Rebefingas. Kas tai?

KAS YRA REBEFINGAS?

Rebefingas, dvasinis kvėpavimas, dar žinomas kaip intuityvus energijos kvėpavimas, sąmoningas energijos kvėpavimas, yra galimybė kvėpuoti energija, taip pat ir oru, tai kvėpavimas plečiantis sąmoningumą.

Rebefingas yra saugus ir natūralus kvėpavimo metodas, jungiantis mus su mūsų pasąmonės protu – mūsų giliausių minčių, įsitikinimų ir norų namais. Tai ne tik terapijos forma, kuri gali padėti išspręsti bet kokią problemą, pradedant depresija ir baigiant santykių sunkumais. Tai taip pat yra paprasta priemonė geriau pažinti save.

Rebefingas yra bene vertingiausias savęs išgydymo gebėjimas, kurį gali išmokti žmonės. Rebefingas tai vienas aiškiausių, paprasčiausių ir efektyviausių dvasinio valymosi metodų, kai kvėpuojama atsipalaidavus, intuityviai pasirenkant ritmą, sujungiant įkvėpimą ir iškvėpimą. Tai ne religija, tai ne psichologija, tai ne medicina ir ne hipnozė.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – „tirpdomi“ gyvenimo sukaupti emociniai bei fiziniai blokai, ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą ir laisvę.

Rebefingas veikia 3 lygiais: fiziniu, psichologiniu ir dvasiniu. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo Sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai. Rebefingas teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

REBEFINGO NAUDA:

⪢ Sumažina stresą ir padidina energiją, gyvumą ir gerovės jausmą.
⪢ Išleidžia toksinus iš kūno ląstelių: 70% toksinų išsiskiria per patį kvėpavimą!
⪢ Leidžia saugiai ir švelniai pakilti senoms emocijoms, prisiminimams ir praeities traumoms.
⪢ Prieinama prie nemalonumų šaltinio ir jį transformuoja, suprantant pagrindines minčių ir įsitikinimų sistemas, kurios pritraukė nepatogumus.
⪢ Iššaiškina santykių / intymumo problemas ir palaiko, kad priimtumėte ir išgydytumėte senas apleidimo, praradimo ir atstūmimo žaizdas.
⪢ Didina srautą, lengvumą, džiaugsmą ir malonumą gyvenime ir santykiuose.
⪢ Prieinama prie išplėstinių sąmonės būsenų, įskaitant aukštesnį vadovavimą ir aiškumą apie savo kelią ir gyvenimo tikslą.
⪢ Palaiko ribojančių minčių, modelių ir atspaudų paleidimą iš gimimo, vaikystės ir praėjusių gyvenimų.
⪢ Stiprina kūrybiškumą ir išraišką.
⪢ Išgydo jūsų įsivaizduojamo atskyrimo žaizdą (mes esame vienis).
⪢ Leidžia pajusti ryšį su savimi, Žeme ir visomis būtybėmis.
⪢ Padidina vidinės ramybės ir atsidavimo patirtį.
⪢ Peržengia protą ir emocijas ir palaiko tiesos pažadinimą, kas Tu iš tikrųjų esi.

KAIP TAI DAROMA?

⪢ Aptariate su rebefingo instruktoriumi kas yra rebefingas ir kas gali įvykti jo metu.
⪢ Tada pradedate sąmoningo kvėpavimo sesiją, sesija atliekama gulint. Jūs išmoksite sąmoningai susieti savo kvėpavimą, kad tarp įkvėpimo ir iškvėpimo nebūtų pauzių. Kvėpavimas yra pilnas ir taip pat atsipalaidavęs. Lėtai būsite vedami ir atrasi savo ritmą, ir kvėpuosite šiek tiek greičiau ir giliau, nei esate įpratę.
⪢ Kvėpavimo sesija trunka maždaug 40 – 60 minučių.
⪢ Seanso dalis baigiama 10–15 minučių trukmės integracijos etapu.
⪢ Iš viso rebefingo sesija trunka iki 2 valandų.

REKOMENDACIJOS:

– Nevalgyti ir nevartoti skysčių 2 val. iki sesijos
– Nesikvėpinti
– Apsirengimas patogus, nevaržantis kūno

KONTRAINDIKACIJOS

– Aukštas krausjospūdis
– Širdies stimuliatoriai
– Psichikos sutrikimai
– Laikotarpis po infarkto, insulto (ne mažiau kaip 5 mėn.)
– Laikotarpis po po sunkių operacijų (ne mažiau kaip 3 mėn.)
– Kvėpavimo organų sistemos ligos
– Epilepsija, smegenų kraujotakos sutrikimai, centrinės nervų sistemos ligų (neurologinės ligos)
– Nėštumas

KAIP TAI VEIKIA?

Kvėpavimas veikia kaip tiltas tarp sąmoningo ir nesąmoningo, tarp proto ir kūno. Kvėpavimą galite sąmoningai kontroliuoti, pavyzdžiui, pranajamos kvėpavimo pratimais, tačiau jei visą dieną negalvojate apie kvėpavimą, vis tiek kvėpuojate. Rebefingas veikia pagal principą, kad tarp psichinės ir fizinės savijautos ir kvėpavimo atvirumo yra tiesioginis ryšys. Atpalaiduojantis ir išlaisvinantis kvėpavimas pašalina įtampą kūne ir mintyse.

FIZIOLOGINIS REBEFINGO PAAIŠKINIMAS

Kvėpuodamas be pertraukų, jūsų kūnas pasisavina daugiau deguonies nei įprastai, o tai keičia jūsų smegenų CO2 lygį.

⪢ Jūs patenkate į savo paties sukeltą transo būseną (neįprastą sąmonės būseną), kurioje prisiminimai, vaizdiniai, emocijos ar kūno pojūčiai gali pakilti, kad būtų peržiūrėti, išlaisvinti ir integruoti.

⪢ Rebefingo galia yra ta, kad šioje būsenoje jūs esate patyrėjas ir praeities įvykių, kurie gali iškilti, stebėtojai, leidžiantys jums išlaisvinti ir iš naujo interpretuoti tai, kas nutiko praeityje iš naujai suvokiamos ir naujos perspektyvos.

⪢ Per sąmoningą sujungtą kvėpavimą jūs kaupiate gyvybės jėgą (prana, chi, ki), kuri pradeda laisvai judėti per jūsų kūną (išgyvenama kaip dilgčiojimas, energijos veržimasis ar bangos).

⪢ Tai sušvelnina jūsų keturių kūnų (fizinio, emocinio, psichinio ir dvasinio) energetinės sistemos sukauptus užsikimšimus, tuo pačiu dirbant visuose keturiuose lygiuose.

⪢ Patirtis gali skirtis kiekvieną kartą. Patirčių spektras svyruoja nuo fizinių skausmo ar malonumo pojūčių, užsikimšimų išlaisvinimo per šilumos ar energijos judėjimą iki emocijų (liūdesio, pykčio ir kt.). Gali būti realizuojami neveikiantys minties modeliai arba naujos minties jungtys ir įžvalgos, ir gilimi patirti gilūs dvasiniai ar energetiniai išgyvenimai.

SAUGUMAS

⪢ Rebefingas turi įgimtą savireguliacijos mechanizmą. Nepriklausomai nuo to, kokie paviršiai jums gali būti sudėtingi, tačiau jų niekada nėra daugiau, nei galima saugiai integruoti.

⪢ Nebūtinai turite suprasti ar peržiūrėti tam tikrus įvykius kaip nuotraukas ar mintis, visas procesas turi savo įgimtą intelektą.

Kvėpavimas suteiks tai, kas jums svarbiausia šią akimirką, leis jums žengti kitus žingsnius, kad taptumėte sveiki ir laimingi.

KAS DARO REBBEFINGĄ?

Rebefingas yra kelionė laisvės link. Tačiau į laisvę kliūčių yra daug ir įvairių, ir būtent šios kliūtys verčia žmones ieškoti rebefingo.

⪢ Santykių sunkumai ar modeliai, kurie kartojasi kiekvienuose santykiuose
⪢ Nežinojimas, kas Tu esi ir ko nori
⪢ Savo galimybių neišnaudojimas
⪢ Įstrigimas būtyje, kurią pabrėžia pastangos įtikti kitiems
⪢ Stresas
⪢ Su darbu susijusios problemos
⪢ Depresija
⪢ Nerimas, fobijos
⪢ Drovumas ir žema savivertė, nepasitikėjimas savimi
⪢ Bendras nepatenkinimas dėl kiekvieno jūsų gyvenimo aspekto
⪢ Nesugebėjimas jausti
⪢ Tiesiog norisi geriau pažinti save ir labiau džiaugtis gyvenimu

Norint kuo geriau išnaudoti rebefingo privalumus, ypač dirbant su giliai įsitaisiusiomis traumomis, rekomenduojama ilgą laiką dalyvauti privačių užsiėmimų serijoje, suteikiant galimybę integruotis tarp kiekvienos sesijos, pvz., 10–20 sesijų, kurios gali būti kas mėnesį, kad pajausti kas yra rebefingas, reikia bent jau 5 sesijų.

122489727_1106130446508980_5661416084903337859_o.jpg

Leiskime sau įkvėpti Meilės labiau, ir pajauskime tikrąjį Aš…!

Namaste ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: