Gyvenimo partneris, Sielos draugas, ar Sielos Dvynys?

Mes gyvename kiekvienas skirtingose realybėse, ir kiekvienas ryšys, kiekvienas Sielos draugas, mums gali jaustis labai skirtingai.

Yra 3 archetipiniai meilės santykiai, kuriuos patiria žmonės. Šiuos 3 skirtingus romantiškų santykių ir ryšių tipus galima suskirstyti į „gyvenimo partnerius“, „Sielos draugus“ ir „Sielos Dvynius“ (ang. Twinflame; dar vadinama Liepsnos Dvynės). Šių meilės ryšių tipų supratimas gali padėti mums susitaikyti su tuo, kad skirtingi santykiai yra skirti dėl skirtingų priežasčių, o apskritimas neturi tilpti į kvadratą (todėl jūsų „Sielos Dvynys“ niekada „neveiks“ kaip jūsų „gyvenimo partneris“).

Gyvenimo partneris tai kompanionas, draugas, stabilus ir saugus asmuo, kuriuo galime pasikliauti, pasitikėti, kuris padeda mums eiti per gyvenimą. Yra abipusis meilės ir pagarbos jausmas. Susitikimas su savo gyvenimo partneriu paprastai nėra kažkas, ką jūs dvasiškai ar energetiškai pajaučiate, ką jaustumėte su sielos draugu. Vietoj to susitikimas su gyvenimo partneriu reikalauja emocinio ir psichinio pasiruošimo. Gli būti, kad jūsų sielos draugas taip pat yra jūsų gyvenimo partneris, taip pat gali būti, kad jūs ir jūsų gyvenimo partneris užmezgate gilesnį, sielos ryšį – viskas tiesiog priklauso nuo to, kuria kryptimi judėsite.

Sielos draugai tai skirtingos Sielos, su kuriomis susiduriame savo kelyje, kurios yra „nukirptos“ iš to paties „energetinio audinio“ kaip mes ir yra siunčiamos padėti mus pažadinti ir mesti mums iššūkį, kad galėtume tapti geriausiomis savo versijomis. Sielos draugai gali būti giminaičiai, draugai ar meilužiai. Dažnai Sielos draugų santykių tikslas yra padėti mums augti ir tobulėti, kad išnaudotumėme savo didžiausią potencialą. Sielos draugai gali ateiti ir išeiti iš mūsų gyvenimo, kai to reikia, tačiau paprastai jų įėjimas į mūsų gyvenimą gali jaustis tarsi likimas, ir gali užplūsti jausmas, kad mes juos jau pažinojome anksčiau.

Sielos Dvyniai tai kai mūsų pačių „energetinis audinys“ su meile išauga toks didelis, kad mūsų energija suskaidoma į dvi dalis. Ši kita pusė tampa mūsų antra sielos puse. Tai dažnai įvyksta per daugybę gyvenimo laikotarpių. Sielos Dvynių santykiuose kitame matome savo blogiausias ir geriausias savybes. Kitaip nei Sielos draugų santykiai, Sielos Dvynių santykiai dažnai per daug nesureikšmina „iššūkių“, o labiau kreipia dėmesį į vidinį augimą, kuris apima daug daugiau negu „Aš“.

GYVENIMO PARTNERIO SANTYKIAI:

 • Gili, tvirta, nenutrūkstanti, patikima meilė, verčianti jaustis ramybėje.
 • Jūs kaip geriausi draugai – jūsų santykiai nepatiria kraštutinumų.
 • Jūsų santykiai grindžiami logiškais ar intelektualiais sprendimais.
 • Jaučiate fizinį potraukį vienas kitam ir rezonuojate su vienas kito vertybėmis.
 • Jums patinka pažinti vienas kitą ir sužinoti apie savo skirtumus bei panašumus – viskas, kas susiję su vienas kitu, atrodo nauja ir įdomu.
 • Jūs rezonuojate vienas su kito įsitikinimais, idėjomis ar religija / filosofija.
 • Jūs abu jaučiate finansinio ir emocinio stabilumo jausmą būdami kartu.
 • Jūsų santykiai grindžiami buvimu fiziškai ir naujų prisiminimų kūrimu.

KODĖL ŠIS SANTYKIS TURI BŪTI MŪSŲ GYVENIME: tai žmogus, kuris ateina į jūsų gyvenimą tam, kad parodytų jums, kaip asmeniškai priimti santykius ir sąmoningai augti kartu.

KAIP GALIME GYTI ŠIUOSE SANTYKIUOSE: tai mokymasis priimti palaikymą, ieškant tvarios pusiausvyros ir vienybės vienas su kitu.

SIELOS DRAUGŲ SANTYKIAI:

 • Tam tikru būdu santykiai jaučiasi tarsi „lemtis“.
 • Gilus sielos ryšys (galima jausti, kad tarsi buvote brolis ir sesuo praeitame gyvenime; stiprus ankstesnio gyvenimo ryšys).
 • Santykiai lemia stiprią gyvenimo pamoką arba jūsų gyvenimo kelio pasikeitimą.
 • Santykiai gali atskleisti praeities skausmus ir traumas.
 • Santykiai gali užsitęsti ar pasijusti kitaip, kai bus išmokta pamoka.
 • Santykiai padeda pabusti aukštesniam sąmonės ar dvasingumo lygiui.
 • Santykiai nebūtinai turi būti romantiški.
 • Gali kilti kova tarp loginio proto ir intuicijos.

KODĖL ŠIS SANTYKIS TURI BŪTI MŪSŲ GYVENIME: šie santykiai padeda mums atsiverti ir užmegzti mūsų romantišką pasitikėjimą savimi. Tai gali atkurti įsitikinimų modelius, kuriuose buvome užauginti, ir padėti jaustis saugiems. Moko mus, kad tai, ko turėtume norėti, ne visada mums yra geriausia.

KAIP GALIMA GYTI ŠIUOSE SANTYKIUOSE: galime stiprinti savo savęs jausmą atsiribodami nuo santykių. Išsiaiškinti, kas veikia ir kas ne mūsų gyvenime, išsiaiškinti, kas iš tikrųjų tinka mums.

SIELOS DVYNIŲ SANTYKIAI:

 • Tam tikru būdu santykiai jaučiasi tarsi „lemtis“.
 • Santykiai nebūtinai turi būti romantiški, tačiau ryšys dažnai jaučiamas visais lygmenimis.
 • Gilus dvasinis ryšys. Gali būti tarsi stiprus ankstesnio gyvenimo ryšys, gali jaustis taip, lyg tai būtų jūsų paskutinis gyvenimas Žemėje.
 • Nepaaiškinamas vienas kito pažinimas, kai pažvelgi akis, – visus pojūčius nukreipia į Širdį; galime matyti „Širdimi“, ar „Meilės akimis“.
 • Nepastebimas ir nepaaiškinamas emocinis ir psichinis ryšys.
 • Nesvarbu, ar tai romantiški santykiai, jūs visada jausite stiprų ryšį su šiuo asmeniu, tačiau jums nebūtina būti šalia vienas kito, kad patirtumėte ryšį.
 • Aukščiausios aukštumos ir žemiausios žemumos emocijų lygmenyje.
 • Išryškina jumyse kas yra blogiausiai, atskleidžia jūsų šešėlio pusę, suaktyvina visus jūsų neužtikrintumus ir gilias žaizdas.
 • Tikrina jūsų realybės pojūtį.
 • Santykiai padeda pasiruošti pakilimui į kitą dimensiją ir padeda įgyti aukštesnę planetos sąmonę.
 • Į šiuos santykius eina visa jūsų gyvybinė jėga.

KODĖL ŠIE SANTYKIAI ATEINA Į MŪSŲ GYVENIMĄ: tai priklauso nuo jūsų misijos, tačiau pagrindas čia – išgydyti jūsų karmą ir šaknis (protėvius), ir taip išgyti asmeniškai ir kolektyviškai. Tai santykiai, kurie apima daug daugiau, negu „Aš“, tai  naujų visuomenės, naujų santykių ir šeimos šablonų kūrimas. Tai santykiai, per kuriuos padedame palaikyti planetos ir žmonijos kilimą į aukštesnį sąmoningumą, tai Naujojos Žemės energetinio tinklo kūrimas ir stiprinimas.

KAIP GALIME GYTI SU ŠIAIS SANTYKIAIS: šie santykiai mus dažniausiai pastūmės į Tamsią Sielos Naktį, sugriaus mus ir privers mus viską atstatyti nuo nulio. Tai padaro mus stipresniu ir sąmoningesniu žmogumi. Stebuklai ir magija iš tikrųjų įvyksta iš šios tuštumos, nes ji yra toli už mūsų komforto zonos.

Dažnai Sielos draugų santykiai patiriami proto, kūno ir Sielos lygyje, tuo tarpu Sielos Dvynių santykiai patiriami proto, kūno, sielos ir dangaus / visuotiniame lygmenyje.

Nėra nustatytų taisyklių kaip nustatyti skirtumą tarp Sielos draugų ir Sielos Dvynių, todėl reikia vadovautis savo intuicija ir tuo, kas jums atrodo teisinga. Kartais gali būti sunku nustatyti skirtumą, tačiau, neatsižvelgiant į etiketes, visai nesvarbu, koks jūsų santykis, jei tik tai jums atrodo  tinkama.

Skirtingu gyvenimo laikotarpiu mums reikės ir mes norėsime skirtingų tipų santykių. Nei vienas nėra nei geresnis, nei blogesnis už kitus, nes tai yra asmeninis sprendimas ir tas, kurį priimsime, kol seksime savas Širdis.

be7eea4b05a8e23b6c01f9fbf36bd1b3

Visuomet bus žmonių, kuriems gali kalbėti tūkstančius žodžių skirtingomis kalbomis, ir vistiek Tavęs nesupras. Ir visuomet bus kitų žmonių, kurie Tave supras be žodžių… 

Namaste ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: