Paleidimo laiško ritualas

Mėnulis yra vienas iš pagrindinių magijos simbolių, o dauguma ritualų yra atliekami tuo metu, kai Mėnulio energija yra savo zenite. Pilnaties energija gali būti perduota mums ritualų metu, bet mes turime jos ieškoti, ji stebuklingai tiesiog neatsiras ant jūsų stalo. Vizualizacijos vaidina didžiulį vaidmenį šiuose ritualuose ir, kai įsivaizduojame, kad kažkas nutiks, tai ir įvyks; juk viskas prasideda ir baigiasi mintimi. Mokslas patvirtino Mėnulio poveikį įvykiams, vykstantiems Žemėje. Tačiau vis dar nėra rimtų įrodymų, kad Pilnatis paveiktų žmogaus psichiką. Be savo įtakos vandens tėkmei, Mėnulis gali turėti didelę įtaką mūsų sapnams, sveikatos būklei ir elgesiui.

Neigiamą energiją maitina neigiamos emocijos. Normalu jaustis liūdnam, piktam ar nusivylusiam, tačiau problema iškyla tada, kai mes nesprendžiame savo neigiamų jausmų ir jie pradeda valdyti mūsų gyvenimą. Tai gali būti pagrindinė priežastis, kodėl dažnai jaučiamės fiziškai išsekę.

Negatyvumas ne visada gali būti matomas. Žmogui, turinčiam neigiamos energijos, nereikia visą laiką jausti fizinių ir psichinių padarinių. Kartais mums tereikia sekti įvykius, kurie nutinka mums. Negatyvi energija traukia ne tokias geidžiamas situacijas, žmones, jausmus ir pan. Būtina išlaisvinti negatyvą ir pradėti gydyti tiek kūną, tiek Sielą. Jei dažnai atsiduriate keistose situacijose arba jums nutinka neigiamų dalykų, to priežastis gali būti jūsų turimi neigiami jausmai. Galbūt net nežinote, kaip jaučiatės.

Žmonės per gyvenimą dažnai jus įskaudins ir, jei neišmoksite atleidimo, jūsų Siela ir psichika bus nerami. Būvimas kerštingu nieko gero neatneš, o pyktis jus tik nuodys. Svarbu pašalinti sukeltą negatyvą ir tai pradės jūsų gijimo procesą.

Leisti dalykams eiti savo eiga nereiškia, kad visiškai prarandate savo gyvenimo kontrolę. Lengviau priimti tuos dalykus ir įvykius, nei eikvoti laiką ir energiją nesėkmingai bandant pakeisti likimo eigą. Nemėginkite pakeisti kitų, bet pradėkite nuo savęs. Pirmiausia turite priimti savo emocijas, tuomet kitas žingsnis yra nuspręsti paleisti neigiamą.

Ritualai gali padėti, bet tik tuo atveju, jei turite noro ir noro dirbti patys. Nei vienas ritualas jums nepadės, jei nesate pasirengę priimti gerų dalykų savo gyvenime. Nesvarbu kokia Mėnulio fazė, paleidimo laišką galite daryti bet kuriuo metu, bet kai Mėnulis yra Vėžyje / Skorpione, tai yra laikas, kai mes tampame labiau intuityvūs ir jautrūs ir galime stipriau dirbti su emocijų paleidimu. Dabar puikus laikas paleisti negatyvias emocijas, paleisti tai, kas jums nebetarnauja.

PALEIDIMO LAIŠKAS

Rašykite kas neduoda ramybės, kas skaudžiausia, rašykite tai, į ką nenorite grįžti, kokio jausmo nebenorite, kas jus labiausiai pykdo, kas labiausiai liūdina, dėl ko jums gėda. Neteiskite savęs, nesistenkite būti geri, rašykite viską, kas šauna į galvą. Galbūt tai netgi gyvenimas kurio norėjote, bet teko nusivilti, galbūt tai iliuzijos, kuriose gyvenote.

Ritualą reikės atlikti lauke. Jam reikės metalinio indo, degtukų. Paėmę laišką jį įdėkite į indą ir uždekite. Žiūrėdami kaip dega laiškas paleiskite viską su Meile ir dėkingumu. Padėkokite Ugnies elementui, kuris sudegino jūsų laišką. Padėkokite Oro elementui, kad padeda transformuoti energijas, jas priimdamas dūmų pavidalu. Išbarstykite pelenus ant žemės, padėkokite Žemės elementui, kad priima jūsų laiško likučius. Grįžę namo išplaukite indą, plaudami dėkokite Vandens elementui, kad nuplauna dulkių likučius. Dabar eilė padėkoti Visatai padėkoti, kad leido paleisti negatyvias energijas į Visatą ir leido išsilaisvinti. Paprašykite Visatos, kad ši energija būtų pakeista į Šviesą ir kad pozityvi patirtis leistų pasidalinti gijimo energija su visais aplinkui.

Atlikite ritualą vienas arba su žmogumi kuriuo nuoširdžiai pasitikite. 

74808059_2502259273191703_2782205421220265984_n.jpg

Po šio ritualo priikite mintį, kad tik laiko klausimas, kol teigiama energija jus pasieks. Tuo tarpu turite būti kantrūs. Gerų dalykų nutinka tiems, kurie jų laukia, ir Visata myli tuos, kurių Širdys drąsios. Judėkite tolyn, su kuo mažiau pasipriešinimo.

Daug Meilės ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Jeigu neturite galimybės atlikti ritualo, galime atlikti su mano pagalba gamtos apsuptyje (Vilniuje). Jeigu domina – kitos detalės el. paštu: flowinglow11@gmail.com

2 thoughts on “Paleidimo laiško ritualas”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: