Žmogaus Dizaino sistema. Kuo ji man padėjo?

„Žmogaus Dizaino“ sistema pateikia jūsų auros projektą – iš esmės jūsų energijos žemėlapį.

Jeigu pirmą kartą girdite apie šią sistemą, kviečiu čia paskaityti apie tai daugiau: Žmogaus Dizainas. Pradedančiojo gidas ⪢

Praktiškiausiu lygmeniu „Žmogaus Dizainas“ parodo, kur ir kaip pasiekti savo kūno sąmonę kaip sprendimų priėmimo įrankį, ir galų gale, kaip gyventi kaip tikrasis Aš.

„Žmogaus Dizainas“ siūlo žemėlapį arba vadovą, kuriame nurodoma, kuo esate unikalus kaip asmuo, ir nurodo, kaip gyventi susiderinus su tuo, kuo esate. Kai gyvename pagal savo tikrąją prigimtį, mes pradedame patirti tam tikrą komfortą ir priimtinumą tam, kas esame, užuot vaikęsi, kas nesame, ir galime išgyventi tikrąjį savo tikslą pasaulyje.

Kai atradau „Žmogaus Dizainą“, pajutau, kaip mano energijos nesuvokimas manyje kėlė chaosą, ir aš gaudžiau magiškus „aha“ momentus nerdama gilyn į savo dizaino unikalumą, ir man tarsi akyse nušvito!

Atsimenu, kaip visus laisvus 5 mėnesius (2017 gruodis – 2018 balandis) praleidau bandydama įprasminti „Žmogaus Dizainą“. Aš viską googlinau, daug skaičiau, žiūrėjau keisčiausius „YouTube“ vaizdo įrašus, nagrinėjau draugų bodigrafus. O šiai dienai esu jau padariusi virš 30 analizių!

Kai supratau kas yra „Žmogaus Dizainas“, staiga ėmiau suvokti, kad suprasdama savo bodigrafą (diagramą; kuri sudaroma pagal gimimo datą, laiką ir vietą) iš tikrųjų matau savo energetinio projekto paveikslą! Turėdama šią informaciją galėjau pasinaudoti teisingu natūralaus energetinio įspaudo panaudojimo būdu, kad galėčiau jaustis labiau balanse. Netrukus supratau, kad tai paskatins mane tiesiogiai pasinaudoti savo galimybėmis visose kitose mano gyvenimo srityse!

„Žmogaus Dizaine“ yra 5 skirtingi energijos tipai, o tai reiškia, kad mes visi funkcionuojame pagal savo tipą! Aš esu Manifestorius. Sužinojusi apie savo energijos tipą, galėjau dirbti su gyvenimo strategija, kuri palankesnė mano energijos veikimo būdui. Nustojau save spausti, kad per daug kalbu ir kažką noriu daryti, juk Manifestorių Strategija – informuoti. Nebekvestionuoju savo jausmų. Žinojau, kad trokštu daryti įtaką, ir „Žmogaus Dizainas“ tarsi tai patvirtino, todėl nustojau kovoti su savimi, ir neigti, kad to noriu. Žinodama, kad esu Manifestorius, suvokiau, kodėl manyje esanti energija taip nori eiti, daryti, kurti – Manifestorius yra Jang – Jang tipas – vyriškoji, veiksmo energija. Taip pat supratau savo pyktį labiau – tai Manifestorių Klaidingojo Aš tema, tai supratusi, suvokiau, jeigu jaučiu pyktį – tai reiškia, kad einu netinkama kryptimi, priimu netinkamus sprendimus, arba mano kūrybinė banga yra pertraukta.

„Žmogaus Dizainas“ paaiškina, kad jūsų Vidinis Autoritetas yra jūsų raktas priimant sprendimus. Mes visi turime skirtingą būdą prisijungti prie savo intuicijos ir priimti sprendimus. Jūsų kūnas bendraus su jumis aiškiai, priklausomai nuo jūsų Vidinio Autoriteto. Tai reiškia, kad jums nebereikia spėlioti, kai reikia priimti didelius (ar net kartais ir mažus) sprendimus! Yra keletas skirtingų Vidinių Autoritetų. Apie tai esu parašius čia: Žmogaus Dizainas. Vidinis Autoritetas ⪢

Aš esu Emocinio Autoriteto, ir tai vienas iš labiausiai paplitusių Autoritetų tipų – turintys Emocinį Autoritetą nuolat juda emocine banga. Čia yra pakilimų, nuosmukių. Kai kuriomis dienomis aš galiu tiesiog pabusti liūdna be jokios priežasties, nes esu savo emocinės bangos dugne. Emocinė banga gali būti tokia pat unikali kaip ir visas jūsų energijos įspaudas, todėl nemanykite, kad vien todėl, kad kažkas taip pat turi tą patį Autoritetą, kad jo banga yra tokia pati kaip ir jūsų! Ką supratau, kad turint Emocinį Autoritetą, yra tas, kad mano emocijos užgožia mano sprendimą. Jei įsitrauksiu į ginčą ar turėsiu didelį sprendimą atlikti, tokios emocijos kaip pyktis ir jaudulys neleis man pasiekti savo Vidinio Autoriteto. Strategija yra laukti, kol emocijos išsisklaidys, panašiai kaip rūkas, kad galėčiau išgirsti, kaip mano Vidinis Autoritetas kalba su manimi. Kai išsisklaidys rūkas, atsakymas bus aiškus kaip diena!

Viską išmokusi apie tai aš pasijaučiau labiau… AŠ. Visą gyvenimą buvau laikoma „reaktyvia ir labai emocinga, per daug emocinga, per daug jautria“. Jaučiau, kad tai yra blogas dalykas. Jaučiau gėdą, kad turiu tokias galingas emocijas ir, regis, nelabai jas kontroliuoju. Aš pradėjau piktintis savo emocijomis ir bandžiau jas slėpti, kol po visų slopinimų „sprogdavau“ su dideliais pykčio ar net agresijos priepuoliais.

„Žmogaus Dizainas“ parodė man, kad būti emocinėje bangoje yra visiškai NORMALU ir labai įprasta. Tai taip pat padėjo man nustatyti, kada mano emocijos sudrumščia mano galimybes priimti sprendimus. Mano bodigrafas man vizualiai parodė, kiek energijos yra mano emociniame centre – daug – taigi, iš tikrųjų tai man yra super galia! Todėl aš taip užsidegu kai galiu padėti kitiems suprasti ir apdoroti emocijas! Užuot tai vertinusi kaip naštą, dabar turiu įrankių ir nesijaučiu tokia pamišusi, kai esu savo emocinėje bangoje. Aš tiesiog sakau sau, kas kyla, turi nusileisti, ir aš galiu pajusti savo jausmus, žinodama, kad jie netruks amžinai.

Taip pat sužinojimas apie mano atvirą (nefiksuotą) Sakralinį centrą suteikė man gilias naujas mintis, kurias man reikėjo įvykdyti savo gyvenime. Man rimtai reikėjo nustatyti kai kurias ribas, bei daug mokytis kurti sveikus santykius su savimi ir kitu (seksualiai).

Keletas klausimų, į kuriuos man atsakė (ar padėjo atsakyti) „Žmogaus Dizainas“:

– Ką daryti su visomis mintimis, kurias turiu
– Kaip geriau bendrauti
– Kaip suprasti savo pyktį
– Ar pasitikėti savo emocijomis
– Ką daryti emocijų bangoje
– Kaip priimti tinkamus sprendimus
– Kokios yra mano baimės ir iš kur jos kyla
– Kokios mano intuityvios dovanos
– Kaip suprasti savo seksualumą
– Kodėl aš stipriai veikiu kitus žmones
– Kaip pagerbti savo energiją ir kaip veikti pagal tai kaip ji funkcionuoja
– Kaip vertinti mano unikalumą
– Ką man reiškia gyventi autentiškai
– Kaip sukaupti daugiau energijos
– Kaip suvokti kaip turėčiau efektyviai dirbti
– Kaip tikslingai turiu veikti, kad manifestuočiau dalykus

„Žmogaus Dizainas“ man padėjo suprasti ir nusimesti apsąlygojimo sluoksnius (ir dar jie krenta, ši sistema nurodo, kad reikalingi 7 metai, kad nukristų apsąlygojimas, kai įžengi į šią sistemą), leido labiau pajausti savo tėkmę, įžengti į ją, pajausti kaip susiderinu su ja, susiderinu su Visatos ritmais. Pajaučiau harmoniją, kuri kuteno mano kaulus ir aš supratau kokia magija būti savimi ir kaip yra gera veikti pagal savo energijos mechaniką!

Atrasti savo „Žmogaus Dizainą“ reiškia atrasti, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę – kas to nenorėtų?

Suprasdami savo „Žmogaus Dizainą“ , jūs galite atgauti kontrolę ir išmokti orientuotis tikrame gyvenime. Tačiau svarbu pažymėti, kad norint pažadinti tikrąjį save, gali tekti eksperimentuoti su savo dizainu, kad sužinotumėte, kas tinka jums. Eksperimentuodami galite pagerinti sveikatą ir savijautą, pagerinti santykius ir pasitenkinimą savo gyvenime. Savo ruožtu tai gali sumažinti ar net panaikinti baimes, stresus ir nerimą, kurie tampa kasdienio gyvenimo dalimi.

Įžengimas į savo bodigrafą – tai nuostabus nuotykis ir gyvenimą keičianti patirtis! Ar Tu nori patirti nuostabų nuotykį, pajausti tėkmę? Jeigu jauti vidinį kvietimą nerti į „Žmogaus Dizaino“ sistemą aš galiu padėti!

Užsisakyk „Žmogaus Dizaino“ analizę raštu arba konsultaciją, arba abu!

Skaityk daugiau paspaudęs čia:

Žmogaus Dizaino konsultacija / analizė

Jeigu Tu turi klausimų ir nori suprasti daugiau apie „Žmogaus Dizaino“ analizę ir konsultaciją – siūlau susitikti į nemokamą pažintinį pokalbį 15 min.!

Mano el.paštas: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: