Taro ir orakulo kortų žinutė. Dvasinės pamokos. Pasikartojatys aspektai

Jei jautiesi tarsi sustojęs savo gyvenime, kad ir kaip stengiesi judėti į priekį – nepavyksta, Tu patiri dvasinę pamoką. Aš galvoju apie dvasinę pamoką, kaip raktą. Tai reiškia, kad viskas, ko Tau teks čia išmokti, bus Tavo aukščiausias gėris per kelionę, kurią vadiname gyvenimu. Pagalvok apie gyvenimą kaip apie vaizdo žaidimą – Tu negali pereiti į kitą lygį tol, kol nesurinksi visų raktų ir neatidarysi visų durų nuo pirmojo lygio. O ir turėk omenyje, kartais tas duris turėsi pats susikurti: Genys ir tavo medis

Taigi, jei priešiniesi savo iššūkiams, negalėsi iš jų pasimokyti. Jei neleidi sau iš jų mokytis, negali gauti dovanos, energetinio rakto, kuris gali perkelti Tave į visiškai naują sąmoningumo lygį. Šiame lygyje galėsi sukurti naują patirtį, sutikti naujų žmonių ir pradėti visiškai naują kelionę!

Dauguma iš mūsų išmoko nekreipti dėmesio į savo modelius ir kartoti juos vėl ir vėl. Tiesa yra ta, kad nėra jokio baudimo Tavo atžvilgiu, o ir kiek laiko Tu pereini lygį, priklauso nuo Tavęs. Bet jei gyvenimas iš tikrųjų yra žaidimas ir mokame jį žaisti, mūsų iššūkiai gali tapti kažkuo, su kuo sutinkame, o ne tuo, nuo ko bėgame.

Jei atsidūrei tokioje situacijoje, kuri kartojasi tarsi sugadintas įrašas, geros žinios yra tai, kad ką tik atradai dvasinę pamoką, kuri laukia, kad duotų Tau energinį raktą. Per trejus metus man Visata / Dvasia/ Aukštesnysis Aš, parodė, kokios yra mano pamokos, kurias turiu išmokti, ir tai priimdama, suvokiau, kad savo veiksmais galiu besikartojantį ciklą užbaigti, ir taip atrakinsiu naują vibraciją savo energijos lauke. Nebarstysiu cukraus, užberti galiu tik kilogramą druskos, ant kraujuojančios žaizdos – tai skaudžiausi įvykiai, patirtys mano gyvenime. Skausmas – iššūkis, tačiau ką mes su juo darysime – priklauso tik nuo mūsų. Raunant viską, kas mums nebereikalinga, skauda, tačiau Sielos evoliucija nėra laimės pagrindu, nebūna tokios kaip  „laiminga evoliucija”.

O ir kiekvienas Tavo išlaikytas lygis, kaip ir vaizdo žaidimas, vis sunkėja. Nesakau, kad tai yra blogas dalykas, kuo didesnis iššūkis, tuo didesnė dovana!

Štai keletas klausimų, kurie padės indentifikuoti besikartojančius aspektus:

1. Kokiose gyvenimo srityse šiuo metu kovoji? Ar gali nustatyti modelį, kuris nuolat kartojasi?

2. Su kuo tai susiję? Skirk laiko ir atkreipk dėmesį į visus su šia situacija susijusius paslėptus komponentus.

Santykių pamoka
Savivertės pamoka
Meilės sau pamoka
Finansinė pamoka
Dvasinė pamoka
Ribų brėžimo pamoka
Savęs priežiūros pamoka
Riboto tikėjimo pamoka
Atleidimo pamoka

3. Nustatyk, kokia ta dvasinė pamoka

Meditacijos metu gali paprašyti, kad atsiskleistų aukštesnė perspektyva, gali naudoti automatinį rašymą, kuriame išryškės žinutė, sek Visatos ženklus ir savo kūno signalus sąmoningai. Jeigu negali nustatyti kokia tai pamoka – prisimink, kad viskas vyksta tinkamu laiku, tad galbūt Tau dar reikia dar žengti kelis žingsnius, surasti kažkokią paslėptą pasąmonės, gyvenimo detalę, šiame žaidime, kad atsiskleistų didesnis paveikslas. Pasitikėk procesu. Kokia ta pamoka išryškės tik tuomet kai jausi ryšį su savo mintimis, savo kūnu, plėtosi sąvo dėmesingumą ir klausysi intuicijos.

4. Priėmimas situacijos / aplinkybių.

Kitas etapas priimti ir įvardinti vaidmenį, kurį atlikai šioje situacijoje ar aplinkybėje. Pvz.: jei Tavimi buvo pasinaudota, ar Tu noriai vaidinai durų kilimėlio vaidmenį, bijodamas būti nemylimas?

5. Paprašyk energetinio rakto.

Kai nustatysi pasikartojantį modelį ir pamoką, paprašyk energetinio rakto, kad jis atsiskleistų. Kitaip tariant, dabar, kai Tu susidūrei su šia pamoka ir esi pasirengęs ją integruoti, kad tai galėtų būti Tavo vidinio supratimo dalis, paklausk savęs, kas pasikeis Tavo elgesyje? Kuo Tu skirsiesi? Ar reaguosi į žmones skirtingai, ar priimsi kitokį pasirinkimą? Nurodyk visus teigiamus pokyčius, kurie įvyks, kai priimsi raktą, kuris leis judėti į priekį ir atlaisvinti šį modelį.

Medituoti, rašyti dienoraštį tikrai neužteks, norint žengti į šviesesnes platumas. Reikalinga paleisti bet kokias emocijas, prisirišimus, kad nesąmoningai vėl nepritrauktum tokių pačių scenarijų. Reikalinga suvokti, kad bet koks pyktis, nusivylimas, ar kitokios emocijos, kurios kyla iš buvusios situacijos neleis užbaigti pamokos. Pripažindamas, kas įvyko, suvokdamas, kaip Tu sustiprėjai, ar ką Tau atnešė tos situacijos, ir dėkingumas atvers naujus klodus šviesos.

Čia aprašytas ritualas: Ritualas palikti seną ir pasikviesti naują

TARO IR ORAKULO ŽINUTĖ

83872383_605630593364792_4902937504639877120_n

Viena voro reikšmė yra susijusi su Maya, kilusi iš sanskrito šaknies Ma – nėra formos ar apribojimų. Voratinklis gali būti matomas, kai mes sutelkiame dėmesį į detales, nes mes tampame voru ir tinklu. Terminas Maya reiškia, kad ne visi dalykai yra tokie, kokie jie atrodo. Kai gilinamės į tinklą, galime labiau atkreipti savo dėmesį į sidabrinius siūlus, kaip mes audžiame ir kaip mes pasirenkame tęsti audimą. Mūsų gyvenimo detalės apima begales galimybių, kaip mes pasirenkame kurti.

Turime įsisąmoninti į savo darbą, į savo veiksmus, kuriuos atliekame. Viskas išauga, į ką sutelkiame dėmesį. Didžiausias dėmesys turi būti skiriamas dėmesiui (sąmoningam dėmesingumui), norint suvokti savo pasikartojančius aspektus gyvenime.

Ar Tu savęs nelaikai auka? Auka yra proto spąstai, palaikantys Tave žemesnėje vibracinėje būsenos būsenoje. Tai užmaskuoja tikrąjį visų laikų didingo gyvenimo spindesį. Tu turi pereiti įvairius tamsos etapus, kad pakiltum į aukštesnį sąmoningumo lygį. Nebijok pasidomėti šiomis erdvėmis. Kai galvoji apie aukos vaidmenį, gali pamatyti, kaip šis skausmas kilo iš savęs sabotavimo. Kadangi skausmo kardai buvo sukurti, jie taip pat gali būti pašalinti ir visiškai išgydyti.

Kai išeini iš aukos būsenos, įgyji didžiulės išminties per savo patirtį. Per šią būseną pamatysi, nėra kur eiti ar pabėgti, laikas pabusti ir vėl pakilti. Kai supranti, kad sukurtas skausmas kyla iš Tavęs, Tu įgauni galios pakeisti savo gyvenimą. Čia kaltė išsisklaido ir randama tikroji laisvė.

Pats gyvenimas yra stebuklingas net tamsiose būsenose. Tai yra didžiojo dualumo pusiausvyros, kurioje mes atsiduriame, dalis. Tu mokaisi, kaip visas šviesos ir tamsos spektras padeda žmonijos evoliucijai. Pažvelk į savo buvimo būseną ir išsiaiškink, ar esi savo valdžioje, ar sutinki su pralaimėjimu?

Patirtos traumos ir skausmas leido aiškiau suvokti judėjimo kryptį, tačiau judant nauja kryptimi, ją reikia šiek tiek išgydyti. Iš kokios patirties Tau reikia visiškai atitrūkti, nuo jos atsitraukti? Tai gali būti meilės santykiai, pasikartojantys sabotažo modeliai ar bet kas, kas sukelia disharmoniją Tavo dabartinėje patirtyje. Į šią patirtį žiūrėk kaip į galimybę labiau suderinti savo veiksmus.

Kai tyrinėji savo tinklą, savo gyvenimą, pradedi tikslinti savo dažnį – sanskrito kalba tai vadinama „tantra“. Gali pamatyti, kaip gyvenimas greitai pasislinks ir palengva tekės, kai įkūnysi visus, painius ir puikiai suderintus pasaulius, kuriuos dabar esi pasiruošęs tyrinėti.

Pasitikėk ir judėk tuo, ką žinai, kas yra sveika ir teisinga Tavo keliui. Tai, ką patyrei, buvo ne tik skausminga, bet ir būtina augimui ir supratimui. Dabar gali eiti aukščiausiu keliu, kurį gali žinoti tik Tavo Širdis.

Pasirink pereiti prie Meilės, išminties, grožio, autentiškumo ir aukščiausio lygio suderinimo dabar. Turi visą informaciją, reikalingą norint pereiti į naują gyvenimo grožio lygį. Intuicijos ir logikos panaudojimas yra vienodai svarbūs judant į priekį.

Pasitikėk žinomu ir nežinomu procesu. Visiškai pasitikėk, žinodamas, ko būtent Tavo dvasia nori. Pasitikėk savo sugebėjimu pasirinkti tinkamą veiksmą, kad Tavo dvasia sužydėtų ir išsiplėstų. Pasitikėk žiniomis iš dvasios, kurios ateina per sapnus, skaičius, sinchroniškumą ir vizijas. Tai nuves Tave į Tavo atsiveriantį šviesos kelią. Atrask savo maldas, per rašymą, šokį, ar bet ką, kas Tau leidžia pasiekti ryšį su kažkuo didesniu negu esi pats.

Pripildyk savo Širdį viltimi. Jeigu jauteisi sužalotas, grįši į savęs pilnumą, jeigu Tavo gyvenimas buvo chaosas, tvarka greitai bus atkurta. Jeigu jauteisi pasimetęs – greitai rasi savo kelią. 

Su Meile,

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: