Žmogaus Dizaino sistema ir Siela

Kai atradau „Žmogaus Dizaino“ sistemą tuomet jau buvau susipažinus su čakrų sistema,  keliomis sąmoningo dėmesingumo praktikomis, šiek tiek su astrologija. Ieškojau informacijos suprasti sąmoningai labiau savo energiją, pažinti ją labiau, suvokti kaip ji veikia.

Ir „Žmogaus Dizaino“ sistema ir praktika (eksperimentavimas su ja) man buvo atverianti akis!

„Žmogaus Dizainas“ yra gražus astrologijos, Kabalos, I Chin, čakrų ir kvantinės fizikos derinys. Tačiau iš esmės sakoma, kad mūsų dizainas parodo, kaip mes atėjome gyventi savo Rojaus Žemėje. Prieš mūsų Sielai nusileidžiant čia, ji pasirenka tikslias dovanas ir tikslus, kuriais nori pasidalinti per šį gyvenimą. Tada, be abejo, mes laikinai pamirštame šios misijos detales, kai nusileidžiame čia, nes visos šios kelionės esmė yra atsiminti, kas mes esame (esame dieviškasis žmogaus pavidale).

Žmogaus Dizainas yra pažangiausias asmenybės vertinimo įrankis, kuris yra patikimas, praktiškas ir keičiantis gyvenimą. Tai nesudėtinga suprasti pagrindiniu lygiu, bet tai taip pat yra kažkas, į ką galite panirti metų metus gilindamiesi į tai.

Žmogaus Dizainas nėra jūsų asmenybės tyrimas. Nereikia pakeisti jūsų asmenybės į tokią, kuri atitiktų jūsų Žmogaus Dizaino tipą. Tai neturi prasmės. Tai reiškia, kad reikia apgalvoti savo namų dažnį ir sąmoningai suderinti su savo vidine išmintimi.

Pagal „Žmogaus Dizaino“ sistemą kiekvienas iš mūsų priskiriamas vienam iš keturių tipų – Generatoriams, Projektoriams, Manifestoriams arba Reflektoriams (ir yra „hibridas“ Manifestuojantis Generatorius; jis priskiriamas Generatoriams). Ši sistema parodo Strategiją – Sėkmės Kodą, kaip judėti per gyvenimą, ir Vidinį Autoritetą – Vidinį Kompasą, kuriuo galima pasitikėti priimant sprendimus ir rasti patikimą „taip ir ne“.

„Žmogaus Dizainas“ sako:

  • Mes visi esame unikalūs!
  • Mes visi esame tobuli ir tai yra mūsų gyvenimo kelionė, norint susieti su savo autentiškomis savybėmis, kad galėtume įgyvendinti savo tikslą ir būti laimingi!
  • „Žmogaus Dizaine“ nėra blogo / gero – tai tik galimybė augti!
  • Mus tikrai palaiko Visata / Dievas / Dvasia (kad ir kokį žodį jūs naudojate prisijungdami prie aukštesnės galios)!
  • Tai atsitraukimas nuo minčių, kūno pajautimas.
  • Mintys nedaro sprendimų!
  • Baimės egzistuoja tik tada, jei leidžiame!

„Žmogaus Dizainas“ yra puiki priemonė giliai panirti į savo Sielos sluoksnius, į savo energiją.

KAIP MAN PADĖJO „ŽMOGAUS DIZAINAS“

Nepaisant to, kad nesu „Žmogaus Dizaino“ eksperte (dar ne!), aš per 5 metus jau išmokau daugybę naudingos informacijos apie save ir apie tai, kaip aš naudoju savo energiją.

Kai atradau „Žmogaus Dizainą“, pajutau, kaip mano energijos nesuvokimas manyje kėlė chaosą, ir aš gaudžiau magiškus „aha“ momentus nerdama gilyn į savo dizaino unikalumą, ir man tarsi akyse nušvito!

Atsimenu, kaip visus laisvus 5 mėnesius (2017 gruodis – 2018 balandis) praleidau bandydama įprasminti „Žmogaus Dizainą“. Aš viską googlinau, daug skaičiau, žiūrėjau keisčiausius „YouTube“ vaizdo įrašus, nagrinėjau draugų bodigrafus.

Žinodama, kad esu Manifestorius, suvokiau, kodėl manyje esanti energija taip nori eiti, daryti, kurti (Manifestorius yra jang – jang tipas – vyriškoji, veiksmo energija). Taip pat sužinojimas apie mano atvirą Sakralinį centrą suteikė man gilias naujas mintis, kurias man reikėjo įvykdyti savo gyvenime. Man rimtai reikėjo nustatyti kai kurias ribas, bei daug mokytis kurti sveikus santykius su savimi ir kitu (seksualiai).

Keletas klausimų, į kuriuos man atsakė (padėjo atsakyti) „Žmogaus Dizainas“:
Kodėl man sunku kai manęs neklausia klausimų
Ką daryti su visomis mintimis, kurias turiu
Kaip geriau bendrauti
Kaip suprasti savo pyktį
Kaip suprasti savo emocijas
Ar pasitikėti mano emocijomis ar ne
Kokios yra mano baimės ir dovanos
Kaip suprasti savo seksualumą, kaip brėžti ribas
Kodėl aš stipriai veikiu kitus žmones
Kaip pagerbiu savo energiją ir aurą
Kaip vertinu mano unikalumą
Ką man reiškia gyventi autentiškai
Kaip sukaupti daugiau energijos

„Žmogaus Dizainas“ yra tiek daug, ir yra begalinės galimybės, kaip jis gali padėti pakeisti jūsų gyvenimą.

JŪSŲ SIELA IR „ŽMOGAUS DIZAINAS“

Jūsų Siela nėra Generatorius ar Manifestorius („Žmogaus Dizaino“ tipai). Ji nėra ir Mergelė, su Dvynių Mėnuliu, nėra ir Liūtas. Siela neprivalo laikytis „Žmogaus Dizaino“ Strategijos.

Bet šie mechanizmai yra visi dalykai, kuriuos apibūdiname žmogiškais terminais, kad prasmę ir meistriškumą pritaikytume savo Sielos kelyje (kuris yra tiesiog bet koks kelias, kurį pasirenkame norėdami gyventi).

Jūsų dizaino grafikas yra jūsų namų dažnio pagerinimo žemėlapis. Tai ne tas, kas esate, bet jis siūlo mechaniką, kaip jūsų dažnis veikia geriausiai. Pvz., jei turite apibrėžtą Širdies centrą, tai rodo, kad turite įsipareigoti tam, kas jūsų Širdyje tiesiogine prasme yra. Atminkite, kad mes kalbame apie energiją. Taip yra todėl, kad tai darant pagerbiama jūsų energija. Tai kelia jūsų vibraciją. Tai veiksmas, kuris išlaikys jūsų aukštą virpesių dažnį Žemės srityje.

Visi jūsų energijos centrai ir kanalai bei vartai užsimena apie tai, kaip jūsų energija veikia geriausiai. Tai yra nuostabumas, kuris atsiskleidžia „Žmogaus Dizaino“ schemoje! Štai kaip „Žmogaus Dizainas“ nukreipia jus į tai, ką mistikai žinojo per amžius. „Žmogaus Dizainas“ pritraukia jus prie namų dažnio.

Niekas negali tiksliai pasakyti, kaip valdyti jūsų dažnį. Nėra šablono, pagal kurį būtų galima naršyti visais aspektais. Tai yra tai, kas priklauso nuo jūsų pačių. Tai yra kažkas, ką tik jūs galite nuspręsti ir žinoti patys. Niekas kitas negali to jums duoti, ir niekas to niekada neatėmė. Pabudimas yra apie tai atsiminti.

Jūs pajusite jėgą ir harmonijos išgyvenimą savyje, kai rasite tašką tarp savo kosminio „Aš“ – ta jūsų dalis, kuri egzistuoja už erdvės ir laiko ribų, kartais vadinama aukštesniuoju „Aš“ ir savo Žemės „Aš“ – žmogus, kuris turi ego ir žmogišką protą.

89775088_803597883481641_8138038968001232896_n

Čia yra daugybė dvasinio orientavimo įrankių, o jūsų darbas – juos rasti, praleisti laiką su jais ir toliau mokytis bei augti iš jų. Gyvenimas yra pilnas begalinių modelių, sinchroniškumų, pranešimų, ženklų, simbolių ir galimybių nušviesti savo mintis.

„Žmogaus Dizainas“ – tai yra visas kosminis pasaulis, iš kurio galima sužinoti apie save iš naujos perspektyvos!

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

One thought on “Žmogaus Dizaino sistema ir Siela”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: