Kaip susipažinau su savo toteminiu, Dvasios gyvūnu

Atsimenu, kaip supratau, kad mano Dvasios gyvūnas (toteminis gyvūnas) yra VANAGAS.

Toteminis gyvūnas yra gyvūnas, personifikuojantis jūsų asmenybę ir asmenybės bruožus. Tikėta, kad kiekvienas žmogus turi savo toteminį arba Dvasios gyvūną.

Tuomet mano matymas plėtėsi, ir mokiausi pažiūrėti į situacijas iš šono, iš kito kampo, buvau tokia jautri, kad nesuvokiau, kaip su tuo gyventi, buvau labai emocionali ir nemokėjau atlaikyti stresinių ar konfliktinių situacijų. Tuomet skubėdama į darbą įsimečiau knygą nuo stalo, o kadangi skaitau kelias knygas vienu metu, nepastebėjau kokia knyga. Per pietų petrauką skaitinėjau apie gyvybinę energiją. Buvo tekstas apie vanagą su raudona uodega. Raudona uodega yra susijusi su Kundalini energija, gyvybės jėga, kuri suaktyvėja ties stuburo pagrindu ir juda aukštyn per karūnos čakrą, tuomet visos čakros susijungia su kosmosu, suteikia didžiulį išgijimą, galią ir energiją, pabudimą.

Vanagai apskritai yra apie perspektyvą: tai daiktų matymas iš tolo, matymas didelio vaizdo ir detalių atskirai. Tuomet užkliudžiau savo kuprinę, ir iš jos iškrito knyga, kurią įsidėjau skubėdama, tai buvo knyga „Miesto šamanas“, ant kurios viršelio buvo nupieštas vanagas. Tuomet iki galo nesuvokiau, kad mano dvasios gyvūnas vanagas.

Per dieną mintys išsiblaškė, bet… atsibudau savajame sapne: stoviu dideliame žaliame lauke, ir dangus toks žydras, jame plaukioja keli lengvi debesys, jaučiu vėją, kuris labai lengvas, vėsinantis, matau du labai didelius vanagus skraidančius danguje. Staiga vienas iš jų pradeda leistis į mane, ir pasiekęs Žemę pavirsta moterimi, juoda suknele, juodais plaukais, ji priėjus prie manęs paliečia mane savo šilta ranka… ir aš atsibundu.

Jaučiausi tarsi paliesta savęs to pusės, kurios dar nepažinojau – laukinės, galingos, tvirtos, kuri priėmusi savąją tamsą, ir įsikūnijusi į ją, susitapatinusi, žengianti ir jaučianti Žemę, jaučianti gamtos alsavimą. Tai buvo ne tik suvokimas mano dvasinio gyvūno, bet ir pirmasis stiprus laukinės energijos įkvėpimas.

Po šio galingo sapno vis tebegrįžtu į jį pajausti galingos energijos, kuri kvepia laisve, drėgna Žeme, pulsuoja gyvybe, griaunančia ir kuriančia energija.

97998446_974176809704345_7375562718251581440_o

KAIP ŽINOTI, KAD TAI TAVO DVASIOS GYVŪNAS?

Tu neišsigąsi, jausi visu kūnu ir Siela, kad tai Tavo, jausi ryšį.

Gali pamatyti savo Dvasios gyvūną vizijose, gali jį aiškiai išgirsti, gali ateiti į sapnus, ar realiame gyvenime, gali pamatyti per Visatos žinutes, simbolius. Mes mes galime mokytis iš gamtos, iš gyvūnų jeigu tik priimsime šią galimybę.

Dvasios Vedlių – gyvūnų dvasinėje kelionėje gali būti daug ir jie skiriasi pagal skirtingus gyvenimo etapus, jie ateina palaikyti, parodyti, kur reikia koncentruotis, neša energiją, kuri gali padėti, ar kuri jau yra, ir ją reikia integruoti labiau. Dvasios, arba toteminis gyvūnas nesikeičia visą gyvenimą. Iš Dvasios gyvūno galima daug pasimokyti, atkreipiant dėmesį į jo savybes.

Mano sapnuose, vizijose, dažnai pasirodo gyvūnai. Jų apsilankymą priimu kaip Dvasios Vedlių apsilankymą, ir į kokią energiją reikia atkreipti dėmesį ir integruoti šiuo metu. Vienas pirmųjų stiprių vedlių mano kelionėje buvo Briedis. Šiuo metu savo matymais padedu ir kitiems jų kelionėse.

Ar sapnuoji gyvūnus? O gal sekioja, ar puola kažkokie gyvūnai vis? O gal jauti gyvūnus, nors jų fiziškai nėra šalia? Ar žinai koks Tavo Dvasios – toteminis gyvūnas? Norėtum pažinti?

Kviečių pažinti save:

Intuityvi konsultacija 

Transfromacinio energetinio gydymo sesija

Astrologinė konsultacija / Asmeninis Horoskopas

Žmogaus Dizaino konsultacija / Analizė raštu

Rebefingo (sąmoningo kvėpavimo) sesija

Taro ir orakulo kortų analizės raštu

Turi klausimų ar nori pasidalinti savo mistiškais nutikimais susijusiais su gyvūnais / Dvasios Vedliais? Parašyk man! Mano el. paštas: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

One thought on “Kaip susipažinau su savo toteminiu, Dvasios gyvūnu”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: