Pasaulių atsiskyrimai, arba pakilimas į 5D

Pagal pakilimo mokymus, Žemė ir visos Žemėje gyvenančios būtybės pereina į visiškai naują tikrovės lygį, kuriame vyrauja Meilės, užuojautos, taikos ir dvasinės išminties sąmonė. Tai vadinama penktąja dimensija arba 5D.

Kai kas sako, kad ši permaina greičiausiai bus baigta per artimiausius porą dešimtmečių. Bet visi, atrodo, sutinka, kad tai bus baigta kažkur artimiausiu metu, nors individai kiekvienas judės į penktąją dimensiją savo greičiu, kai jų dažnis bus pakankamai didelis, kad atitiktų aukštesniojo matmens virpesius.

Daugelyje mokymų teigiama, kad Žemės ir žmonijos poslinkis į penktąją dimensiją buvo „suplanuotas“. Taip pat, kad tai jau vyko per pastaruosius kelis dešimtmečius. 2012 m. gruodžio 21 d. buvo data, kuri buvo nurodyta kaip vykstančio pamainos vidurio taškas ir kuri, atsižvelgiant į laiką, tęsis vis aiškiau ir aiškiau.

Mano pasauliai atsiskyrė jau 2016 m. per dvasinio atsibudimo procesą, tuomet mačiau viziją, kaip atsiskiria pasauliai, tą patį ir sapnavau. Tai buvo mano sąmonės pakilimas ir kiekvienam tai įvyksta skirtingai ir savu laiku. Tačiau nuo tada laukiau, nes supratau, kad tai ne tik man – tai įvyks kolektyviškai greitu metu. Ir štai – mes stovime labai įdomiame žmonijos evoliucijos procese. Tai vyksta!

Žemė yra sunkiausias žaidimas kosmose – ir ji turėjo suteikti labai formuojančią patirtį pažengusioms kylančioms sąmonėms. Kai ateiname į Žemę, mes prarandame beveik visą ryšį su Šaltinio energija ir pamirštame, kas ir kokie esame. Tai atskyrimas / dvilypumas / poliškumas. Kai patenkame į Žemę, mes įgauname protą ir ego, kurie tęsia atsiskyrimo suvokimą ir sustiprina esamas konstrukcijas, kol pabundame žaidimo viduje.

Dalį pačios matricos sudaro baimėmis pagrįsti reinkarnacijos iškraipymai – o per dalį pabudimo pasirenkama atitrūkti nuo jų, kad įsigilintumėme giliau ir sužinotumėme savo tiesą. Tikroji ramybė bus rasta, kai suprasite, kad esate patyrimo Kūrėjas ir jūs sugebate sukurti pasaulius ir galaktikas, harmoningai užpildytus Meile, esančią už šios kontrolės sistemos ribų.

Tačiau šiame didesnio tikslo kontekste kiekviena Siela turi savo specifines priežastis ir tikslą, kodėl ji vėl ir vėl žaidžia  „žmonėmis“. Kiekvienas sąmonės fragmentas, kiekviena Siela eina ilgesnėje žmogaus patirčių kelionėje, palaipsniui mokydamasi, augdama ir plėsdama savo sąmonę. Tai panašu į mokyklą su daugybe pažymių ar žaidimą su įvairiais lygiais. Kiekviename žingsnyje Siela pasirenka temas, kurias nori patirti, ir galimas pamokas, kurias nori išmokti.

Žemės žaidimas ir žmogaus patirtis (kaip ir visos tikrovės) formuoja mūsų sąmonę. Tam tikra prasme tai ir pramoginis, ir edukacinis žaidimas. Taigi Siela nori linksmintis, bet taip pat stengiasi mokytis ir augti. Ir štai, kas labiausiai skatina mokymąsi ir augimą, yra iššūkis ir nesėkmės. Viskas galiausiai tarnauja aukštesniam tikslui.

Tūkstančių žmonių planetoje dabar jaučia Širdies pabudimą ir tai spartėja. 

Visos Sielos gali pasirinkti įeiti į 5D, atsižvelgiant į tai, kad jos yra pasisavinusios pakankamai šviesos, kad išlaikytų energijos lygius, kurie egzistuoja toje aukštesnėje vibracijoje. Tie, kurie pasirenka buvimą ir perėjimą su Žeme, išgyvena intensyvius ir greitus pokyčius, nes jų kūnas ir protas priima radikalius pokyčius, reikalingus pereiti į aukštesnę sąmonę, reikalingą pereiti į penktąją dimensiją.

Tai žingsnis į žmonijos evoliuciją.

Viskas priklauso nuo jūsų. Jei jaučiate rezonansą su šia informacija, greičiausiai nusprendėte – sąmoningai ar nesąmoningai – pereiti su Žeme į penktąją dimensiją. Jei taip, jūs turite pasirinkimą tiesiog leisti gyvenimui jus transformuoti – kartais nepatogiais būdais, jei turite pasipriešinimą pokyčiams. Arba galite pasirinkti aktyviai bendradarbiauti su jūsų viduje vykstančiomis pamainomis. Jūs galite sąmoningai atsisakyti senų modelių, paleisti neigiamas emocijas, sprendimus ir mintis.

Tačiau nėra tinkamo būdo, taisyklių rinkinio, kaip šią kelionę padaryti. Mes kiekvienas turime tai daryti taip, kaip mums geriausia. Vienaip ar kitaip, pateksime į naują realybę, esančią prieš mus.

Sąmonės pakilimas neivyks per naktį, mūsų vidiniai demonai patys neparodys mūsų šešėlių šaknų ir neišsisklaidys be mūsų pastangų. Atėjo laikas paimti savo pačių evoliuciją, savo likimą į savo rankas. Atėjo laikas eiti į vidų ir pradėti vidinę sąmonės plėtimosi kelionę.

Naujasis pasaulis yra stebuklinga vieta būti. Tai nenusakomos harmonijos, džiaugsmo ir tarpusavio ryšio vieta, kurioje gerbiamas ir puoselėjamas visas gyvenimas. Mes gyvename lygyje, mūsų tikslas tyrinėti gausius visatos stebuklus, mokytis, vystytis ir augti. Tai išties stebuklingas egzistavimas, „aukso amžius“. Galite pradėti gyventi taip. Tai labai skatinama, kad būtų lengviau patekti į Naująją paradigmą. Nepaisant to, kad senoji realybė laikinai kontroliuoja pasaulio išteklius, ir nepaisant to, kad jums gali tekti kurį laiką joje dirbti, svarbu, kad kylantys žmonės pakeistų savo ištikimybę naujai egzistencijos formai.

Pakilimas į 5D tai mūsų kelionė kai Aukštesnysis Aš visiškai persikelia į fizinį kūną. Prieš Aukštesniajam Aš visiškai įsitvirtinti fiziniame kūne, reikia pabaigti visų kūnų išgydymą (psichinio, emocinio ir fizinio; išgydymą = atsiminti mūsų visumą). O kad tai padarytume turime išgydyti savo šaknis, įsižeminti. Tad turime galimybę dabar išgyti patys ir integruoti savo šešėlius labiau, kad mūsų šviesūs pėdų atspaudai ant Naujos Žemės ją palaikytų kaip niekad anksčiau.

Tik tada, kai įvaldysime savo instinktus klestėti žemiškame plane, įmanoma dvasinio pobūdžio transformacija. Mes gyvename savo dvasinius idealus per kasdienišką plotmę, o užmojai yra mūsų asmeninio potencialo išpildymas.

Vienaragių orakulo žinutė: Vaizduotė. Įsivaizduok naują realybę. Suteik sau leidimą svajoti, tikėk begalinėmis galimybėmis.

91235772_2256144764686989_3312077275989540864_n

Jūsų vaizduotė kažkada buvo laukinė, laisva ir magiška. Giliai Širdyje jūs tikėjote, kad viskas yra įmanoma. O tada jūs užaugote ir jums buvo pasakyta gyventi  „tikrame pasaulyje“. Jums buvo pasakyta atlikti protingus veiksmu, būti atsakingam, ir mokytis faktų vietoj to, kad pasinerti į svajojimą. Jūs buvote pastūmėti galvoti, kad sunkus darbas buvo vienintelis būdas gauti rezultatų. Toks mąstymas nukirto jus nuo magijos ir užblokavo jus nuo jūsų pačių galingų manifestacijos įrankių. 

Dabar sparnuoti žirgai kviečia jus atsiremti į vaizduotės pasaulį ir panaudoti svajojimą kaip galingą įrankį kurti savo realybei. Grįžkite į vaikystės mintis kai buvote pilni nuostabos, tikėjote magija ir stebuklais. Vietoj to, kad būtumėte limituoti leiskite sau pakilti aukštai į galimybes ir tikėjimą, kad viską galite. Jeigu galite matyti, kad tai vyksta mintyse – tai gali tapti tikru fiziškai. Skirkite laiko kiekvieną dieną įsivaizduojant savo naują realybę. Leiskite savo vaizduotei aktyvuoti džiaugsmą, dėkingumą, lengvumą, nustebimą – tarsi jūsų svajonės jau išsipildė. Būkite kantrūs su savo vizija.

Išvalykite senus minčių modelius, išvalykite senus dalykus, kurie jus sunkina, išvalykite energiją savyje. Pasinerkite į save raskite didesnę vidinę ramybę, suderinkite su Sielos tėkme, stebėkite ir reaguokite į sinchroniškumą. Pasirinkite susikoncentruoti į pokyčius savyje, pameskite aukos mentalitetą ir įsitraukite į šią įgalinančią būseną žinodami, kad esate tas pokytis, kurį norite pamatyti pasaulyje.

Kitas straipsinis apie dimensijas: Sąmoningumo lygiai 3D, 4D, 5D

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: