11 būdų, kaip suprasti TRAUKOS DĖSNĮ ir kaip jį naudoti norint gauti tai, ko norite

Traukos dėsnis yra patraukli, magnetinė Visatos jėga, suartinanti panašias energijas. Tai pasireiškia per kūrimo jėgą, visur ir įvairiais būdais. Net gravitacijos dėsnis yra traukos dėsnio dalis. Šis dėsnis traukia mintis, idėjas, žmones, situacijas ir aplinkybes. Jei stengiatės išlaikyti aukštą dažnį tada neišvengiamai pasieksite daugiau gerų dalykų savo gyvenime.

Tai, ką jūs galvojate ir jaučiate bet kuriuo metu, iš esmės yra jūsų išsiųstas prašymas Visatai – to paties. Kadangi jūsų energijos virpesiai pritrauks jums energiją tuo pačiu dažniu, turite įsitikinti, kad nuolat siunčiate energiją, mintis ir jausmus, kurie rezonuoja su tuo, ką norite padaryti ir patirti.

Jūsų energijos dažniai turi atitikti tai, ką norite pritraukti į savo gyvenimą. Kai suprantate traukos dėsnį ir kaip jis veikia, galite pradėti sąmoningai ir apgalvotai kurti geresnį gyvenimą. Galite pasirinkti skirtingai reaguoti į situacijas, iškylančias jūsų dienose. Galite pasirinkti mąstyti kitaip. Galite pasirinkti susitelkti ir galvoti apie dalykus, kurių daugiau norėtumėte gyvenime. Galite pasirinkti patirti daugiau dalykų, kurie leidžia jaustis gerai. Sekdami sąmoningai savo mintis ir jausmus, galite pasirinkti sąmoningai dalyvauti kuriant savo ateitį.

11 būdų, kaip suprasti traukos dėsnį ir kaip jį naudoti norint gauti tai, ko norite:

 1. Tikėkite. Tikėjimas, kad galite gauti tai – ko norite – yra pradinis dalykas.
 2. Nelimituokite savo svajonių – svajokite drąsiai. Mes dažnai sau dedame limitus, neleidžiame sau, pasiklystame minčių žaidimuose, kad „tai neįmanoma“. Kad pritraukti nuostabius dalykus į gyvenimą turime suvokti savo limitus, ir pro juos prasibrovus nutiesti tvirtą taką savo didelėms svajonėms.
 3. Turite nuspręsti aiškiai ko iš tikrųjų norite! Rašykite, darykite minčių lietų, ieškokite to – ko iš tikrųjų norite. Turite tuo tikėti, jausti, kad to norite – ir tai jums.
 4. Prašykite Visatos ko norite, o ne to, ko nenorite. Mums reikia susitelti į geriausią įmanomą variantą! Kiekvieną dieną savo pasąmonės mintims siunčiame prašymus Visatai minties pavidalu: tiesiogine prasme tai, apie ką galvojame, apie ką skaitome, apie ką kalbame ir kur skiriame savo dėmesį. Deja, tai, į ką mes kreipiame dėmesį, dažnai būna atsitiktinai ir nesąmoningai, mes tiesiog reaguojame į situacijas. Traukos dėsnis skelbia, kad į savo gyvenimą pritrauksime bet ką, į ką sukoncentruosime dėmesį ir kam atiduosime energiją. Turite būti sąmoningesni, ką galvojate ir jaučiate. Turėsite nuspręsti, ko norite, bet taip pat ir pajusti tas emocijas, kurias patirsite, kai tai turėsite. Galbūt norite pakeisti karjerą, persikelti į kitą šalį, surengti savo laidą ar pasveikti po sunkios ligos. Kaip jaustumėtės „pasiekę“ savo tikslą? Ką veiksite visą savo dieną? Su kuo jūs praleisite laiką? Daug pavyzdžių žinau, kai žmonės kartojo neigiamus dalykus sau mintyse, ar net garsiai, kartojo, ko nenori – pavyzdžiui, „nenoriu to matyti“ ir prasidėjo akių uždegimas… Arba „nenoriu to jausti“ – ir žmogus susirgo, atbuko pojūčiai, prasidėjo smegenų rūkas… Tad labai svarbu prašyti to, ko norite!
 5. Teigiamas mąstymas – teigiamas rezultatas. Neigiamų savo gyvenimo vietų ir padarytų klaidų pripažinimas yra svarbus žingsnis į pozityvų požiūrį, kuris reikalingas norint pritraukti gerus dalykus! Teigiamos mintys ir energija yra labai svarbi. Kartokite kasdienias afirmacijas! 
 6. Praktikuokite dėkingumą. Dėkingumas yra galingas traukos dėsnio pratimas. Tai pakelia jūsų vibraciją ir suderina jus su Visatos energija. Dėkingumas gali iš karto pakeisti visas jūsų gyvenimo sritis.
 7. Vizualizuokite tai ko norite. Vizualizacijos – galingas dalykas, protas neatskiria, kur tikra kur ne kai kuriame vaizdinius savo viduje, ir taip savaime susideriname su tuo, ko norime. Galima daryti vizualizacijų lentas, arba tiesiog sukurti nuotraukų koliažą, ar pasirinkti vieną nuotrauką, kurią pasikabinsite ir žiūrėdami kiekvieną dieną įsivaizduosite – kad tai jau turite!
 8. Ką duodate – tą gaunate. Jei padarysite ką nors gero, Visata suteiks jums gėrio atgal, grįžtamasis ryšys tęsiasi! Čia įsitraukia Karmos dėsnis – jame iš esmės teigiama, kad gausi neigiamą, jei galvosi neigiamai. Pavyzdžiui, jei sakote: „Aš niekada nieko nelaimėsiu“, ir einate dalyvauti loterijoje – jūs tiesiog nelaimėsite. Jūs paskelbėte, kad nelaimėsite. Jei susitelksite į pergalę, o šalia esantis žmogus skleis daugiau teigiamos energijos nei jūs, jūs nelaimėsite. Svarbiausia yra duoti tokią pačią energiją, kurią norite gauti atgal.
 9. Nepasikliaukite vien tik Visata – toliau dirbkite link to, ko norite. Pasikliaudami vien tik paprastu traukos dėsniu ir vien sutelkdami dėmesį į tai, ko norite – to stebuklingai neatneš prie jūsų durų. Reikia imtis veiksmų. Jei kažkas sudaro sąrašą ir nesiima jokių veiksmų – jis bus laikomas svajotoju. Tikėjimas labai reikalingas, ir jis pradinis dalykas, tačiau vien tik juo remtis nereikia, reikia pakilti ir daryti atitinkamus veiksmus link savo tikslų. Atlikdami veiksmus, kurie sukurs norimą rezultatą, patvirtinsite savo įsitikinimą, kad tai, ko norite, yra pasiekiama.
 10. Traukos dėsnis neturi įtakos laisvai valiai. Negalite reikalauti manifestuoti santykių, ar pakeisti žmogų. Mes turime laisvą valią. Negalima priversti kažko daryti to, ko norite jūs. Suvokite didesnį vaizdą. Būkite konkretūs, tačiau prisiminkite, kad kitų žmonių mes negalime pakeisti ir negalime kontroliuoti jų veiksmų.
 11. Manifestacija ne visada atitiks tai, ką įsivaizduojate.  Tarkime, kad uždirbate 2000 eur. kaip rašytojas ir įsivaizduojate, kad uždirbate 10 000 eur. tai jūs galite gauti pasiūlymą kitoje srityje, kuri atitinka pinigų reikalavimus, arba galbūt turėsite pabandyti kitokį rašymo stilių, nei jums gali būti įprasta, arba jūs galite gauti kažkokią užduotį, kurios nesitikėjote. Esmė ta, kad gausite tai, ko prašote, net jei tai nėra visiškai taip, kaip įsivaizduojate.

Traukos dėsnis čia nuo tada, kai žmogus išvystė norą rasti gilumą, visumą ir vidinę ramybę.  Traukos dėsnio galia yra sutelkta į mūsų psichinę vienybę. Kitaip tariant, koks iš tikrųjų efektyvus yra traukos dėsnis, priklauso nuo to, kiek daug mes patiriame nesąmoningo proto. Čia galima pritaikyti populiarią ledkalnio analogiją psichikai iliustruoti. Paprastai  10% ledkalnio visos savo masės plūduriuoja paviršiuje (panašiai kaip mūsų sąmoningas protas), o kiti 90% jo yra po vandeniu (kaip ir mūsų nesąmoningas protas). Jei 10% „jūsų“ nori sėkmės romantiškuose santykiuose, bet kiti 90% nesąmoningai sabotuoja šį norą, tada labai toli nenueisite.

Priklausomai nuo jūsų vidinio darbo kelio, traukos dėsnį pajusite dviem skirtingais būdais. Tie, kurie eina link autentiškojo savęs atradimo, patirs pasireiškimą, atsispindintį išoriniuose pokyčiuose, kurie atsiranda dirbant per pagrindines žaizdas, įsitikinimus ir sielos praradimą. Jų vidinis darbas atsispindės jų išoriniame pasaulyje, ir tai gali arodyti, kad dalykai yra pritraukiami į jų gyvenimą. Kitiems, kurių kelionės nukreiptos į ryšio suradimą  su „aukštesniaisiais Aš“, manifestacijos susiformuos kaip sąmoningo proto bendradarbiavimas. Kitaip tariant, traukos dėsnis nebus suvokiamas kaip tiltas tarp mūsų ir „to“, tai bus kaip supratimas apie jau užmegztą ryšį, kuris visada buvo.

Galų gale, visiškai nesvarbu, koks kelias yra einamas tol, kol mes žinome apie atsakomybę už savo veiksmus. Būti atsakingam yra svarbiausia traukos dėsnio pamoka. Realybė yra tokia, kad mes darome įtaką išoriniam pasauliui lygiai taip pat, kaip išorinis pasaulis daro įtaką mums.

82828674_843795679384079_9042702532446519296_n

Kas yra stebuklas? Stebuklas yra suvokimo pokytis iš baimės į Meilę!

Namaste ~

Flow In Glow | Žydrūnė

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: