„The Wild Unknown“ kortos. Sielos augimas

AUGIMAS yra vienas iš gyvenimo tikslų, kurį pasirenka Siela prieš gimimą. Tai verčia asmenybę priimti sudėtingas patirtis ieškant įžvalgos ir išminties. Augimas reiškia vystymąsi, brendimą, tobulėjimą. Augimas – yra įkvėpimas mokytis, tobulėti ir realizuoti daugiau savo galimybių – ir galbūt pakeliui atrasti gyvenimo prasmę. Augimo tikslas yra mokymasis, nors ne akademine prasme. Kalbama apie mokymąsi per neapdorotą patirtį – ypač intensyvią ir kontrastingą patirtį, kuriai reikia sunkių, sielos ieškančių pasirinkimų. Kuo didesnis gyvenimo patirties intensyvumas ir kontrastas, ir kuo didesnis pasirinkimo sunkumas, tuo geriau jos augimui.

Sielos augimas yra žmogaus dvasios evoliucijos kelionė iš baimės į meilę. Tai sielos kilimas į nušvitimą. Kai spinduliuosite vis daugiau meilės, priėmimo ir ramybės, vis mažiau ir mažiau bijodami, nekantrūs ir neramūs, jūs žinosite, kad jūsų Siela auga. Sielos augimo akimirkos gali vykti visą gyvenimą, neatsižvelgiant į amžių.

Savo sielos tobulinimo tikslas yra persikelti į meilės, ramybės, priėmimo, užuojautos vietą ir atsiriboti nuo rūpesčių, baimės, rūpesčio ir bėdų vietos. Tai yra persikelti į vidinio aiškumo ir ramybės vietą. Dvasinis pabudimas yra tai, kas vyksta padidėjusio sąmoningumo laikotarpiu kai Siela pradeda augti.

„The Wild Unknown“ kortų žinutė sielos augimui:

72670116_1194973044031807_1348736777392750592_n

Mes dažnai vaikštome nuleidę galvas, ir nematome, kad prieš mus, o dažniausiai esame paskendę praeityje. Mus daužo bangos nuo vilties iki nusivylimo, tačiau staiga atsiduriame bangos apačioje.  Mes tuomet bėgame nuo pasaulio ir savo realybės per maistą, alkoholį, kitus narkotikus. Bangos neužsąla, bet jos pakilusios kai leidžiasi atneša dar didensį skausmą.

Pabandyk be teisimo stebėti savo sunkias emocijas. Atmink, kad net jei jautiesi vienišas, nesi vienišas. Sunkūs jausmai yra visuotinio žmogaus patyrimo dalis ir jie gali mus priversti ką nors pakeisti. Pajusk savo jausmus ir būk energingai atviras šviesos sugrįžimui. Nors gali sielvartauti, liūdėti, jausti sunkias emocijas, praradimai visuomet atneša kitas naujas pradžias.

74605494_1172290692960488_7072962889060974592_n

Sąžiningai įvertink, ką slepi nuo kitų ir nuo savęs? Kokie Tavo ketinimai? Ar Tu elgiatės taip dėl savisaugos, ar Tu bijai susidurti su savo problemomis ar žaizdomis? Nevenk atsakomybės prieš save, laikas iš naujo įvertinti savo požiūrį. Gali jausti, kad esi tarsi nuošaliai nuo kitų, gali jaustis nesuprastas.

Ar jauti, kad atėjo laikas didesniam pokyčiui? Ar Tau pasidarė sunkus tas balansavimo procesas? Kur jauti sunkumus? Pažvelk į situaciją atviru žvilgsniu, nusistatyk prioritetus.  Pasikviesk pokyčius į savo gyvenimą, būk lankstus.

Aiškumas ateina tik per laiko tarpą, palauk kol banga nurims. Leisk sau paleisti, ir Tu būsi apdovanotas, kai banga pakils.  Svarbiausias principas žmogui – kantrybė. Mes turime suprasti, kad viltis, neviltis ar skausmas tai tik energija, o ne sąmoningumas.

Mums duota galimybė atsimerkti plačiau, ir pamatyti didesnę gyvenimo perspektyvą, ir galbūt pajausti dvasinius supratimus gilesniame lygyje. Karmiškai dabar yra labai stiprus metas, kai galime išvalyti neigiamą. Pasinaudoki šia galimybe ir nerk ten, kur pats slepi save nuo savęs.

74620896_704488410070278_8059614072062083072_n (1)

Kartais norėdami, kad Siela augtų, turime praeiti visus sumestus kardus, juos atidengdami, praeiti pro aštrias akimirkas. Ta kelionė gali užtrukti, tai gilus emocinis darbas, tai intensyvios realizacijos akimirkos.  Kad jau aiškiau Siela lipa tobulėjimo laipteliais galime pastebėti per bendrą vidinės būties ir išorinės aplinkos pokyčius. 

Būk kantrus ir drąsus, jeigu dar nejauti sparnų ant savo nugaros – žinok – jie ten, tik laukia tinkamo laiko išsiskleisti…

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: