Žmogaus Dizainas. Devyni energijos centrai

Paskutiniame įraše supažindinau jus su „Žmogaus Dizaino“ pagrindais. Tai antras įrašas serijoje apie „Žmogaus Dizainą“. Pirmąjį šios kategorijos įrašą rasite čia:

1. Žmogaus Dizainas. Pradedančiojo gidas

Dabar pažvelkime į jūsų bodigrafą. Bodigrafe matysite spalvotas ir baltas figūras, tai yra energijos centrai mūsų kūne, tačiau skirtingai nuo 7 čakrų, bodygrafoje yra 9 centrai, tai: Galvos, Adžna (Ajna), Gerklė, G centras (Tapatybė), Širdis (Ego), Blužnis, Sakralinis, Saulės Rezginys (Emocinis) ir Šaknies centras.

human-design-bodygraph-chart-design-vector-isolated-illustration-energy-centers-gates-system-blank-template-human-design-bodygraph-125615629 (1).jpg

Kiekvienas centras turi savo unikalų poveikį mūsų gyvenimui. Kiekvienas iš centrų valdo vieną jūsų gyvenimo sritį: emocijas, instinktą, bendravimą, mąstymą, spaudimą daryti, spaudimą apmąstyti, ego, generavimą, mylėjimą. Kiekvienas centras turi specifinį savo veikimo būdą.

Trumpai apie kiekvieną centrą:

Head-and-Ajna.png

pure-white-background-85a2a7fd (18).jpg

Galvos centras yra viršutinis bodigrafo trikampis. Tai įkvėpimo, mąstymo centras. Tai yra vienas iš dviejų diagramos spaudimo centrų ir jis verčia mus galvoti, atsakyti į klausimus ir žinoti gyvenimo „kodėl“.

pure-white-background-85a2a7fd (19).jpg

Adžna centras yra antras trikampis iš viršaus bografoje. Tai psichinės sąmonės, tyrimų, minčių apdorojimo ir analizės centras. Tai apdoroja įkvėpimą iš Galvos centro į naudingą informacija peržiūrai, tyrimams ir komunikacijai. Tai yra vienas iš trijų sąmoningumo centrų ir kartu su Galvos centru formuoja mūsų mintis.

Throat-Center.png

pure-white-background-85a2a7fd (20).jpg

Gerklės centras yra aikštė, esanti po Adžna centru. Tai komunikacijos, išraiškos ir manifestacijos centras. Tai yra pagrindinis „Žmogaus Dizaino“ centras, nes visų kitų centrų energija nori patekti į Gerklę, kad būtų galima išsireikšti ir manifestuoti fizinėje plotmėje.

Identity-and-Heart-Centers.png

pure-white-background-85a2a7fd (22).jpg

G centras arba Tapatybės centras yra deimantas bodigrafo centre. Tai meilės, tapatybės ir krypties centras. Tai yra centras, kuriame mūsų pačių unikali energijos tėkmė yra sujungta su viso gyvenimo tėkme. Tai yra centras, kuriame randame atsakymą į klausimą „KAS AŠ ESU?“

pure-white-background-85a2a7fd (23).jpg

Širdies centras, taip pat vadinamas Ego centru, yra mažas trikampis, esantis dešinėje nuo centrinio rombo. Tai yra motorinis centras, reiškiantis, kad jis aprūpina mus energijos ištekliais, kurių reikia norint išreikšti savo širdies norus. Tai yra valios jėgos, savivertės/ savigarbos ir išlikimo materialiame pasaulyje centras.

pure-white-background-85a2a7fd (24).jpg

Emotional-Solar-Plexus.png

Saulės Rezginio centras – Emocinis centras – yra trikampis, esantis dešinėje bodigrafo pusėje. Tai dvasinės sąmonės, emocinio ir socialinio sąmoningumo, aistros ir norų centras. Tai yra suvokimo centras ir variklis tuo pačiu metu, kuris verčia mus išlaikyti pusiausvyrą tarp supratimo ir pasiekimų.

Sacral-Center.png

pure-white-background-85a2a7fd (25).jpg

Sakralinis centras yra aikštė tiesiai į kairę nuo Saulės Rezginio. Tai yra galingiausias grafiko variklis, gyvybės jėga, gyvybingumas, seksualumas ir atkaklumas. Tai yra centras, kuris skatina augimą, plėtrą ir gyvenimą.

Spleen.png

pure-white-background-85a2a7fd (26).jpg

Blužnies centras yra trikampis, esantis apatiniame kairiajame bodigrafo kampe. Tai kūno sąmonės, visiško egzistencinio gyvenimo, vertybių, sveikatos ir imuninės sistemos centras. Tai sąmoningumo centras, reaguojantis spontaniškai, remiantis instinktu ir intuicija.

Root-Center.png

pure-white-background-85a2a7fd (27).jpg

Šaknies centras yra kvadratas bodigrafo apačioje. Tai kaupia mūsų adrenaliną ir apdoroja stresą. Tai yra slėgio centras, leidžiantis slėgiui ir degalams vystytis bei daryti dalykus. Tai taip pat galingas variklis, suteikiantis mums impulsą tęsti toliau. Tai ir Kundalini energija.

Apibrėžti centrai

Jei centre yra spalva, tai reiškia, kad šis centras yra apibrėžtas jūsų bodigrafe. Tai reiškia, kad šio centro energija yra jūsų, ir jūs ją nuosekliai išreiškiate visą savo gyvenimą. Tai energija, kuria galite pasikliauti, taip pat energija, kurią „spinduliuojate“ pasauliui, taigi ir tai, kaip jūs darote įtaką kitiems žmonėms.

Neapibrėžti centrai

Jei centras yra baltas, tai reiškia, kad centras nėra apibrėžtas jūsų bodigrafe. Jūs vis dar turite šią energiją, tačiau ji nėra nuosekli – kartais jūs ją jaučiate, kartais – ne. Jūs taip pat galite jausti šią energiją kitaip. Viskas priklauso nuo to, su kuo jūs esate, kur esate ir kas vyksta danguje (kokie tranzitai yra suaktyvinti).

Neapibrėžtas energijos centras yra jūsų jutiklis – štai kur jūs įsitraukiate į kitų žmonių energiją ir ją sustiprinate. Būtent per šiuos neapibrėžtus centrus galite „perskaityti“ kitų žmonių energiją ir pajusti jų nuotaikas, mintis, streso lygį ir pan. Iššūkis ir galimybė čia yra suvokti, kad visos šios energijos nėra jūsų, ir jums nereikia į jas reaguoti ar kaip nors spręsti.

Taigi tam tikra prasme bodigrafas parodo, kurios energijos yra jūsų, o kurios ne. t. y., kur jūs nuolat esate „jūs“ ir kur esate pažeidžiami dėl kitų sąlygų. Kuo daugiau neapibrėžtų centrų, tuo daugiau galite patirti apsąlygojimo ir tuo protingesni galėsite tapti, jei išmoksite save išvalyti nuo apsąlygojimo.

Namaste ~

Flow In Glow | Žydrūnė

7 thoughts on “Žmogaus Dizainas. Devyni energijos centrai”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: