Psichiniai gebėjimai ar beprotystė?

Per visą istoriją įvairios kultūros visame pasaulyje dokumentavo psichinius gebėjimus. Tie žmonės gali matyti už fizinės sferos ribų, mato dvasinį pasaulį. Kai kurie įvaldė savo psichinių galių panaudojimo meną, kad jie galėtų padėti kitiems suprasti praeities paslaptis, prognozuoti ateitį ir geriau suprasti dabartį.

Kiekvienas turi tam tikro lygio psichinius gebėjimus. Mes visi galime pasirinkti gyventi klausantis savo intuicijos, jei norime… ir mes visi galime bendrauti su dvasiomis. Skamba beprotiškai? Kaip žinoti, ar tai tikrai psichiniai gebėjimai, o ne beprotybė?

DSC_5144 - Copy.jpg

Požymiai, kad turite psichinių gebėjimų:

 • Sapnai. Sapnuojate sapnus, kurie išsipildo arba gali būti susiję su realiais įvykiais. Jei sapnuojate ryškius sapnus užsirašinėkite sapnus bei kiek įmanoma daugiau detalių.
 • Įspėjimai. Jie gali ateiti sapnuose arba per meditaciją, atsitiktinai „atplaukti“  į mintis. Vėlgi, tas mintis užsirašykite – gali ateiti laikas, kai informacija padės.
 • Patiriate déjà vu įvykių.  Mažiau tikėtina, kad tai jūsų praeities prisiminimai, jie primena „ateities prisiminimus“.
 • Stiprus ryšys su žmogumi. Toks ryšys tarsi jūs turite telepatinį ryšį. Paprastai kitas žmogus irgi jaučia tai. Telepatinis ryšys nebūtinai yra ženklas, kad jūs sutikote savo sielos draugą, todėl aklai nereikia šokti į santykius.
 • Rankų gydomoji galia. Kai žmogus, kurį žinote serga, jūs turite didelį norą dėti rankas ant jų. Tai ženklas, kad jūs galite nukreipti gydomąją galią. Galima tai lavinti mokantis Reiki ar kitų gydymo būdų.
 • Vietos istorija. Jūs juntate vietos istoriją. Įėję į seną pastatą pasijaučiate tarsi nesiorientuotumėte aplinkoje. Jūs galite pagauti mintis ar vizijas, kurios „praplaukia“   pro jūsų protą.  Jei taip atsitiks, verta iš karto užsirašyti ką jautėte ir ką matėte, ir vėliau atlikti tyrimus apie praeities įvykius toje vietoje.
 • Daiktų istorija. Jūs pasiimate objektą ir patiriate senojo savininko emocijas.
 • Girdite balsus. Girdite balsus, buzgimą, virpesius, skambėjimą savo galvoje. Jūs turite atskirti savo mintis ir psichinį šaltinį. Gali būti, kad jūs galite „aiškiai girdėti“.
 • Matote vizijas. Jūsų vaizduotė labai ryški ir plati, kuriate vaizdinius nesąmoningai, daug sapnuojate ryškių sapnų.
 • Yra stiprus jausmas, kad reikia užmegzti ryšį, surasti savo gentį. Dažnai tokie žmonės ištiria įvairias religijas, ypač žemiškas, pavyzdžiui, wicca ar pagonybę. Jus gali traukti magija, Taro kortos, astrologija.
 • Galite matyti kitų žmonių auras. Galite papasakoti tik pažiūrėdami, ar kas nors yra sveikas, teigiamas, entuziastingas ar blogas, depresuotas ir neigiamas.
 • Jūs jaučiate kitų žmonių emocijas. Tai gali prasidėti bet kuriuo metu jūsų gyvenimo metu. Jūs tampate empatišku žmogumi. Kaip tai valdyti suprantama palaipsniui savarankiškai mokantis, kad tai netrukdytų normaliam gyvenimui.
 • Trauminiai įvykiai. Po trauminio įvykio, pvz., nelaimingo atsitikimo ar artimo mirties, pradedate patirti psichinius reiškinius. Kartais tokia trauma atveria psichinius gebėjimus arba leidžia labiau suvokti juos.
 • Jūsų gyvenimas labai keičiasi. Galite pastebėti, kad atsiranda vis kitokie sukrėtimai – galite prarasti geriausią draugą, bet surasti naują. Jūsų asmeniniai santykiai byra. Jaučiate stiprų norą išeiti iš savo darbo. Jūs nesuprantate, kodėl visa tai vyksta. Jūs galite jaustis išlaisvintas ir linksmas, arba galite jaustis, kaip viskas yra prieš jus. Visa tai susiję su psichinės energijos judėjimu.

Aš galėčiau išvardinti, kokius psichinius gebėjimus turiu aš, tačiau aš save vadinu intuityvia, ir to pakanka, o mano aplinkoje žmonės apie mane sako, kad aš „atominio jautrumo ir plintu kaip radiacija“. Jeigu tai priskiriama prie beprotybės, tai taip, aš esu beprotė, ir tuo didžiuojuosi ir esu be galo dėkinga už tai. Aš negaudau žmonių ar kosminių energijų nuolatos, aš kitų žmonių minčių neskaitau, ateities neburiu – mes esame atsakingi už savo ateitį, ir tik protingais sprendimais ir drąsiais veiksmais galime pakeisti savo realybę.

Žmonės bijo to, kad yra neįprasta, kitaip, nesuprantama, ir žinoma, neturi fizinių įrodymų – „nemačiau, taip nėra“  . Psichiniai gebėjimai yra aukštesni subtilūs pojūčiai, kurie yra už mūsų racionalaus proto, žinojimo, matymo, klausos, išjautimo. Natūralių intuityvių / psichinių gebėjimų ugdymas ir naudojimas gali mums padėti interpretuoti, išaiškinti ir išplėsti savo patirtį, daugiau už mūsų penkis fizinius pojūčius.

DSC_5136.jpg

Aš stoviu tvirtai ant žemės, esu atvira šviesai, mano akys plačiai atmerktos, esu atviro proto, ir didžiausias pastovumas gyvenime yra atvira širdis. O ir koks skirtumas, matau ar kalbuosi su angelais, bembiais ar ateiviais, jeigu tai… iš širdies!

Juk kas iš širdies – širdį pasiekia?

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: