditacijose, sapnuose ir budriame gyvenime. Ieškokite konkretaus gyvūno ar gyvūnų modelių ar pasikartojimų.

7. Atkreipkite dėmesį į sapnus apie gyvūnus. Žmonės dažnai netiki, kad gauna žinutes iš savo Dvasios gyvūnų, todėl jie ateina sapnų karalystėje. Dažnai pabudimo metu ar meditacijų metu žmonėms yra daug lengviau pasitikėti savo sapnais, o ne savo intuicija. Sapnuose esantys gyvūnai yra įprasti nesąmoningo manifestacijos ir vadovavimo apraiškos.

8. Išbandykite kelionės procesą. Tai gali būti vizualizacija kartu su garsu, šamaniški būgnai, garso terapija (gongai). Taip pat rebefingo – sąmoningo kvėpavimo proceso kelionės metu galima susitikti su savo Dvasios gyvūnais; man asmeniškai rebefingas padėjo susitikti labiau su galios gyvūnais.

Aš tikiu, kad žmogus yra pašauktas užmegzti ryšį su savo Dvasios gyvūnu, tai yra ženklas, kad jis pasirengęs susiderinti su savo „tikruoju ar autentiškuoju savimi“. Todėl visiems, kurie nori atrasti savo Dvasios gyvūną sakau – nerk į save, pažink save, ir Dvasios gyvūnai pasirodys patys, pačiu tinkamiausiu laiku!

Nerk į savęs pažinimo vandenyną!

Tikiuosi, kad šis straipsnis jus apšvietė ir įkvėpė! Jei norite pasidalinti savo patirtimi ar turite komentarų, kuriuos norėtumėte pridėti, nedvejodami pasidalinkite komentaruose arba parašykite man: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: