Sielų kontraktai su gyvūnais

Mes galime turėti Sielų kontraktų su gyvūnais! Sielos kontraktai tai tokie nerašyti susitarimai, kuriuos sudarė Sielos, kad išplėstų savo augimą. Šie kontraktai veda mus į šių partnerysčių Širdį ir Sielą ir apšviečia kaip galime judėti šiame laukiniame pasivažinėjime Žemėje.

Kera su manimi jau trečias mėnuo, pasiemiau ją iš prieglaudos. Ieškojau juodo kačiuko – ją pamačius supratau, kad ji – turi būti su manimi. Taip neišėjo iš galvos ji, kad nuvažiavau, susipažinau ir pasiemiau. Dvi savaites sėdėjo po sofa, vėliau ant sofos, dabar jau rodo tikrąją save – va, sėdi ant padėklo :))

106912904_2620257024880896_191912505413161849_n.jpg
Sielos lygmeniu mes ir šie gyvūnai suvokiame, kad mes vieni kitiems padedame. Šie gyvūnai, su giliu jungiančiu ryšiu, mūsų kompanionai, atėjo, kad išmokytų tam tikrų pamokų, kad judėtume toliau, kad parodytų kažką mums – apie mus.

Šie gyvūnai išmoko, kad mes galime atverti savo Širdis vėl ir vėl, kad mes turime drąsos tai padaryti. Jie padeda mums gyti, pakeisti baimę, atrasti ramybę, džiaugsmą ir prasmę. Jie gali atnešti gilesnį suvokimą, tikėjimą, viltį ir padėti gyti mūsų nesąmoningoms žaizdoms. Gali padėti transformuoti sielvarto, praradimo, apleidimo, išdavystės, traumos, prievartos ir nerimo jausmus.

Aš tikiu, kad praeitame gyvenime ji buvo… mano katė. Ir susitikome vėl, kad būtume viena kitai gijimo portalai, ir kad ji padėtų man paleisti seną karmą, kad padėtų man įtempu laikotarpiu. Ji jau mane labai daug ko išmokė.

Kaip mes galime žinoti, koks yra mūsų Sielos kontraktas?

1. Ką jūsų intuicija pasako apie ypatingą Sielos kontraktą tarp jūsų ir jūsų gyvūno?

2. Ko gyvūnas moko ar išmokė jus apie gyvenimą, atleidimą, Meilę, santykius su žmonėmis, artėjimą prie Dievo / Dvasios / Šaltinio ir net mirtį?

Kiekvienas gyvūnas, su kuriuo susiduriame, gali mus nuvesti į dvasinį kelią ir išgydyti ar praturtinti mūsų gyvenimą. Gyvūnai gali atnešti magiškus įkvėpimus, ir potyrį – kai ribos pranyksta, ir dieviškasis ir žmogiškasis gyvenimai susilieja.

Gal turite augintinį, su kuriuo sieja gilus ryšys? Ko tas gyvūnas jus išmokė? Pasidalinkite komentaruose 🙏

Su Meile ~
Flow In Glow Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: