Žmogaus Dizainas. Pradedančiojo gidas

Ar kada nors girdėjote apie „Žmogaus Dizainą“? Jei nežinote, apie ką kalbu, skaitykite toliau, nes tai gali sudominti jus!

KAS YRA „ŽMOGAUS DIZAINAS?“

„Žmogaus Dizainas“ yra tradicinės išminties ir šiuolaikinio mokslo sintezė. Jis apjungia dviejų tipų mokslus: senąsias pažinimo sistemas, kaip astrologiją, Kabalą, čakrų sistemą ir I Ching senovės kinų išmintį, ir šiuolaikines disciplinas – kvantinę mechaniką, astronomiją, genetiką ir biochemiją.

Jūsų „Žmogaus Dizaino“ diagrama, vadinama bodigrafas, yra žemėlapis ir vartotojo vadovas jums, kuris yra apskaičiuojamas pagal jūsų gimimo datą, laiką ir vietą. Tai parodo jums, kas jūs iš tikrųjų esate energetiniame lygmenyje, kaip jūs bendraujate su kitais žmonėmis ir kaip galite naršyti po gyvenimą neišeikvodami savęs. Tai leidžia jums būti savimi, tuo TU, kuriuo visada žinojai, jog esi, bet niekada neleisdavai sau spindėti.

Pagal „Žmogaus Dizaino“ sistemą kiekvienas iš mūsų priskiriamas vienam iš keturių tipų – Generatoriams (ir yra Manifestuojantys Generatoriai, jie priskiriami prie Generatorių), Projektoriams, Manifestoriams arba Reflektoriams. Mes galime išvysti savo unikalumą – nėra dviejų žmonių visiškai panašių vienas į kitą, kiekvienas esame ypatingas ir nepakartojamas.

Ši sistema taip pat parodo Strategiją, kaip judėti per gyvenimą, ir Vidinį Autoritetą, kuriuo galima pasitikėti priimant sprendimus ir rasti patikimą „taip ir ne“.

Kai mes pradedame suvokti ir priimti savo unikalumą, kažkas mūsų viduje atsiveria ir išlaisvėja ir palaipsniui – sluoksnis po sluoksnio – nueina tai, kuo buvome „apsąlygoti“ aplinkos, ir pradeda reikštis mūsų tikroji Esybė, mūsų prigimtis.

IŠ KUR JIS ATSIRADO?

Visa sistema buvo gauta meditacijos metu (ang. channeled), 1987 m. kanadiečio Roberto Allano Kraowerio, kuris paskui save vadino Ra Uru Hu, kai jis buvo Ispanijoje. „Balsas“, intelektas, žymiai pranašesnis už viską, ką jis kada nors yra patyręs, kalbėjo su juo aštuonias dienas ir naktis, ir taip gimė „Žmogaus Dizaino“ sistema.

Prieš panerdami į netikėjimą, išbandykite sistemą patys. Visi, kuriems vedžiau konsultaciją, buvo nustebinti, kaip tiksliai tai juos apibūdina. Jie apibūdina tai kaip „grįžimą namo pas save“ ir „grįžimą į savo Širdies gilumą žinant, kad tai tiesa“.

KUR GALIU GAUTI BODIGRAFĄ?

Galite gauti nemokamą bodigrafą apsilankę Mybodygraph.com arba Jovian Archive svetainėje. Jums reikia tik savo gimimo datos, laiko ir vietos.

Čia pateikiamas jūsų tipas, strategija, autoritetas ir profilis. Tai yra įrankiai, skirti padėti naršyti po gyvenimą ir bendrauti su kitais žmonėmis.

MANO ASMENINĖ PATIRTIS

Kai pirmą kartą atradau „Žmogaus Dizainą“ aš iškart buvau nustebusi ir ši sistema iškart mane įtraukė. Mane labiausiai patraukė, kad aš esu Manifestorius, ir mano „Klaidingo Aš“ tema – pyktis, ir kad mano vidinis autoritetas yra Saulės Rezginio – emocinis. Tuomet buvau besimokanti suprasti savo emocijas, jautrumą, ir pyktis, pakildavęs nesąmoningai trukdė man ir kenkė man ir mano santykiams. Aš pradėjau tyrinėti savo diagramą, ir informacija, kurią radau, atsakė labai daug klausimų apie mano emocijas, apie mano energiją, ir parodė, kaip išmokti suprasti savo emocines bangas.

Kai pradėjau eksperimentuodama, nuo 2018 m., gyventi pagal „Žmogaus Dizainą“, pastebėjau, kad mano gyvenimas teka daug lengviau. Besimokydama naudotis savo strategija ir autoritetu pastebėjau, kad gyvenu ramesnį ir intuityvesnį gyvenimą.

KODĖL TURĖČIAU ŽINOTI APIE SAVO „ŽMOGAUS DIZAINĄ“?

Naudodamiesi „Žmogaus Dizainu“ jūs suprasite, kuo jūs skiriatės nuo visų kitų. Tai suteikia gilių įžvalgų apie jūsų psichologiją, kartu su strategijomis ir metodais, kaip priimti teisingus sprendimus ir galų gale palengvinti savo gyvenimą.

„Žmogaus Dizaine“ mes kalbame apie procesą, kurio metu jūs paleisite tai, kas jūs nesate. Jūsų bodigrafas parodo tiksliai tas sritis, kuriose jus labiausiai veikia visuomenė, išorė, kaip jūs esate „apsąlygoti“ aplinkos. Iš esmės, tai parodo jūsų silpnąsias vietas ir tai, kurioje srityje jums daro įtaką kiti, energetiniu lygmeniu. To žinojimas padeda atsiriboti nuo šių energijų ir tiesiog stebėti jas iš tolo, neįsitraukiant.

„Žmogaus Dizaino“ sistema siūlo jūsų unikalaus genetinio projekto žemėlapį su išsamia informacija apie sąmoningus ir nesąmoningus savęs aspektus. Ši sistema gali padėti, jei jums trūksta meilės sau ar aiškumo apie savo tikslą ir gyvenimo kryptį.

Kiekvienas žmogus turi savąjį parašą – ramybę, pasitenkinimą, sėkmę ar staigmeną – , ir tai ateina, kai jis gyvena pagal savo tikrąją prigimtį. Sumažėjęs pasipriešinimas, pyktis, nusivylimas – yra rezultatas gyvenant pagal savo dizainą.

„Žmogaus Dizainas“ gali jums parodyti jūsų individulios energijos srautą ir duoti galimybę per eksperimentą su savo aplinka, rasti harmoniją jūsų individualaus srauto su Visuma. Išmokus dirbti atsižvelgiant į individualius poreikius ir teisingai pasirenkant, pagerėja sveikata ir savijauta, pagerėja santykiai ir pasitenkinimas profesiniu gyvenimu. Tai sumažina ar net pašalina baimes ir stresus, kurie yra kasdienio gyvenimo dalis.

Tuo pačiu metu „Žmogaus Dizainas“ yra daug daugiau nei tik tipas, strategija ir autoritetas! „Žmogaus Dizaino“ konsultacija yra panėrimas į visą jūsų energijos mechaniką pagrindiniu lygiu – jūs sužinosite apie savo tipą, strategiją ir autoritetą, devynis energijos centrus, vartus, kanalus.

AR GALITE MAN PAPASAKOTI DAUGIAU?

Per ateinančias savaites pasidalinsiu daugiau informacijos apie kitus „Žmogaus Dizaino“ komponentus, kad galėtumėte peržiūrėti savo diagramą ir patys ją suprasti. Ir jei norite išsamiau suprasti savo bodigrafą, galite užsisakyti konsultaciją pas mane arba galite užsisakyti raštu savo bodigrafo aprašymą.

Čia galite paskaityti apie „Žmogaus Dizaino“ centrus:

Žmogaus dizainas. Devyni energijos centrai

Čia rasite aprašymą ir kainas:

Žmogaus Dizaino konsultacija/ analizė

Namaste ~

Flow In Glow | Žydrūnė

8 thoughts on “Žmogaus Dizainas. Pradedančiojo gidas”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: