Kaip suprasti Visatos žinutes?

Ar kada nors jautėte, kad Visata bando jums kažką pasakyti, bet jūs nesuprantate žinutės? Ar pagaunate save, kad siekiate atsakymų į savo gyvenimo klausimus, tačiau niekada nerandate sprendimo būdų? Jūs galite taip jaustis, nes nesate visiškai susipažinę su Visatos „kalba“. Atsakymai greičiausiai yra priešais jus. „Kalbos barjeras“ su Visata yra didelė kliūtis daugeliui. Kai galėsite išmokti svetimą kalbą, jūsų gyvenimo patirtis tik augs.

Visata visą laiką kalba su mumis. Mes ne visada atpažįstame žinutes, nes Visata kalba per patirtį. Kokia terpė galėtų būti veiksmingesnė komunikacijai nei pats gyvenimas?

Štai keletas patarimų, kaip pradėti dekoduoti save ir savo gyvenimą, ir suprasti daugiau apie nuostabią patirtį, kuri atsiranda aplink jus:

1. Auginkite norą gauti. Kartais mes užduodame klausimus, tačiau tuo pačiu metu laikomės tam tikrų abejonių dėl atsakymų. Atminkite, kad Visata visuomet suteikia jums meilę. Būkite sąžiningi sau apie savo gyvenimo klausimus. Jei nesate pasiruošę priimti, jūs ir to negausite. Auginkite tikrąjį norą išgirsti ar pamatyti žinutes iš Visatos. Būkite pasiruošę priimti atsakymus, nesvarbu, kaip ir per ką jie ateina. Jūs galite gauti savo atsakymus iš nepažįstamojo, mažai tikėtino šaltinio, atsitiktinio įvykio ar net skelbimų lentos. Galimybės yra neribotos. Tačiau jūs turite iš tikrųjų ieškoti, kol jos bus jums atskleistas.

2. Atkreipkite dėmesį. Visata neturi jokių limitų, kaip ji gali bendrauti su jumis. Pavyzdžiui – galite pamatyti žmogų su marškinėliais, ant kurių bus užrašas, kuris bus tarsi atsakymas į jūsų mintis. Galite pastebėti pasikartojančias frazes dialoguose su žmonėmis apie atitinkamą temą, kuri neduoda jums ramybės. Visatos intelektas yra neribotas. Jis visada susijęs su jumis ir siekia sustiprinti ryšį su jumis. Galbūt ne visada tai suprasite, ypač jei esate kovoje su savimi ar su aplinka. Atkreipkite dėmesį į tai ką patiriate. Kodėl reikia klausti klausimo, bet ignoruoti atsakymą? Atidžiau stebėkite savo aplinką kai siekiate gauti atsakymus.

3. Atkreipkite dėmesį į pasikartojančią patirtį. Kai pradėsite daugiau dėmesio skirti įvykiams jūsų gyvenime, galite pastebėti keletą pasikartojimų – atkreipkite dėmesį į juos. Tai kartojasi dėl priežasties. Kai siunčiama žinutė, ji turi būti girdima garsiai ir aiškiai. Tik todėl, kad mes jos nepamatėme ar neišgirdome nereiškia, kad jos ten nėra. Kartais šios žinutės bus siunčiamos pakartotinai, kol juos gausime. Taigi kai atkreipsite dėmesį tuomet pradėsite atrakinti tuos paslėptus potencialus pasikartojančioje jūsų gyvenimo patirtyse.

4. Pasidavimas/paleidimas. Kai pradėsite atpažinti ir įsitraukti į aplinkinius ženklus, nepamirškite, kad jūs turite jėgą pamatyti tai, ką norite matyti. Jūs galite matyti žinutes visur aplinkui, jeigu jūsų matymas susitiks su jūsų vidiniais norais. Tai tikrai ne Visata su jumis kalba, jūs susikuriate tai savo mintyse, ir matote tai, ką norite matyti. Kad išvengtumėte šios problemos, turite visiškai pasiduoti. Jei norite gauti atsakymą jūs turite paleisti bet kokią asmeninę investiciją į klausimą. Tiesiog leiskite jam ateiti. Jei tikrai norite patirti, tada leiskite, kad patirtis būtų svarbesnė už atsakymą, kurį jūs gaunate iš Visatos.

5. Priimkite visiškai. Jūs visada dalyvaujate pokalbyje su Visata. Atminkite: kai jūs turite sužinoti ar norite sužinoti – taip ir atsitiks. Nebus jokių painiavų ar abejonių dėl to, kas yra pasakyta. Pasitikėkite šaltiniu, savimi ir už savo ribų. Ženklai ir žinutės nėra tam, kad būtų nesuprantami, net jei jie iš pradžių atrodo kaip visiškas neišnarpliojamas rebusas. Informacijos atpažinimas ir priėmimas per ženklus ir žinutes priklauso nuo noro, nuoširdaus ieškojimo ir tiesiog klausymo.

60641184_810922512612394_1516672532697055232_n

6. Skirkite daugiau dėmesio sau. Lavinkite intuiciją. Norėdami daugiau sužinoti apie Visatos ženklus, atkreipkite daugiau dėmesio į save. Atminkite, kad jūs ir visata yra viena, o tai reiškia, kad tikroji žinutė tam tikru lygmeniu turi rezonuoti su jumis. Net jei jūs to nesuprantate, jūsų aukštesnieji gebėjimai jus įspės, kas kažkas yra reikšminga apie tam tikrą asmenį, įvykį ar simbolį. Mes visi turime savo supratimo lygį. Šį įgūdį kiekvienas gali ugdyti per savirefleksiją ir meditaciją. Kuo daugiau leisite sau įsijausti ir patirti savo intuiciją ir vidinį pasaulį, tuo garsesnis ir aiškesnis tampa jūsų dialogas su Visata.

Klausite manęs: kaip pasikliauti tuo, ko negali apčiuopti, pamatuoti ir įvertinti? Paprastai – išjausti. Kad galėtumėte gauti Visatos žinutes turite lavinti intuiciją.

Kai uždėsite ranką ant krūtinės, ir pajausite sau meilę, ir pajausite kaip teka kūnu tikėjimas savimi ir Visata, tuomet nereikės nieko matuoti, tai bus tikra, iš vidaus. Intuicija ateina ir per tylius, ramius momentus, atitipena kartu su su vėjo šuoliukais kai sėdite ant kalno, ir Visata nupiešia vaivoryškštę. Intuicija ateina kai stebite žvaigždes, kai būnate ramūs, tylūs, vieni, o Visata paberia žvaigdžių, kurios pradeda nardyti ežere.

Svajojimas dienose irgi gali įnešti intuicijos prieskonių, taip pat kai esi kūrybiniame procese… Intuicija klesti tose srityse, kurios jums patinka, ir remiasi momento kontekstu, kad padidintumėte savo požiūrį.

Visata visuomet yra čia, kad padėtų mums, todėl leiskite jai padėti ir atkreipkite dėmesį į tai, ką ji jums sako, tačiau atsiminkite – viskas nutinka tik atitinkamu metu, viskas savas laikas, tad neskubinkite proceso.

Siunčiu daug Meilės!

Flow In Glow | Žydrūnė

One thought on “Kaip suprasti Visatos žinutes?”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: