Blokuota vizija ir saulės spinduliai

Blokuota vizija – tai kai žmogus nemato didesnio vaizdo. Turi vidinių kūno, minčių ir sielos žaizdų, kažką savyje laiko suspaudęs, kažko vengia, kažką neigia, kažkam priešinasi. Kai žmogus stengiasi pamatyti dalykus ne tokius kokie jie yra iš tikrųjų, o mato tai ką nori matyti.

Žmogus su blokuota vizija gyvena savo minčių aspektuose, iliuzijoje. Jis galbūt ir nori suprasti dalykus, tačiau nebūtinai nori suprasti dalykus, kokie jie yra iš tikrųjų. Jis galbūt buvo priverstas susikurti savo realybės versiją. Ir tai galėjo būti kūno, minčių ar sielos žaizdos, su kuriomis jam per sunku susidurti akis į akį.

Dabar toks laikas, kai mes galime palikti senus savo asmenybės aspektus, galime palikti tai kas mums nebetarnauja ir priimti naują. Kai laikomės įsikibę į seną – nėra vienos naujam. Dabar geras laikas apsvarstyti tai, ką jūs neigiate, ko vengiate. Ar jūs stengiatės pamatyti dalykus tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, ar jūs stengiatės pamatyti dalykus taip, kaip norite, kad jie būtų? Kai žmogus atkakliai priešinasi pokyčiams jis greičiausiai yra apakintas neigimo. Atkaklus pasipriešinimas iš prigimties yra atkaklus pasipriešinimas pokyčiams. Taigi tai nepavyks įveikti per akimirką ar per dieną. Reikės laiko ir darbo.

Dabar geras laikas priimti sprendimą, išlipti iš galvos ir… „nusileisti“ į Širdį. Patikėkite, kad tiesa jus išlaisvins arba tai įkalins jus, ir jūs turite nuspręsti, kurią perspektyvą priimti. Kartais tenka grįžtį į praeitį ir patirti tuos skaudžius dalykus, tačiau turime grįžti atgal, kad galėtume žengti didesnį žingsnį į priekį.

Na, o jeigu esame atviri, kaip geriausiai galime padėti žmonėms, kurie turi blokuotas vizijas? Suteikti erdvę, suteikti erdvę būti tokiems kokie yra, palikti vietos Širdyje, šviesti savo šviesa. Kai žmogus būna su blokuota vizija saulės šviesa negali į jį prasiskverbti ir apšviesti nežinią ar sumišimą. Gali būti, kad žmogus vengia priimti sprendimus, ar delsia. Blokuota vizija – kai žmogus neturi pakankamai informacijos judėti į priekį. Mes galime pasirinkti būti Šviesa jų gyvenime. Mes visi esame skirtingose kelionėse ir skirtinguose sielos augimo etapuose, tačiau mes galime pasirinkti padėti tam žmogui lipti  į jo kalną tiesiog būdami su juo. Ir kai bus tinkamas, Dieviškas laikas – jis užlipęs pats pamatys didesnį savęs ir pasaulio vaizdą ir vidinė saulės šviesa ir išmintis jį užlies.

Mes visi esame viena. Šaltinis – tai kaip Saulė, o mes esame tarsi spinduliai. Ir mes esame su skirtingomis dovanomis, mes skirtingai „veikiame“, mūsų svajonės ir tikslai kitokie, mes mąstome kitaip, mes juokiamės iš skirtingų dalykų skirtingai, mūsų vidiniai pasauliai sirtingų spalvų. Tačiau kai esame atviri kitiems ir priimame kitus kokie jie yra – suprantame, kad mums nebūtina pritarti ir tuomet tampame ir patys atviresni.

75237373_943017276075241_8388142893696548864_n

Priimkit. Dalinkitės. Aukite skirtumuose, kurie nublanksta kai randame bendrą tikslą ir būtį dabartinėje akimirkoje – šviesti ir mylėti (arbatą gerti, šypsotis, kurti, padėti, dėkoti, šokti, tiesiog BŪTI)… 

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Daugiau apie blokuotą viziją, autentišką aš ir santykius su kitais galite pasiskaityti čia:„The Wild Unknown“ kortos. Santykiai ir autentiškas AŠ

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: