„The Wild Unknown“ Taro kortos. Sielos augimas

Tai žinutė apimanti kolektyvinę energiją, tačiau mano tikslas, kad tai pasiektų Tave asmeniniu lygiu.

Dabar metas pagalvoti apie priežastės ir pasekmės dėsnį, apie savo realybę, atsižvelgti į minčių aspektus ir emocijų bangas.

Šis laikas tai sielos augimas, plėtimasis, ir lėtas augimas žmogiškuosiuose lygmenyse. Galbūt mes išmokote pamokas ir esame pasiruošę judėti toliau, tačiau dabar tai ne ėjimas į naują pamoką, tai visiškai naujas etapas, naujas mūsų gyvenimo skyrius. Tačiau tai ko nori neateis greitai. Pažiūrėk, kaip toli nuėjai ir ką padarei per šiuos 12 mėnesių? 6 mėnesius? Mes mokomės per savo patirtis, mes galime pažvelgti į veidrodį ir pamatyti kokie esame iš tikrųjų. Gal mes per daug kažkam skiriame savo energiją, gal kažkam per mažai?

IMG_20190723_230324_773

Mes turime paleisti ego norą kontroliuoti ir išvynioti savo sielą iš putplasčio, atrišti visus kaspinus, kurie tik raižo paviršių. Ir tai gali būti skausminga. Diskomforas reikalingas dvasiniam augimui… Turi mesti sau iššūkį pažiūrėti į viską iš naujo kampo.

Tu gali jaustis įsitrigęs, bejėgis. Turi pažvelgti kokias istorijas pasakoji sau. Jeigu jauti, kad apėmęs mentalinis rūkas – dabar puikus metas atsistoti ir prisiimti savo galią.  Pabandyk susitelkti ne į rūką, o į žingsnius, kokius gali atlikti, kad žengtum iš jo į laisvę.

Turi sąmoningai pasirinkti atlaisvinti savo mintis, tuomet, kai nebėra spaudimo kelias į priekį pasirodo pats. Dabar turi galimybę užbaigti istorijų ciklus pasitelkęs sąmoningas mintis ir veiksmus. Turi paleisti tai kas buvo, ir priimti naują ciklą. Turi pažvelgti į savo realybę.  Kuo Tu tiki dabar?

Turi priimti viską apie save – savo kūną, mintis, sielą, šešėlius, emocijas. Reikia mokytis būti atviram ir pažeidžiamam – tuo didesnis augimas, tuo didesnis gijimas, tuo didesnis išsilaisvinimas, tuo didesnis supratimas. Būk atviras sau, kokias paslaptis slepi nuo savęs? Ką slepi? Ar elgiesi taip, kad save išsaugoti, nes gyvenimo ciklai per daug gąsdinantys? Jei tikrai reikia saugotis – tada taip. Tačiau jeigu vengi atsakomybės, atėjo laikas iš naujo įsivertinti savo požiūrį.

Gali jausti emocinį nestabilumą, emocijų uraganą, norą pasislėpti. Turime mokytis suprasti, kad kartais realybė yra mūsų limituojančių minčių kratinys, turime mokytis pamatyti viską iš aukštesnės perspektyvos. Apsidairyk, pajausk, kokios energijos aplink, galbūt kažkokios per mažai, kažkokios per daug? Priimk savo prieštaravimus.

IMG_20190723_230637_766

Siela visuomet jaučiasi gerai, ji nekenčia ir nesiblaško, tik va žmogus kenčia ir blaškosi – ir tai normalu, kadangi turime labai daug sluoksnių. Turime priimti atsakomybę už savo energiją, už savo galią. Tu gali pakeisti kur Tavo energija eina, Tu gali pasirinkti daryti sąmoningus sprendimus, Tu gali pasirinkti nuraminti, stabilizuoti savo mintis. Planuok, medituok, tapyk, šok, bėk, rašyk, ruoškis. Elkis su savo mentaline energija kaip su vertingiausiu turtu.

Energija negali pasislėpti. Energija nemeluoja. Išlaisvink save ir rask tai, kas Tave uždega, ir pajausk kaip ta energija srūvendama Tavo venomis veda Tave į naują Tavo gyvenimo etapą. 

Siunčiu Meilės,

Žydrūnė ~

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: