Aukštesnysis Aš

Daugybė šiuolaikinio pasaulio žmonių bėga aklai, atsitiktinai ieškodami savo nepasiekiamo Aukštesniojo Aš. Ir dažnai jie turi nusivylimo periodus, kurie prilygsta beprotybei. Jie jaučiasi taip atsiriboję nuo gyvenimo, žmonių ir savo pašaukimų, kad ne kartą galvodami apie galimus padarinius, keičia kryptį. Jie bijo ir nerimauja dėl gyvenimo, nežinodami kodėl, ir šis atsiribojimas yra pagrindinė dabartinio siaučiančio streso priežasčių.

Aukštesnysis jūsų Aš nėra nuo jūsų atskiras subjektas, jis yra jūsų dalis. Aukštesnysis Aš tai Siela, tai sąmoninga, beribė, intelektuali būtybė, kuri yra tikrasis jūsų Aš.  Būtent per Aukštesnyjį Aš gali būti pasiekiamos giliausios tiesos ir paslėptos žinios. Žmonės kai jaučia stiprų ryšį su Dvasia naudoja visuotinį terminą – Aukštesnysis Aš.

sdr
Kai jūs paprašote pagalbos ar patarimo iš savo Aukštesniojo Aš, jūs tikrai žengiate milžinišką savipagalbos žingsnį. Aukštesnysis Aš yra ta jūsų dalis, kurios nepažeidėte nuosprendžiais ar išankstiniais įsitikinimais. Jis nežiūri į gyvenimą per niūriaspalvius filtrus, sugadintus praeities išgyvenimais. Tai taip pat neatspindi jūsų norų ar lūkesčių.

Jūsų Aukštesnysis Aš niekada nesielgs „pakiliai“ ar „visagališkai“. Aukštesnysis Aš neturi ego. Tai yra mylintis ir žinantis jūsų dvasinės būties aspektas. Tai yra šaltinis, į kurį reikia kreiptis, kai jums reikia informacijos, kada jums reikia paguodos ir kada jums reikia meilės.

Žmonės, pradedami dvasinį kelią dažniausiai pradeda ne nuo savęs, o pradeda skaityti knygas, ieško informacijos internete, lanko užsiėmimus, ieško guru. Bet kai mes kreipiamės į išorinius šaltinius mes tiesiog renkame kitų žmonių tiesas, nuomones ir įsitikinimus. Aš suprantu, kad visi turi kuo pasidalinti, bet ar kažkieno tiesa tinka jums? Kai kurių žmonių tiesos yra visiškai priešingos mano tiesai. Tai nereiškia, kad tai netiesa – tiesa jiems. Kai vidinis Aš su kažkuo nesutinka, jis kalba gana garsiai. Jis taip pat susijaudina, kai išmoksta savo tiesą.

Jums gali kilti klausimas, kodėl jūsų Aukštesnysis Aš leido jums būti nukreiptam šešėliniu netiesų keliu. Kai kažką iš tikrųjų žinai dažnai tai išmoksti per nesėkmingą patirtį. Netinkamas posūkis ir ėjimas ne tuo keliu kažkurią gyvenimo atkarpą gali atverti akis. Kartais mes išsiaiškiname, ko iš tikrųjų norime, turėdami daiktus, kurie galų gale neturi mums jokios vertės. Aukštesnysis Aš tai supranta ir lauks, kol jūs pats išsiaiškinsite dalykus.

Po kelių bandymų ir klaidų patyrimo jūs galite būti pavargę išbandyti naujus dalykus ir tai suprantama. Padaryti pertrauką gali būti naudinga, tačiau jeigu per ilgai dvasinėje kelionėje sustosite vienoje vietoje, jausitės „užstrigę“ arba panirsite į dvasinį letargą. Mūsų baimės mus sulaiko, arba nesąmoningumas mus užblokuoja. Jūsų Aukštesnysis Aš nori, kad būtumėte laimingas ir jaustumėtės gerai visą laiką, nors ne visada tai gali atrodyti. Jums buvo leista manyti, kad kančia ir vargai yra normalūs ir būtini Žemėje, tačiau tai nėra tiesa…

Jūsų Aukščiausiasis Aš mėgaujasi kiekviena patirtimi, kurią turite, bet taip pat supranta jūsų žemiškąsias nuostatas ir elgesio modelius, kuriems reikia daugiau dėmesio skirti žemesnio dažnio lygiais. Be to, jis gerai supranta pamokas, kurias įsikūnijote mokytis čia, ir švelniai stumia jus tų tikslų link. Jis palaiko visas jūsų paslaptis ir stipriąsias puses, laukia jūsų reikalavimų, tačiau neskuba. Jis visada žino savo amžinąją ir daugialypę prigimtį, nors galbūt ir to nesuvokiate.

Jūs lygiuojatės su savo Aukštuoju Aš, artimai susipažinę kaip jaučiasi jūsų kūnas. Tada, kai žinote tą jausmą, stengiatės jį išlaikyti, kontroliuodamas savo minčių kryptį. Visi teigiami ar neigiami kūno jausmai yra įsišakniję jūsų mintyse, ir jie yra suderinti su jūsų Aukštesniuoju Aš, arba ne. Kai jūsų kūnas jaučiasi gerai, jūsų mintys dera su jūsų Aukštesniuoju Aš, kai jūsų kūnas jaučiasi „išjungtas“, jūsų mintys yra netinkamai suderintos.

Savo gyvenime jūs pajuntate džiaugsmo, harmonijos, laimės, aistros, ramybės ir gausybės lygius – kad ir kokie trumpalaikiai – ir būtent šiais momentais buvote visiškai suderinti su savo Aukštesniuoju Aš. Tai gali būti kai šokate, tvarkote namus, vaikščiojate gamtoje, kalbate su senu draugu, mylitės, valgote, dainuojate, rašote… 

Lyginimasis, ar susiderinimas, su Aukštesniuoju Aš jaučiasi skirtingas kiekvienam asmeniui, tačiau rezultatas yra tas pats. Jūsų širdis jaučiasi atvira, o kūnas jaučiasi gerai. Kartais jūs visai negalite jausti savo kūno, jaučiatės lengvas kaip oras ar kaip švelniai plūduriuojantis balionas. Gali būti, kad kūne jaučiate kūrybiškumo kibirkštis. Arba galite jausti staigią aistrą ar laimę, kuri švelniai nuvilnija per stuburą. Joks jausmas nėra neteisingas. Esmė ta, kad jūs esate pasaulio viršuje, kai esate susilygiavęs su savo Aukštesniuoju Aš, o jūsų kūnas tai atspindi.

Jūsų kūnas yra pati jautriausia jūsų turima priemonė, leidžianti nustatyti, ar esate lygiagretus su savo Aukštesniuoju Aš. Norėdami išmokti lygiuotis, pirmiausia nustatote komforto ar diskomforto lygį jautriausiose kūno vietose. Daugelis žmonių tai geriausiai jaučia skrandyje ir kitose virškinamojo trakto dalyse. Virškinimo problemas daugiausia sukelia nesutapimas su Aukštesniuoju Aš. Kiti jaučia sunkumą ar skausmą širdyje, viso kūno nesuprantamus skausmus. Kiti jaučia tempimą tokiose kūno vietose kaip pečiai ar nugara. Kai kuriems skauda galvą. Didžiausi kūno išbandymai iš tikrųjų yra patys didžiausi dvasiniai mokytojai…

Kai pajuntate diskomfortą savo kūne, prisitaikyti prie savo Aukštesniojo Aš galite per tam tikrą atsipalaidavimo meditacijos ar laiko praleidimo formą. Turite šiek tiek ramiai pabūti, kad sužinotumėte, ką jūsų Aukštesnysis Aš bando jus išmokyti per savo kūną. Diskomforto metu atsigulkite, atsipalaiduokite. Drąsiai klauskite savo Aukštesniojo Aš, ko jūsų kūnas bando jus išmokyti, ir pajuskite atsakymą. Atsakymą galite pamatyti, pajausti, išgirsti, paragauti ar užuosti, priklausomai nuo jūsų jaučiamo potraukio. Jūsų intuicija gali jums pakuždėti atsakymus. Atsakymas gali ateiti iškart arba vėliau, kai mažiausiai tikėsitės. Būtina žinoti, kad į visus klausimus atsakoma, kai esate pasiruošęs, ir kai nekreipiama dėmesio į jokius sąžiningai ir geranoriškai pateiktus klausimus.

Aukštesnysis Aš moko nuostabių pamokų ir nuolat parodo, naudodamas  kūno išmintį, todėl sužinokite, kaip jaučiasi jūsų kūnas. Meditacijos ar atsipalaidavimo metu užduokite sau tokius klausimus:

Ar aš bijau ateities?
Ar man įdomiausia dirbti šį darbą?
Ar mano širdis jaučiasi uždara, nes bijau intymumo su savo vyru / bendradarbiais / kitais?
Ar turėčiau daryti ką nors kita, nei tai, ką dabar darau su savo gyvenimu?

Vykdydami praktiką galite taip išsiaiškinti savo tiesą. Nors ir daugelis bijo žinoti savo tiesą – sąmoningai ar nesąmoningai – suvokdami, kad šiukšlės ar skauduliai gali būti ištraukti iš po kilimo… Paklauskite, kodėl bijote sužinoti savo tiesą, ir atsakymas greičiausiai jus nustebins. Nepaisant jūsų abejonių, nežinomų plotų tamsa yra labai galinga ir reikalinga vieta, visa kūrinija kyla iš nežinomybės.

72573896_802265933562101_4414544313711591424_o

Kai kurie klausia, ar yra pavojus besąlygiškai pasitikėti Aukštesniuoju Aš, nes jie nepripažįsta, kad kažkas jiems vadovauja, ir nepasitiki savimi. Jūsų Aukštesnysis Aš žino, ką reikia įgyvendinti jūsų žemiškoje sferoje, ir jis nenukreipia į tai, kas neįmanoma jūsų dabartinės egzistencijos ribose. Per savo kūną galite pažinti savo Aukštesnįjį Aš. Tai bus geriausia kada nors padaryta investicija.

Su Meile, 

Žydrūnė ~

One thought on “Aukštesnysis Aš”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: