Jaunaties intencijų nustatymo gidas

Ritualų kūrimas pagal Mėnulio ciklus yra galingas būdas reguliariai susisiekti su mūsų Širdimis ir Visata. Svarbiausias jūsų jaunaties ritualo aspektas yra tai, kad jūs prisijungiate prie jo ir kiekvieną mėnesį skiriate laiko užsiimti savo praktika.

Prieš porą metų pradėjau jaunaties intencijų praktiką. Aš tam tikrą laiką atkreipiau dėmesį į mėnulio ciklus, susijusius su mėnesio ciklu, tačiau nesiejau to su kitais savo gyvenimo aspektais. Pradėjusi tyrinėti jaunaties praktikas, sužinojau, koks stiprus laikas tai yra norų iškėlimui ir vizijų išreiškimui. 

Mėnulis turi aštuonias fazes. Labiausiai žinoma yra penktoji fazė arba mėnulio pilnatis. Jaunatis yra pirmoji mėnulio fazė. Jaunatys žymi ciklo pradžią, o mėnulis – tai valymas arba išlaisvinimas. Ūkininkavimo tradicijose jaunatis yra derlingiausias laikas. Daugelis ūkininkų ir sodininkų sėja sėklas per jaunatį, kai mėnulio gravitacija pakelia vandenį. Jaunatis laikoma augimo faze ir yra idealus laikas sodinti sėklas mūsų daržuose, taip pat ir Širdyse ateičiai. Jaunatis yra kvietimas pradėti šviežią ir nustatyti kito ciklo toną.

Klausti Visatos, ko norite, yra labai galinga praktika. Jaunatis siūlo energingą ir jaudinantį laiką, kad galėtumėte iš naujo sukaupti savo energiją artėjančiam ciklui ir suteikti aukštesnį sąmoningumo lygį svajonėms, kurias ilgai svajojate paversti realybe.

Dažnai esame įsipainioję į tai, ko, mūsų manymu, reikia norėti, ko kiti nori iš mūsų. Dirbau su keletą klientų, kurie jaučiasi kalti dėl to, ko nori, ir tiki, kad niekada to nepadarys. Dažniausiai tai atsiranda dėl to, kad jaučiamas didelis gyvenimo trūkumo jausmas, kad jie nenusipelno to, ko nori jų Širdys, arba nesijaučia esantys verti savo tikrųjų norų. Norint kuo geriau išnaudoti šiuos jaunaties ketinimo ritualus, reikia atsižvelgti į šias tikėjimo sistemas.

Čia galite atlikti rašto užduotį, kuri padės nustatyti  ribojančius įsitikinimus: Kaip atskleisti savo ribojančius įsitikinimus per mažiau nei 30 minučių

Viskas, ko reikia, yra atvira Širdis ir noras drąsiai tyrinėti, kokie jūsų gyvenimo slėniai.

Jaunatis pasireiškia kas 29 1/2 dienos, todėl nesunku susikurti mėnesinį intencijų nustatymo ritualą. Nuoseklumas yra labai svarbus atliekant bet kokią praktiką ar ritualą, ir kuo daugiau energijos įdėsite į ją kiekvieną mėnesį, tuo daugiau gausite. Kiekvieną mėnesį skirkite laiką jaunačiai kad suprastumėte, ką norite manifestuori.

Atminkite, kad jūsų mėnulio sąrašai turėtų būti parašyti ranka ant popieriaus. Kažkas labai stebuklingo nutinka, kai dedate rašiklį ant popieriaus, ir tai yra svarbiausia intencijų nustatymo procese.

Jūs turite 48 valandas, kai jaunatis pradeda nustatyti jūsų intencijas. Šios valandos yra veiksmingiausios manifestacijai ir pravartu įgyti įprotį dirbti per šį 2 dienų laikotarpį.

JAUNATIES INTENSIJŲ NUSTATYMO  ŽINGSNIAI:

1. Sukurkite savo šventą vietą.
Tai gali būti altorius, stalas ar mielas kampelis jūsų namuose. Sukurkite nedidelę erdvę, kuri yra graži ir skirta jūsų dvasinėms praktikoms. Aš savo namuose turiu stalą, kurį naudoju savo kritalų dėlionėms, čia yra augalų, smilkalų, užrašų, man mielų daiktų, padėkų, gražių nuotraukų. Skirkite šiek tiek vietos, kurioje jaučiatės įkvėpti, įsižeminę ir susijungę su savo giliausiu Aš.

2. Išvalykite erdvę.
Erdvės energijos išvalymas nustato jūsų praktikos toną ir padeda atsidurti dabartinėje akimirkoje. Mano mėgstamiausi augalai skirti erdvės valymui yra šalavijas ir palo santo. Kai išvalysite savo erdvę, pasakykite paprastą maldą, kad pagrįstumėte savo energiją ir ketinimus:

Miela Visata, suteik palaikymą išvalyti šią vietą, kad mano tikriausios intencijos galėtų aiškiai įkristi iš mano Širdies į mano rašomą puslapį.

IMG_20191109_141056.jpg

3. Įkvėpkite Meilės.
Kvėpavimas yra pagrindinis manifestavimo aspektas ir jis padės jums pašalinti bet kokią įtampą kūne, kad galėtumėte užrašyti savo jaunaties intencijas iš Širdies centre esančios erdvės.

Pradėkite nuo ilgo iškvėpimo pro burną.
Vieną ranką uždėkite ant pilvo, kitą – ant Širdies.
Įkvėpkite per nosį ir iškvėpkite pro burną.
Įkvėpkite ir iškvėpkite ilgai ir sklandžiai.
Kvėpuokite tokiu būdu kelias minutes, kol tapsite įžeminę.
Užbaikite praktiką uždėdami abi rankas ant Širdies ir nusiųsdami dėkingumą kūnui.

4. Parašykite savo intencijų sąrašą.
Parašykite sąrašą, ką norite manifestuoti. Atminkite, kad geriausia rašyti 10 dalykų! Būtinai parašykite teiginius teigiama ir tvirtinančia kalba: „Aš esu“, o ne „man reikia“ ar „noriu“. Susikoncentruokite į tai, ko norite, o ne į tai, ko nenorite. Tai skamba paprastai, tačiau iš pradžių gali būti sudėtinga, ypač jei esate įpratę daug energijos skirti galvojant apie tai, ko nenorite. Leiskite sau svajoti tikrai drąsiai!

Vienas didžiausių sąrašo rašymo raktų yra įsijausti į tai, kaip jaučiasi kiekvienas dalykas jūsų sąraše. Jei atlikote mano nurodytus veiksmus, atsidursite atviroje erdvėje, kad galėtumėte išklausyti savo Širdį. Kiekvienam užrašytum dalykui skirkite laiko pajautimui, kai jį užrašysite. Dalis šios praktikos yra mokymasis jaustis taip, lyg jūs jau turite tai, ko norite, tai yra pagrindinis traukos dėsnis, jei galite tai pajusti visu kūnu – tai labiau taps realybe.

Svarbiausia intencijų nustatymo ritualo dalis yra aiškiai suprasti, kokios yra jūsų intencijos. Nenustokite įsivaizduoti galimybių tol, kol rasite tokias, kurios jus darytų tikrai laimingus.

5. Pamedituokite, būkite dėkingi.
Kai jūsų sąrašas bus baigtas, praleiskite 10–15 minučių medituodami. Peržvelkite kiekvieną dalyką po vieną ir susikoncentruokite į tai, kaip jis jaučiasi jūsų kūne ir kaip jis jausis, kai jis manifestuosis. Pasibaigus meditacijai sakykite Visatai už ką esate dėkingi. Aš visuomet rašau dėkingumo sąrašą savo ritualo gale.

6. Uždarykite ritualą.
Kai jūsų meditacija pasibaigs, pasakykite paprastą maldą, kad uždarytumėte ritualą. Laikykite savo jaunaties intencijų sąrašą iki kito mėnesio, kur galėsite jį peržvelgti. Kai jūsų sąrašų punktas tampa tikru, padėkokite Visatai. Kito mėnesio ritualo metu galite peržiūrėti šį ankstesnį sąrašą, kad jums būtų daugiau aiškumo judant į priekį.

Iš pradžių gali atrodyti, kad šis ritualas užima daug laiko, bet kai tik įsitrauksite, kiekvieną mėnesį galėsite skirti tam laiką, kad prisijungtumėte prie savęs, savo Širdies ir savo giliausių norų.

Paprastai tam skiriu 1–2 valandas kiekvieną mėnesį. Aš dažnai siūlau pradėti nuo 30–45 minučių ir pamatyti, kaip tai jaučiasi.

Kai kuriems žmonėms gali patikti išsitraukti Taro ar orakulo kortą, išsimaudyti vonioje, atlikti čakrų valymo meditaciją, atlikti jaunaties jogą, bet galiausiai šis laikas skirtas jums. Svarbiausia, smagiai praleiskite ritualą, jaukiai, tai juk susitikimas Tau su savimi.

Skirdami laiko sutelkti dėmesį į gilesnių, vidinių klausimų atsakymus, galėsite suplanuoti tai, ką norėtumėte manifestuoti savo gyvenime, Sielos lygmenyje, ir ši sėkla toliau augs kaip jūs sutelksite vis daugiau ir daugiau savo dėmesio į pasaulį, kai Mėnulis vėl taps pilnatimi.

Gražios Jaunaties ❤

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: