11 ženklų iš Visatos. Atkreipkite dėmesį!

Ar patiriate džiaugsmo bangas? Ar jaučiate kažkokį nepaaiškinimą fizinį skausmą? Ar jaučiate, kad kažkokia mintis užstrigusi galvoje? Ar matote daug sinchronizacijų ir besikartojančių skaičių? Tai Visata kalba su jumis.

Visata veikia paslaptingais būdais. Ji vis stengiasi jums suteikti įrankius, suvesti su žmonėmis, pateikti išteklius ir pamokas, kurių jums prireiks. Tačiau Visata ne visada šiuos dalykus parodo ir pateikia akivaizdžiai ir tai nėra visuomet lengvi potyriai. Jums gali tekti išeiti iš darbo, kuris jums nepatinka, kad rastumėte mėgstamą darbą. Gali tekti išgyventi skausmingą išsiskyrimą, kol būsite pasirengę susitikti ir įsimylėti savo gyvenimo meilę. Bet jei pradėsite atkreipti dėmesį, suprasite, kad Visata jums visą laiką siunčia signalus, kurie rodo, kur jums reikia eiti ir ką reikia padaryti norint sukurti svajonių gyvenimą.

Čia yra 11 galingų Visatos ženklų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

1. Džiaugsmo bangos. Kai patiriate tikro džiaugsmo bangas, tai ženklas, kad einate teisingu keliu ir darote tai, kas jums skirta. Kita vertus, kai darote ne tai, ką turėjote daryti, galite pasijusti nepatenkinti savo gyvenimu. Jei nesate patenkinti savo darbu, gyvenamąja vieta ar kokiu nors kitu savo gyvenimo aspektu, tai gali būti Visata, sakanti, kad laikas tai keisti. Šis pakytis gali būti išorinis pokytis – išeinate iš darbo, arba vidinis pokytis – pakeičiate požiūrį į darbą. Judėdami per gyvenimą, pradedame daugiau dėmesio skirti tiems momentams, kai patiriame džiaugsmą. Visata sako mums: tai yra tai, ką jūs turite daryti. Ir sužinoję, kas tai yra, galime pradėti ieškoti daugiau galimybių tai sukurti savo gyvenime.

2. Fizinis skausmas. Atkreipkite dėmesį į bet kokį fizinį skausmą, kurį galite patirti. Visas skausmo tikslas yra įspėti kūną, kad kažkas negerai. Taigi kuo anksčiau atkreipsite dėmesį, tuo greičiau galėsite išgydyti bet kokius fizinius negalavimus, kurie jus gali varginti. Tačiau kartais tai, kas jus vargina, gali būti ne jūsų kūno problema. Tai gali būti fizinis streso, nerimo ar neišgydytos emocinės žaizdos pasireiškimas. Jei jūs kada nors patirsite skausmą, kurio negalitesuprasti, tai greičiausiai yra ženklas, kad kai kurie įsitikinimai jus slegia, arba tai kai kurios emocijos, kurių jūs neišreiškiate. Visata naudoja fizinį skausmą kaip būdą atkreipti jūsų dėmesį į tai.

Pernelyg dažnai nuo vaikystės esame mokomi nekreipti dėmesio į skausmą arba „šypsotis ir nešioti savy“, ar numalšinti skausmą malšinančiais vaistais, alkoholiu ar narkotikais. Bet niekada nereikėtų ignoruoti skausmo ar jo visiškai slopinti vartojant narkotikus ar alkoholį. Aš nekalbu apie tą skausmą, kurį gali sukelti lūžęs pirštas ar patempta kulkšnis. Tai gali būti susiję ir su tuo, ko neturėtumėte valgyti, tam tikromis emocijomis, kurių neišreiškiate ar nepriimate, arba su kai kuriomis situacijomis, kurias jums reikia išspręsti ir kurių vengiate.

Nesvarbu, ar ta žinia jums sako, kad kažkas jūsų organizme yra ne taip, ar kažkas negerai jūsų gyvenime, svarbu įsiklausyti į savo kūną ir imtis veiksmų norint tai išspręsti.

3. Mintis užstrigusi galvoje. Gali užstrigti mintis, daina gali nenustoti groti jūsų galvoje. Reikia atkreipti į tuos žodžius, galbūt jūs iš pasąmonės gaunate pranešimus, kurų tiklsas atkreipti dėmesį į tai, kad reikia pokyčių, siekiant padidinti jūsų laimę.

4. Angelų skaičiai. Jūs matote angelų skaičius nuolatos – 1111, 222, 1414, 1313, 777, gali būti ir kitokie skaičiai, pavyzdžiui jūsų gimimo data. Tai ženklas, kad angelai su jumis, palaiko jus, ir jūs esate teisingame kelyje. Kai pradedate dirbti su savo intencijomis besikartojančių skaičių padidėja.

5. Sapnai ir astralinės kelionės. Kai jūsų pasąmonė pradeda ieškoti sprendimų būdų jūsų situacijoms jūsų visa sistema pradeda siekti žingsnių, kurie suteikia patarimus kaip pasiekti norimą rezultatą – tuomet jūsų sapnai pradės labiau kalbėti su jumis. Simboliai, gyvūnai, situcijos pasirodys sapnuose. Užsirašinėkite sapnus, taip žinutė jus lengviau pasieks. Sapnuose visada yra svarbių užuominų, kurios nori būti suprastos ir išgirstos.

6. De Javu. Kai esate reikšmingame gyvenimo periode ar manifestacijos procese kai kvieti troškimą į realybę, patirsite subtilias užuominas, kad vyksta pokytis. De Javu yra dažnas ženklas, ir dvasiškai tai yra momentas kai jūs esate susilygiavę su tam tikra laiko juosta, ar persikeliate į naują būseną (etapą). Patiriant De Javu užvaldo toks jausmas, kad jau tai darėte, jautėte, net gali būti, kad jau tai užuodėte; tai tarsi situacijos pasikartojimas, ir tai yra reikšmingas ženklas jūsų kelionėje.

7. Sinchronizacijos. Kai jūs tekate savo ritme, tuomet galite patirsite didesnį vidinės šviesos pakilimą. Jausite, kad „kažkas geras ateina“, be prižeasties jausite gerą jaudulį. Tuo metu patirsite, ką reiškia kai Visata jus „pasiekia“ ar „sutinka“. Tai gali būti, kad užsidega visur žalias šviesofoto signalas, kai važiuojate į susitikimą, tai gali būti, kad tinkamu laiku sutinkate tinkamą žmogų, galite gauti nemokamus pakvietimus į taip svajotą koncertą ar jogos pamokas, galite gauti pasiūlymą vykti į kelionę, apie kurią svajojote labai ilgai ir t.t. Kai atpažinsite sinchronizacijas pakviesite jų daugiau į savo gyvenimą. Tai tarsi „susimirksėjimai su Visata“, aš tai vadinu: Visata wow’ina mane, net turiu mantrą: wow me, Universe – nustebink mane Visata. Na ir galite nustebti, kaip Visata gali jus nustebinti!

8. Pasipriešinimas. Mūsų kūnai nešioja senovės programas. Daugelyje gyvenimų šviesos siela žmogaus kūne stengiasi paleisti naują sistemą sename kompiuteryje. Baimė yra pagrindinė mūsų varomoji jėga, nes taip mūsų protėviai išgyveno, kad perduotų mums savo genus. Ir mūsų ta senovės dalis pradeda streikuoti, kai atsiranda kažkas naujo – mes tai laikome pavojumi. Čia mes galime pastebėti nesąmonigus aspektus, kūno sąmoningumą, kurie pradeda šėlti kai vyksta pokyčiai ar manifestacijos. Kai mūsų pirmykštė savastis jaučiasi išgąsdinta ar nesaugi galime jausti paniką, stresą, nerimą, ir emocijų atplūdį – tai yra pasipriešinimas pokyčiams.

9. Pasirinkimai. Visata pradės jus „tikrinti“ kai jūs patirsite pokyčio procesą. Tai tarsi patikrinimas, ar jūs tikrai esate pasiruošęs ir tvirtas su savo troškimais ir mintimis. Kai paleidžiame intenciją į Visata ji visuomet “ateina”, kad gauti iš jūsų patvirtinimą, ar tebenorite to, ar išgirsti, kad tai pasikeitė.

10. Mirties/ atgimimo procesas. Mūsų sistema dirba, kad mes susiderintume su tuo, ką gausime. Jūs galite jaustis sunkiai, supraskite, tai yra dėl to, kad turime paleisti seną, kad galėtumėte įgauti naują. Mes nevisuomet turime vietos gauti, ir galime pastebėti senus asmenybės aspektus, kuriuos reikia paleisti, ar jūsų senos draugystės gali pradėti byrėti. Pasistenkite išlikti ramūs, tai dalis proceso, po kurio turėsi šviesų naują etapą.

Klauskite Visatos (Dievos/Dvasios/Angelų/ Aukštesniojo Aš), ką jums nori pasakyti. Skirkite laiko ir užrašykite signalus, kuriuos, jūsų manymu, Visata siunčia jums. Galbūt jūs jaučiatės užstrigęs darbe, esate nusivylęs toksišku asmeniu savo gyvenime arba jaučiate kažkokį fizinį skausmą, ar matote keistus besikartojančius ženklus savo gyvenime.

Yra daug užuominų, kurios „pagamintos“ jums. Sekite įkvėpimais, sekite šviesa ir savo palaiminimais, ir jūs pradėsite tekėti kartu su Visatos ritmu. Jūsų aukštesnioji sistema visuomet „dirba“ , kad jums padėtų, visuomet mato „iš aukščiau“ ir kokių jums reikia veiksnių, kad iš ten kur esate atsidurtumėte ten, kur norite būti.

Atsiminiau vieną Visatos ženklą, labiau savo Sielos vedlių pateiktą žinutę. Aš kai pradėjau savo veiklą buvau labai neužtikrinta, ir kai rašiau pirmąjį tekstą apie tai ką darau dvejojau labai ilgai, ar jį viešinti. Prie stalo stovi spinta kambaryje, ir ant tos spintos buvo kambarinė gelė. Aš dvejojau ar viešinti savo mintis ir skelbti ką darau… ir ta gėlė nukrito ant manęs. Ji niekuomet nebuvo nukritus, ir ji stabiliai stovėjo. Aš iškart tą tekstą paviešinau, kartodama mintyse „gerai, gerai, supratau“.

Kartais angelai, Sielos vedliai ar mūsų protėviai ateina taip akivaizdžiai, kad mums padėtų ir mums įspirtų, kad pašiurpusi oda, ir gelės nukritimas 1:11 val. nakties taip nubenustebina, nes tokiais momementais atsiranda gilesnis ryšys, toks bendravimo pojūtis, kuris pranoksta sinchronizacijas, pranoksta ir kūno pojūčius. Tai tarsi susiliejimas psaulių, ir jausmas, kad Sielos vedliai ir protėviai stovi ir žiūri į Tave, besimėtantį, ir neklausantį savo vidinio kompaso, savo intuicijos ir linguoja galva. Jiems kartais nieko kito nebelieka, kaip mus supurtyti. Nuo tada vis juokdavausi, kad dvejoti pavojinga, nes angelus taip užknis, kad pradės mano visas gėles į mane mėtyti. 😉

121309339_1096473397474685_7740336262759202033_o.jpg

Aš žinau, kad ne viskas yra ŽENKLAI, mums nereikia VISKO interpretuoti ir siekti gilesnės reikšmės VISKAM kas mūsų gyvenime nutinka netikėto. Tik būdami sąmoningi savo mintyse ir kūnuose, kai girdėsime savo intuiciją ir Širdies balsą tuomet viskas bus aišku – kur ženklas ir kur ne.

Na, tai kokias žinutes Visata siunčia jums?

Namaste ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Kaip suprasti Visatos žinutes galite paskaityti čia: Visatos žinutės

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: