Šiaurinis Mazgas – Rahu. Kur Tau lemta augti?

Gimimo metu Tavo Siela pasirinko ateiti ir augti sąmoningais būdais, per savo Šiaurinį Mazgą – Rahu konkrečiame astrologiniame ženkle. Su Šiauriniu Mazgu Rahu yra siejama perspektyviausios tendencijos, atnešančios žmogui tai, ko jam labiausiai reikia jo vystymuisi. Paprastai tai būna nelengvai įvaldomos, bet reikalingos sritys. Veikti šiose srityse baigu, bet labai įdomu, tai Sielai nepažintos sritys, daroma klaidų, tačiau veiklą palaiko Visata!

Trumpai apžvelgsiu visas 12 Šiaurinio Mazgo – Rahu vietas kiekviename astrologiniame ženkle, kad išryškinčiau pagrindines Tavo gyvenimo vystymosi sritis! Jeigu nežinai kokiame ženkle Tavo Rahu – parašyk man savo gimimo laiką, vietą ir laiką – sužinok kuriame ženkle Tavo Rahu ir tada nerk į aprašymą!

Green Typographic Quote Instagram Post (8).png

KUR TAU LEMTA AUGTI?

JEIGU TAVO RAHU YRA:

⪢ AVINE. Šiame gyvenime Tu pasirinkai išvystyti gebėjimą tikrai būti savimi, būti nepriklausomu, pasitikėti savo intuicija, sekti tai, kas yra tikra TAU. Tu čia eiti savo keliu, atlikti kažką naujo Sielos lygmenyje. Per gyvenimą Tu gali vis „susitikti“ su naujomis savo dalimis – kas esi, ko Tu nori, ir suprasti savo galią. Tu čia įžengti į lyderio poziciją, nustatyti savo prioritetus pagal savo tikslus, pajausti komfortą būnant vienam, kovoti už savo įsitikinimus, mokytis atviro ir sveiko pykčio išreiškimo.

⪢ JAUTYJE. Tu čia – išsiaiškinti, kas Tau turi tikrąją prasmę, kas Tau vertinga. Tu čia priimti kas turi reikšmę Tau šiame gyvenime – atsitraukus nuo kitų žmonių poreikių. Turi tvirtai stovėti savyje ir pajausti, kad gali pasirūpinti savimi. Tu čia – nusileisti į Širdį – į Meilės sau pojūtį ir savivertę, suprasti ko Tau reikia, kad gyventum gausoje ir laimėje. Tu čia – mokytis įžeminti save su kasdieniais įpročiais ir rutinomis, mokytis gyventi šioje akimirkoje, atrasti gryną žmogiškąjį ryšį.

⪢ DVYNIUOSE.Tu čia – suprasti kas yra logiška, būti atviru informacijai. Tu čia klausti tikslingų klausimų, ir judėti lengvai tarp duomenų ir faktų. Tu čia – atkreipti dėmesį kur Tavo mintys neša Tau naudą, pamatyti savo žodžių galią, bei apgalvoti ką kalbi. Tu gali atrasti, kad Tu turi būti komunikacijos vietose, ir turi būti pastebėtas. Tu čia – priimti bendruomeninį aktyvumą, buvimą „čia ir dabar“, mokytis žaismingai tyrinėti, atlikti vieną dalyką vienu metu, vystyti aktyvaus klausymo įgūdžius, partnerystę.

⪢ VĖŽYJE. Tu čia – rūpintis savimi ir kitais, būti palaikančiu, pajausti situacijas, „nusileisti“ į savo jausmus, kuriuos jauti „pilve“, ir pasitikėti savo jausmais. Tu čia – vystyti savo jausmus, suprasti, kad jie turi vertę, kad jie skirti palaikyti Tave. Tu čia – būti atvirume, ne kontrolėje, – tai apie tekėjimą, leidimą sau būti dabartinėje akimirkoje be galvojimo apie kitus žingsnius ką gali padaryti toliau. Tai taip pat apie motinystę, ir išgydymą visko kas liečia motinos archetipą. Tu čia – priimti savo emocinį jautrumą, mokytis prisijungti prie savo Širdies ir ugdyti buvimą labiau įsitraukiančiu negu išskirtiniu.

⪢ LIŪTE. Tu čia – atsiverti savo kūrybinei saviraiškai, galbūt ji buvo represuota praeityje. Tu čia – jaustis patogiai kai esi matomas kas esi iš tikrųjų. Tai lyderystės vystymasi energija, tai atsistojimas toliau už minios. Tu čia – atverti savo Širdį ir išvystyti drąsą būti savimi, priimti rizikas, mokytis būti žaismingu, atviru, pasitraukti nuo minčių ir įstoti į kažką kas leidžia Tau išlaisvėti. Tikėti tuo, kas Tave įkvepia. Tu čia – priimti Širdies vedimą, mokytis įsijausti į savo norus ir jausmingumą, atvirai parodyti meilę.

⪢ MERGELĖJE. Tu čia – išvystyti labai aiškų santykį su savo fiziniu Aš, pajausti gydančius gebėjimus. Tai įžeminanti, praktiška energija kuri nukelia Tave į kūną. Tu čia – paimti visą savo užuojautą ir meilę ir panaudoti tai naudingai, padedant kitiems. Reikalinga dalyvauti ar būti kažkokioje pozicijoje, kurioje jaustumeis naudingas. Vienas iš pagrindinių tikslų – atrasti tai, kas Tave verčia jaustis gerai, kai padedi kitiems. Tu čia – ugdyti techninius įgūdžius ar meistriškumą, mokytis nustatyti aiškias ribas ir pastovėti už save.

⪢ SVARSTYKLĖSE. Tu čia – bendradarbiauti su kitais, būti diplomatišku. Tai apie santykius ir kaip Tu daliniesi savo energija su kitais. Tai poreikis būti teisingu ir kaip Tu tai iškeli savo santykiuose, darbe, versle. Atsižvelgti į tai kaip Tu kuri patirtis, kurios leidžia suprasti kito žmogaus perspektyvą. Čia Tu „išlipti“ iš savo patirties ir savo limitų, ir tapti labiau bendraujančiu. Ir kai kalbi – mokytis kalbėti, kad tai remtų visus. Tu čia – vystyti partnerystę, atrasti „taikaus kario“ ir bendradarbiavimo galią, mokytis surasti kompromisus, mokytis būti dosniu, kantriu ir atsidavusiu grupei.

⪢ SKORPIONE. Tu čia – išmokti apie sveiką galios panaudojimą, kaip dirbti su kitais intymiu, pasitikinčiu būdu. Pasitikėjimas Tavo pagrindinis žodis. Tu gali pasitikėti kitais žmonėmis – kol pasitiki savimi. Tai taip pat susitelkimas į fanansus. Tu čia – suvokti kaip būti galingu, ir kaip tai, kas gyvenime Tave „palieka“ – iš tikrųjų turi būti atnaujinta. Tu čia – mokytis pasitikėti, priimti rizikas ir transformacijas, dirbti su kitais giliame lygyje (intymumas, seksualumas, psichologija). Tu čia – priimti ryšį su Visata, mokytis priimti finansinę pagalbą, mokytis išleisti energiją per Sakralinę čakrą.

⪢ ŠAULYJE. Tu čia – vystyti didesnį tikėjimą savimi, atsiverti didesnei patirčiai pasaulyje – kaip Tu gali augti, ką Tu gali išmokti, kaip Tu čia gali plėstis. Tai mokymasis pažvelgti į viską iš aukštesnės perspektyvos, ir vystyti naujus būdus kaip galima suprasti pasaulį. Tai horizonto plėtimas per žinias, keliones, per viską, kas Tave atitraukia nuo įprasto. Tai intuicijos lavinimas, mokymasis gyventi dabartiniame momente kuris yra laisvas, tai mokymasis kantrybės. Tu čia – susitelkti į didesnį paveikslą, mokytis aukštesniojo mokslo, mokytis palikti komforto zoną, priimti rizikas.

⪢ OŽIARAGYJE. Tu čia – suaugti pagrįstais būdais, tai mokymasis valdyti save, mokymasis palaikyti savo energiją, priimti atsakomybę už save, neatiduoti savo energijos kitiems – o stovėti tvirtai savo autoritete. Čia Tu turi būti sąmoningas apie savo jausmus ir apie tai kas ateina į Tavo erdvę ir suteršia Tavo savęs pojūtį. Būti sąmoningu kaip Tavo energija gali būti stipri būnant su kitais, ypač su šeimos nariais, nes čia gali būti sunkių energijų šeimoje, nuo kurių turi atsitraukti. Tu čia – eiti savo keliu, ir stovėti tvirtai savo žinojime kur nori susitelkti ir ką Tu nori pasiekti.

⪢ VANDENYJE. Tu čia – susijungti ir mokytis iš energijų didesnių negu esi pats, pamatyti, kaip Tu esi vertinga visumos dalis. Vystyti savo individualumą, objektyvumą, mokytis atsitraukti nuo ego. Tu čia – susijungti su daugeliu žmonių, mokytis iš pausaulio, priimti patirčių įvairovę, atsitoti toliau nuo savo subjektyvumo, ir pamatyti, kas dar vyksta, kas gali parodyti Tau daugiau apie kitus žmones. Tai vystymas reikšmingų draugysčių, tai savo genties, rato, Sielos šeimos paieškos. Tu čia – palikti viską nuošaly kas yra tik apie Tave ir įžengti į bendruomeninius išgyvenimus.

⪢ ŽUVYSE. Tu čia – vystyti užuojautą, paleidimą, mokytis nepanerti į nerimą ar kaltę, savikritiką, teisimą, mokytis būti švelniu sau ir kitiems. Tu čia – pakilti virš įprasto ir kasdieninio gyvenimo sitaucijų ir tikrai išvystyti savo gyvenimo kelionės dvasinę perspektyvą. Tu čia – mokytis pasitikėti savo intuicija, susitelkti į savo dvasinį augimą, ir suteikti sau laiko ir privatumo – pagerbti savo  energijos lauką. Mokytis susitelkti ties savimi, tikėti savimi, tikėti, kad nuostabūs stebuklai gali pakilti ir įvykti, ir būti atviru didesniems ciklams, kurie nėra mūsų kontrolėje.

Kai Tu supranti, ką Tu turi priimti šiame gyvenime, link ko judėti savo kelyje – Tu pradedi atsiverti ir pasikvieti tobulėjimą, didesnį suvokimą – o tai atneša daugiau priėmimo, laisvės, lengvumo.

Jeigu nori sužinoti daugiau apie savo Sielos kelią, kurioje srityje vyksta Tavo didžiausia Sielos evoliucija, kokios yra Tavo prigimtinės dovanos, kokiame astrologiniame periode šiuo metu Tu esi ir kokią įtaka jis daro Tavo vidiniam ir išoriniam pasauliui, ir dar daugiau – užsasakyk astrologinę – intuityvią konsultaciją arba asmeninį horoskopą! 

Čia gali paskaityti daugiau apie tai:

Astrologinė konsultacija ir asmeninis horoskopas

Jeigu nori nerti gilyn į savęs pažinimo vandenyną ir patyrinėti žvaigždynus, jeigu turi klausimų parašyk man: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: