Kas yra SIELA ir kaip ji bendrauja su mumis?

Siela yra žodis, kurį naudojame apibūdindami pagrindinę ar neatsiejamą dalį. Pačia giliausia prasme ji taip pat apibūdina kiekvieno žmogaus esmę. Būtent ta vieta kiekviename iš mūsų yra begalinė, amžina ir universali.

Siela yra šaltinis, kuris sukuria formą. Dėl savo prigimties ji yra tarsi iliuzinė, tačiau turi būti puoselėjama ir prižiūrima. Mes galime intuityviai suprasti, kokie yra jos poreikiai. Tai jungia mūsų kūną ir dvasią su didesnėmis Visatos jėgomis.

Siela taip pat gali būti suvokiama kaip išreikšta dvasia, arba in/ Šakti energija, jang/ Shiva energija. Kitaip tariant, viskas šiame fiziniame krašte turi sielą ar esmę. Siela gali būti suvokiama kaip Aukštesnysis „Aš“ – jame yra visa reikalinga išmintis, patarimai, kurie reikalingi Žemėje.

 Jei norėtumėte išmokti sielos bendravimo, pirmiausia turite atkreipti dėmesį į ženklus, rodančius, kad jūsų siela šnabžda jums. Yra daugybė ženklų rūšių, tačiau žemiau pateikiau keletą pagrindinių, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

  1. Sapnų simboliai. Sapnai išreiškia svarbias žinutes ir tiesas apie mūsų gyvenimą ir likimus. Mano patirtis rodo, kad sapnai gali būti durys į naują įžvalgą, tikrojo vidinio jausmo atspindį ir netgi gali atverti portalus sąveikai su dvasios vedliais.
  2. Ryškūs sąmoningi sapnai. Labai nedaug žmonių turi prieigą prie nesąmoningų sferų gelmių. Tai galimybė užduoti sau klausimus ir rasti kryptį, kurios kitaip negalėtumėte pasiekti pabudę.
  3. Besikartojantys skaičiai ar žodžiai. Kiek kartų jūs pažiūrėjote į laikrodį ir pamatėte „11:11“, „12:12“, „13:13“? Daugelis skeptikų teigia, kad svarba pakartojamiems žodžiams ir skaičiams atspindi tai, kas vadinama „patvirtinimo šališkumu“, tačiau aš asmeniškai netikiu, kad taip yra. Nesunku būti ciniškam ir naudotis kairiuoju požiūriu, tačiau daug sunkiau ištirti asmeninę šių išgyvenimų prasmę. Nepaisant to, kokią reikšmę mes suteikiame pasikartojantiems žodžiams ir skaičiams, jų funkcija yra akimirksniu „pažadinti mus“. Priešingu atveju, kodėl mes jiems suteiktume tiek daug reikšmės? Kai matau pasikartojantį numerį ar girdžiu nuolat sakomą vardą/žodį, aš tai laikau sielos bendravimo ženklu. Taigi, kai išgirstate besikartojantį žodį ar pamatote skaičių paklauskite savęs, koks yra paslėptas pranešimas?
  4. Gyvūnai. Daugelis iš mūsų kasdien susiduria su gyvūnais. Kai atkreipiate dėmesį į šiuos skirtingus gyvūnus, suprantate, kad kiekvienas jų turi tam tikrą mokymą, žinią ar energijos tipą. Vis dėlto svarbu nepamiršti, kad tai, ką priskiriate skirtingiems gyvūnams, yra labai asmeniška ir nebūtinai ten jau nustatyta prasmė. Taigi nereikia jausti, kad reikia vadovautis „vadovėlio“ apibrėžimu. Reiktų pasikliauti tuo, kaip ir ką jaučiate. Vienas iš būdų atrasti savo unikalias reikšmes yra stebėti, su kokiais gyvūnais jūs nuolat susiduriate kiekvieną dieną. Stebėkite juos ir bandykite suprasti, koks yra jų mokymas. Ką jie atskleidžia? Kaip jie elgiasi, juda ar skamba? Tai yra galinga sielos bendravimo forma. Pavyzdžiui, jūs nuolat galite susidurti su varnomis. Stebėdami šias varnas galite suprasti, kad jos visada yra labai garsios ir susijaudinusios. Žinia, kurią galite priskirti šiems gyvūnų pasiuntiniams, galėtų būti ta, kad jums reikia daugiau dėmesio skirti emocijoms, kurias užgniaužėte, kad jos galėtų išsiskirstyti.
  5. Gilus jausmas – „jausmas pilve”. Tai yra nepaaiškinamas pojūtis, liepiantis kažką daryti (arba nedaryti). Kitas šios frazės sinonimas yra žodis intuicija. Visi žinome, kas yra intuicija, tačiau daugumai iš mūsų sunku jos klausytis. Intuicija skiriasi nuo vidinio baimės balso, nes ji yra subtili, rami ir koncentruota, priešingai nei pasiutusi ar agresyvi. Tai labai svarbus skirtumas. Daugelis žmonių mano, kad juos veda žarnyno jausmai, kai iš tikrųjų juos veda baimingas vidinis pokalbis. Intuicija arba „jausmai pilve” gali būti laikomi mūsų sielos balsu, komunikuojančiu su mumis. Kai jaučiate potraukį į ką nors (be baimingo motyvo), galite būti tikri, kad tai yra jūsų siela, bandanti jus nukreipti į tą pusę.
  6. Sinchronizacijos. Ar kada nors buvo įvykę keli įvykiai, kurie atrodė ypatingi ar neįprasti? Šiuos įvykius galite vadinti „atsitiktinumu“, nors iš tikrųjų jie galėjo būti vadinami „sinchroniškumu“. Kas yra sinchroniškumas? Sinchroniškumas yra prasmingo sutapimo akimirkos, kai mūsų vidinis ir išorinis pasauliai susilygiuoja. Dažnai sinchroniškumas yra geras būdas pasakyti, kad einate teisingu sielos keliu, nes viskas atrodo taip, tarsi jis atsiskleistų be jūsų sąmoningų pastangų. Mano asmeninis įsitikinimas, kad niekas neįvyksta atsitiktinai, o sutapimas yra iliuzija. Aš tikiu, kad sielos ir dvasios lygyje viskas yra tarpusavyje susiję. Mokslas liudija, kad viskas yra energija. Taigi, kas yra sinchroniškumas? Mano galvoje, kai mūsų minčių vibracija sutampa su asmeninių likimų vibracija.
  7. Vizijos/žodžiai per meditacijas. Meditacija yra dar vienas būdas susisiekti su savo siela. Ta rami, erdvi, be galo mylinti erdvė, į kurią įeinate (net kelioms sekundėms). Tai yra jūsų sielos erdvė. Meditacija ilgą laiką (30 ar daugiau minučių) yra galingas būdas patirti tai, kas vadinama mistine patirtimi. Viena dažna mistinė patirtis apima įsijautimą į vizijas ar išgirdimą spontaniškų vardų ar žodžių, kol jūs medituojate. Šios vizijos ar žodžiai gali būti jūsų sielos vedlio balsas ar jūsų sielos pranešimas. Asmeniškai aš patyriau spontaniškas vizijas ir žodžius, sakinius. Bet kaip jūs galite atskirti įprastą protinį šnekėjimą nuo savo sielos vizijų, vardų ar dainų? Paprastai vaizdai, kuriuos matote, ar žodžiai, kuriuos girdite, turės konkrečią temą, ir jie bus labai pasikartojantys. Jūs taip pat jausite, kad tai labai svarbu, ir stipriau atkreipsite į tai dėmesį. Aš rekomenduoju vesti meditacijos žurnalą, kuriame būtų galima įrašyti šias vizijas, vaizdus, ​​žodžius ar dainas. Tai padės geriau išdėstyti tai, ką bando išreikšti jūsų siela.

Susipažinau su savo Siela juodą naktį, kai aplink buvo tylu ir girdėjau kiekvieną šnabždesį ir savo mintis, jaučiau kiekvieną emociją pastrigusią ar lengvai srūvenančia kūne. Supratau tuomet, kad yra kažkur didesnė magija, tik tuomet nesuvokiau, kad ji yra many.

photob

Man Siela tai daugiau negu mano kraujas ir mano įkvėpimas – tai mano žvaigždynai išsibarstę kūne, jie pradeda badyti mano kaulus ir kūrybiškumą kai įbėgu į aukštą kalną. Jaučiu Sielą tarsi gyvačiuką many, besiraizgantį, ir kartais vizginantį uodegą. Kartais man jis neleidžia užmigti naktį – kai darau tai, kas miela Širdžiai.

Jaučiu Sielą kai girdžiu savo kvėpavimą. Jaučiu ją kai prašo apsisiausti žalia ar geltona spalva – pagal tai suprantu į kurią čakrą reikia atkreipti daugiau dėmesio. Jaučiu Sielą muzikos natose besidraikiančią, plaukus pasileidusią, trypiančią. Jaučiu ją gamtoje, kai paneriu į gėlių džiungles ar medžių žalumą, siela tuomet alsuoja ritmiškiau. Užsimerkus sapnuose susitinku su Sielos vedliais, kurie many pažadina laukiniškumą ir šventumą… Jaučiu Sielą kai paskęstu savo raštuose, kai guliu ant grindų ir piešiu mintyse vaizdus, kurie nužengę iš pasakų ir mano esybės.

Man Siela – tai tikras, žvalus gurkšnis apelsinų sulčių saulei šviečiant, tai tyli naktis pilna žvaigždžių ramybės, tai gurkšnis atsibudimo, tai panėrimas į šaltą ežero vandenį nuogam naktį, tai aistringas šokis… Tai visu garsu grojanti muzika, nuo kurios kyla šiurpai, pagal kurią trypiu lietuje kartu su Visata. Tai bėgimas į kalną, ant kurio pilna gėlių – kurių pati pasisodinau. Tokia ta mano Siela – mažas išdykęs vaikas, raganiškai seksuali moteris, senolė šamanė.

Aš tarsi gavus elektros šoką nuo jos virpėjimo išgirdau tai kas mane šokiravo ir neleido užmigti naktimis, tačiau tuo metu leido pasijausti taip patogiai ir jaukiai kaip niekad anksčiau – TU GALI DARYTI KĄ NORI, TU LAISVAS.

Įsivaizduok, jeigu girdėtum, ką Tau bando pasakyti Siela, kaip apsikeistų Tavo gyvenimas?

71763436_796386670816694_5624065670439239680_n.jpg

Užsimerk. Įsimylėk save. Pasilik toje meilėje. Pamesk mintis, ir pajausk save ir savo potyrius, emocijas. Ir Tu išgirsi savo Sielą. 

Su Meile, 

Žydrūnė~ 

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: