Dvasinis pakilimas. Kaip žinoti, kad tai dvasinis pakilimas (atsibudimas)?

Daugelis žmonių, kurie eina kelione į pakilimą (mūsų energijos lygio pakilimas į aukštesnį dažnį), praneša apie tam tikrą reiškinį, kurį jiems sunku paaiškinti. Jie apibūdina ligos laikotarpį, kurio negalima priskirti jų fizinei ar psichinei sveikatai. Tai, ką patiria šie žmonės, yra pakilimo liga (ang. ascension sickness). Tai yra natūrali mūsų kūno reakcija į pakilimo procesą. Bendroje dvasinėje kalboje pakilimas dažnai apibūdina galutinį mūsų energetinių dažnių pakilimą į aukštesnes sąmonės dimensijas. Kai išmokstame karmines pamokos ir geriname savo dvasinę savijautą, tai, ką mes iš tikrųjų darome, yra dvasinės energijos panaudojimas ir pakėlimas. Pakilimo liga paprastai atsiranda tada, kai mūsų kūnas stengiasi neatsilikti nuo dvasinio kilimo greičio. Tai natūralus atsakas į procesą, į kurį žmogaus organizmas nelabai moka reaguoti. Iš esmės pakilimo liga yra tai, kas nutinka, kai kūnas bando „ištaisyti“ dvasinio pakilimo padarinius.

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANČIŲ PAKILIMO LIGOS SIMPTOMŲ:

⪢ Galvos skausmai ir migrena

⪢ Pykinimas

⪢ Galvos svaigimas

⪢ Regėjimo pokyčiai

⪢ Klausos pokyčiai

⪢ Skonio ir kvapo pokyčiai

⪢ Raumenų skausmai

⪢ Sąnarių skausmai

⪢ Skrandžio ir virškinimo problemos

⪢ Jautrumas šviesai

Daugelis simptomų, kuriuos mes patiriame, yra individualūs mums, nes jie yra susiję su dvasiniu darbu, kurį padarėme norėdami paveikti mūsų pakilimą. Pavyzdžiui, jei neseniai suaktyvinome ar atidarėme Širdies čakrą, tai gali pasireikšti pakilimo liga, apimančia krūtinės skausmus.

KAIP ŽINOTI, KAD TAI DVASINIS ATSIBUDIMAS, AR PAKILIMAS:

Energija juda jūsų kūne. Jūs galite jausti skausmą krūtinėje, kitą dieną galite jausti, kad… laužo, skauda kojas. Atrodo, kad energija juda per jūsų kūną. Dažniausiai, per dvasinį atsibudimą energija tarsi stringa jūsų kūne dėl esančių blokų (traumų, emocijų sukauptų, apsąlygojimo ir pan.), o pakilimo metu tai kūnas valosi ir derinasi prie naujos vibracijos.

Padidėja jautrumas išorei. Padidėjęs jautrumas yra dažnas pakilimo požymis. Kai tampate dvasiškai jautresni, padidėja ir fizinis jautrumas, ir emocinis jautrumas. Kvapai, garsai, televizija, minios ir kai kurie žmonės kartais gali jaustis nepakeliami. Skirkite šiek tiek laiko pailsėti, rūpinkitės savimi. Šis jautrumas taip pat gali pakilti ir kaip netolerancija tam tikrų produktų (aš pradėjau netoleruoti pieno produktų), gėrimų ir situacijų. Klausykite savo kūno. Žinokite, kad kai viskas kas pasitraukia iš jūsų gyvenimo, suteikia kelią aukštesnėms vibracinėms situacijoms, veiklai, maistui ir aplinkai, kuri turės rezonanso, ir tai jausis jums daug geriau.

 Miego ritmas sutrinka. Ar jūs atsibundate 3:00, 2:22, 5:55 ar kitu neįprastu laiku? Aš nuolat atsibusdavau 3:00 ir vėliau vis tuo pačiu laiku – 5:55. Miegant vyksta daug dvasinio ir gydomojo darbo. Kartais pabudimas yra tiesiog „kvėpavimas“, kurį reikia atlikti norint integruoti bet kokius darbus, kurie vyko miego metu. Jei pastebite, kad atsibundate ir negalite užmigti, galbūt norėsite kažką parašyti savo dienorašytje, piešti ar išeiti į lauką ir pažiūrėti į žvaigždes. Kai tai atsitika man, aš kartais tiesiog guliu lovoje, atsiduodu meditacijai, automatiniam rašymui.

Jūs taip pat galite jausti, kad miegate daugiau ar mažiau! Darykite visas pastangas, kad tai pagerbtumėte, ir jei jaučiate, kad jums reikia daugiau miego, miegokite, miegokite savaitgalį ar pasilepinkite save sekmadienio popietės miegu.

Intensyvūs sapnai taip pat gali jus pažadinti. Būdami intensyvių sapnų sukūryje jūs dažnai išleidžiate seną energiją, taip pat susipažįstate su ankstesne gyvenimo patirtimi, žiniomis ir prisiminimais. Jei atsibundate nuo baisaus sapno, ar net atsibundate nuo didelio baimės jausmo pasikvieskite savo angelus, kad apsuptų jus ir apgaubtų jus šviesa ir padėtų nuvalyti bet kokią baimės pagrįstą energiją. Be to, atminkite, kad jūsų angelai ir Meilės bei šviesos galia yra galingesni už bet kokią tamsą ar negatyvą. Jei reikia, atsikelkite ir uždekite žvakę kaip šviesos, į kurią kviečiate, simbolį, kad paleistumėte tai, kas nėra Meilė.

Galvos skausmai būna neįprasti, labai intensyvūs, jaučiasi didelis spaudimas kaukolės viršuje. Tai energija bando tekėti. Pirmuosius savo atsibudimus kai patyriau aš net buvau tirtis dėl neįprastų galvos skausmų, man buvo ilgą laiką migreniniai skausmai, turėjau migrenos priepuolių. Ištyrę pasakė, kad viskas gerai ir „labai įdomios angos“, – na kur jau neįdomios, juk dvasinis atsibudimas? Hoho.

Kai mes gauname naujus šviesos kodus ir šviesos energijas, atminkite, kad šios energijos teka per karūnos čakrą. Karūnos čakra yra jūsų galvos viršuje. Taigi jei jaučiate, kad skauda galvą arba jaučiate, kad kažkas liejasi ar jaučiate galvos viršaus spaudimą, žinokite, kad jūsų karūnos čakra yra suaktyvinta. Šie energingi galvos skausmai jaučiasi kitaip nei reguliarūs galvos skausmai. „Skausmas“, atsirandantis dėl energetinio ar kylančiojo galvos skausmo, jaučiasi judantis, jo intensyvumas yra įvairus. Kartais jaučiamas aštrus skausmas, o kartais skausmą galima pajusti veide ar kaktos galvoje.

Priežastis, dėl kurios mes kenčiame, yra dėl to, kad į kankorėžinę liauką patenka daugiau energijos ir šviesos. Smegenys vystosi ir plečiasi energetiniu lygmeniu, kad galėtų tobulėti ir toliau augti bei plėstis į aukštesnę sąmonės būseną.

Pykinimas. Kai kurie iš mūsų jaučia pykinimą kuris kyla iš baimės ir nesugebėjimo „įsikibti“ ar suvirškinti kažkokios idėjos, patirties ar santykių. Ši mūsų kūno sritis, vadinama Saulės rezginiu, yra ta sritis, kurioje „gyvena“ mūsų savęs jausmas. Taigi, jei kyla problemų dėl savivertės ir nustatant tikrąją tapatybę, šis simptomas gali išryškėti, ypač jei mes atliekame savo gydymą šioje srityje. Mano pykinimas truko visus metus, man reikėjo ilgo laiko tarpo suprasti kaip paleisti praeitį ir suvokti „kas gi aš?“. Dabar kai keičiasi energijos, ar jaučiu pakilimą, taip pat jaučiu pykinimą, bet labiau todėl, kad esu labai jautri „savo pilvu“, virškinimu, esu „varoma“ emocijomis, tenka daug „virškinti“ emocijų, informacijos. Taip pat ilgą laiką gydžiau ir Saulės rezginį.

Nuovargis. Jis gali kilti dėl to, kad mūsų kūnas apdoroja visą šią šviesos energiją. Leiskite gijimo, atpalaidavimo ir detoksikacijos procesui vykti kuo ramiau. Galite pajusti šios šviesos energijos padidėjimą ar intensyvumą, kol jūsų kūnas ir elektromagnetinis laukas aklimatizuojasi prie šio atnaujinimo.

Jūs buvote pas labai daug gydytojų, ir jums – viskas gerai! Aš tikrai buvau išsigandus ir atsimenu kad visus metus (2017 m.) labai daug dariau sveikatos tyrimų. Giliai viduje žinojau, kas vyksta, juk mano vertybės pradėjo keistis, mano mityba, mąstymas, tačiau mane buvo užvaldžiusi baimė, aš maniau, kad aš rimtai sergu, ir kažkur yra užsislėpusi liga. Man atrodo, kad man reikėjo man logiško paaiškinimo, ar įrodymo, kad viskas gerai. Tie primieji dvasiniai atsibudimai gali tikrai gąsdinti, nes tai nežinoma mūsų sistemai. Jeigu eisite pas gydytojus jums nereikai pasakoti jiems savo teorijų apie dvasinius atsibudimus – dažniausiai jie nesupranta, būkite tiesiog aiškūs, išsitirkite ir… sekite savo Širdį, valykite savo čakrų sistemą per šį procesą, pasitikėkite procesu.

Čia galite paskaityti daugiau apie dvasinio atsibudimo simptomus ⪢ Dvasinio atsibudimo simptomai

KAIP IŠGYVENTI DVASINIO PAKILIMO SIMPTOMUS IŠLAIKANT SVEIKĄ PROTĄ

Paleiskite, atsiduokite procesui, nesipriešinkite. Dvasinio pakilimo kelionė nėra lengva, ir jūsų protas gali bandyti išlaikyti praeitį. Kartais geriausias būdas išgyventi dvasinio pakilimo simptomus yra pasiduoti, atsiduoti Dieviškajam/ Visatai. Nusiteikite paleisti viską iš praeities (įskaitant mintis ir įsitikinimus), kurie nebetarnauja jums ir nedaro teigiamos įtakos jūsų gyvenimui. Kitas galingas būdas yra pakeisti savo požiūrį ir požiūrį į tai, kas vyksta jūsų gyvenime. Sutelkite dėmesį į dalykus, kurie jūsų gyvenime teka, vystosi ir tobulėja, o ne į tai kas sunku, sudėtinga ir skaudu.

Druskos vonia arba dvasinis dušas. Druskos vonios yra puikus būdas atsipalaiduoti ir išlaikyti ramybę. Tai taip pat išvalo jūsų aurą. Įsivaizduokite, kad kiekvienas vandens lašas jūsų vonioje yra pripildytas Dieviškosios šviesos. Lipdami į vonią pameskite visus rūpesčius, stresus, skausmą ir bet kokią negatyvią formą, leiskite, kad tai ištirptų Dieviškojoje šviesoje. Jei neturite vonios, dušas puikiai tiks. Pabandykite duše naudoti druskos šveitiklį arba tiesiog įsivaizduokite, kaip dušas tarsi šviesos krioklys, kuris visiškai išvalo jūsų būtį ir atkuria jūsų autentišką Dieviškąją vibraciją.

Gydomieji kristalai. Kartais mums visiems reikia šiek tiek pagalbos keičiant vibraciją. Visi kristalai pasižymi skirtingomis savybėmis, ir šiek tiek pažiūrėję, aratkreipę intuityviai dėmesį, galite pasirinkti kristalus, kurie jums labiausiai pasitarnaus jūsų dvasinio pakilimo kelyje. Naudojant kristalus galima padidinti supratimą, sukurti didesnę apsaugą, įsižeminimą, skatinati kūrybiškumą, psichinę raidą ar gijimą. Kristalai yra nuostabūs ištekliai norint įveikti bet kokius pakilimo simptomus, kurie gali pasirodyti jūsų kelyje.

  Sąmoningas kvėpavimas. Kvėpuodami ir visiškai būdami dabartinėje akimirkoje, jūs galite peržengti kančią ir leisti, kad viskas, kas vyksta, tiesiog būtų. Kartais užtenka atkreipti sąmoningai dėmesį į savo kvėpavimą, sustoti, giliai įkvėpti ir iškvėpti tris kartus.

Eteriniai aliejai. Jie padeda grįžti į pusiausvyrą. Tai yra esminis dalykas pakilimo kelionėje, o eteriniai aliejai yra galingas šaltinis tai padaryti. Palo santo, levandų eteriniai aliejai man padeda labiausiai jaustis subalansuotai. Kaip ir kristalai, kiekvienas eterinis aliejus turi skirtingas savybes ir gali padėti atkurti pusiausvyrą arba skirtingai gydyti. Išbandykite įvairius grynus eterinius aliejus, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka, ir klausykite savo intuicijos, kokie aliejai tinka jums!

⪢ Lengvas maistas. Jūsų kūnas ir taip patiria šoką, nesuteikite jam dar daugiau streso rinkdamiesi sunkų maistą. Kai patiriate vidines transformacijas, vyksta dvasinis atsibudimas, dvasinis pakilimas geriausia rinktis aukštos vibracijos maistą (vaisiai, daržovės, goji uogos, migdolai, jūros kopūstai, obuoliai, bananai ir t.t.), lengvai virškinamą maistą.

Muzika. Klausykite gydančios stiprių dažnių muzikos. Mano mėgstamiausias 528 Hz – stebuklų ir Meilės dažnis – DNR atkūrimo dažnis – šis ypatingas solfedžo dažnis yra žinomas dėl savo teigiamo gydomojo poveikio kūnui, protui ir mus supančiai aplinkai.

 

Angelai, Sielos vedliai. Nepamirškite paprašyti pagalbos savo angelų, Sielos vedlių!  Angelai yra galingi sąjungininkai, galintys pasiūlyti energingą postūmį, galingą apsaugą, patarimus naujai perspektyvai ir išmintį, padėsiančią jums įveikti bet kokius iššūkius ir toliau eiti pakilimo ar dvasinio atsibudimo procesu.

  Gamta. Apsupkite save gamtos pasauliu! Meditacija kartu su medžiais, vaikščiojimas miške ar vaikščiojimas basomis ant smėlio – yra greitas ir efektyvus būdas įsižeminti. Jei gyvenate mieste, apsilankykite parke ir atsisėskite po medžiu, prie kurio labiausiai traukia, arba tiesiog auginkite kambarinius augalus. Kad ir kur gyventumėte, yra natūralus pasaulis – suraskite jį, ir Gajos (Mamos Žemės) energija palaikys jus jūsų dvasinio kilimo kelyje.

Įžeminimo pratimai taip pat yra nepaprastai vertingi. Apie tai galite daugiau paskaityti čia Įsižeminimo patarimai

99123344_260912521631660_2662873770695327744_n

 

Pas kiekvieną mūsų gali vykti skirtingi procesai, su skirtingais simptomais. Prisiminkite, turėtume visuomet pasikonsultuoti su medicinos specialistu, kai patiriate nepaaiškinamą ligą. Įkvėpkite savo iššūkių ir paprašykite angelų / Dievo/ Visatos / Sielos vedlių / Aukštesniojo Aš parodyti jums kitą jūsų žingsnį. Ir ženkite vieną žingsnį – nesustokite!

Jeigu reikia daugiau patarimų galite užsiregistruoti intuityviai konsultacijai, kurios metu taip pat aptariame jūsų transformacijos aspektus, ir sukuriame planą, kaip tai labiau priimti, kaip kurti ritualus kurie gydys kūną, mintis ir Sielą. Daugiau apie intuityvią konsultaciją galite paskaityti čia Intuityvi konsultacija

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: