Kaip atskleisti savo ribojančius įsitikinimus per mažiau nei 30 minučių

Ribojantys įsitikinimai tai kažkas kuo tiki ir Tave tai kažkuriuo būdu riboja. Ribojantys įsitikinimai gali būti apie Tave, apie žmones, apie pasaulį. Šie įsitikinimai gali Tave sulaikyti nuo kitokių sprendimų priėmimų, sulaikyti nuo kitokių galimybių matymo, sulaikyti nuo matymo savo pačio dovanų ir jų priėmimo, laikyti Tave susitelkusį į negatyvumą ar situacijas.

Ar Tau lengva nustatyti savo ribojančius įsitikinimus? Tai nėra taip lengva, kaip atrodo.

Ribojantys įsitikinimai yra kaupiami mūsų pasąmonėje ir tai reiškia, kad dažniausiai mes net jų nesuvokiame. Mes net intelektualiai galime galvoti visiškai priešingą mintį ir niekada nepripažinti, kad mūsų gilus įsitikinimas tam visiškai prieštarauja.

Pavyzdžiui, mes galime pamanyti, kad nusipelnėme pagyrimo už gerai atliktą darbą, tačiau tiesos akimirką atmetame pagyrimą ir sakome, kad „man pasisekė“ arba „tai nėra didelis dalykas“. Mūsų veiksmai kalba apie mūsų įsitikinimus garsiau nei apie mūsų sąmoningas mintis.

Taigi, kaip mes galime atskleisti mūsų ribojančius įsitikinimus?

Aš pasidalinsiu vienu iš pratimų, kuriuo naudojuosi su savo klientais, kad nustatyčiau jų ribojančius įsitikinimus.

Paimk rašiklį ir popieriaus lapą ir skirk pusvalandį šiam pratimui atlikti. Prieš pradedant, įsižemink. Sėdėk tiesia nugara, tvirtai padėk kojas ant grindų ir atlik keletą gilių įkvėpimų. Užsimerk ir išvalyk mintis. Dabar atsimerk ir sudaryk šiuos du sąrašus.

Ant vieno popieriaus lapo užrašyk visus dalykus, kuriuos Tau patinka turėti ar patirti gyvenime. Vietos, į kurias norėtum eiti. Projektai, kuriuos norėtum įgyvendinti. Dalykai, kuriuos norėtum pasiekti. Žmonės, su kuriais norėtum susitikti. Veikla, kurią norėtum išbandyti. Kas Tau ateina į galvą. Necenzūruok savęs, tiesiog parašyk tai, ką iš tikrųjų norėtum pamatyti savo gyvenime. Svajok kuo daugiau, kuo labiau svajoji, tuo geriau.

Ant kito popieriaus surašyk visas priežastis, kodėl negali turėti to, ko nori. Nefiltruok savo atsakymų, rašyk viską, ką Tau sako Tavo smegenys. Tai yra istorijos ir įsitikinimai, kurie Tave riboja.

Pateiksiu pavyzdį. Viena mano klientė svajojo sukurti internetinę platformą, skirtą žmonėms, nukentėjusiems nuo tam tikros sveikatos būklės, paremti. Kai mes pradėjome diskutuoti apie šią svajonę, jos mintis užplūdo prieštaravimais: „Kas aš esu, kad patarčiau apie tai? Aš nesu gydytoja, negaliu valdyti tokios platformos! Niekas nenorės dalyvauti. Žmonės nekalba apie šiuos dalykus. Aš atrodysiu juokingai. Niekada nieko tokio nesu dariusi.“ ir taip toliau…

Pažiūrėk, kaip lengva mūsų protui sugalvoti paaiškinimus, kodėl neturėtume net mėginti įgyvendinti savo beprotiškiausių svajonių? Be galo nuostabu, kiek įsitikinimų galime išsiaiškinti atlikdami tokį paprastą pratimą.

Išbandyk patys ir pranešk, ar tai Tau pavyko?

93515364_951691895286170_6778404230785925120_o

Ir jei Tau reikia palaikymo suvokiant ar išvalant savo ribojančius įsitikinimus, rezervuok el. paštu flowinglow11@gmail.com laiką nemokamam skambučiui 15 min. ir papasakosiu daugiau apie tai! Aš mielai Tau padėsiu!

Jei Tau patiko šis įrašas, nepamiršk jo pasidalinti su draugais! Aš vertinu Tavo palaikymą!

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

One thought on “Kaip atskleisti savo ribojančius įsitikinimus per mažiau nei 30 minučių”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: