Angelai, dvasiniai vedliai ir kristalai

Mes neesame izoliuotos būtybės, nukirstos nuo kitų realybių. Esame prijungti prie Visatos daugybe sudėtingų būdų, pvz., gijomis, kurios yra austos per mus pačius. Ir per šias gijas Visata gali siųsti mums žinutes.

Vienas iš žinučių gavimų būdų tai kažkokio daikto pametimas, sulaužymas ar radimas. Kai radimas pažadina mintis naujoms idėjoms, sulaužymas ar sudaužymas – skatina paleisti praeitį. Kitas Visatos būdas pateikti žinutes tai sinchronizacijos – tai Visatos būdas patvirtinti, kad mūsų mintys puikiai suderintos su mūsų ateities realybe. Visata taip suteikia didelį „taip“, kad patvirtintų, jog einame teisinga kryptimi.

Na, ir… kątik googlinau, „kaip žmonėms paaiškinti, kas yra angelai“. Paskui pradėjau rašyti „energija, kaip paaiškinti energiją?“. Pagavau save bekikenančią, įsivaizdavau kempiniuką grojantį su arfa, ne ne ne… O sako, jeigu negali paprastai paaiškinti – nesupranti. Angelai, dvasiniai vedliai tai aukšnesnioji energija.

59945986_357082591585543_2535656985416695808_n

Angelai yra supernatūralios būtybės, kurios randamos daugelyje religijų ir mitologijų. Metafiziškai angelai tai Dievo pasiuntiniai, kurie atneša žinutes. Tai Dievo mintis, kuri pasireiškia šviesia sąmoninga mintimi, intuicija, supratimu. Tai priėmimas Dieviškųjų idėjų ir jų perkėlimas į sąmoningumą.

Simboliškai angelai tai – žinutės, grynumas, Dieviškasis suvokimas, meilė, tikėjimas, drąsa, užuojauta, atsinaujinimas, apsauga. Mūsų protai gali suprasti skirtingai, kas tai yra, o ir skirtingose dvasinėse praktikose angelai apibūdinami skirtingai.

Angelai padeda, saugo mus, jie yra besąlyginė meilė, išmintis ir užuojauta. Dvasiniai vedliai padeda mūsų sielos evoliucijoje. Sielos evoliucija tai vystymosi procesas, ne – nepavirsime į drakonus, ar į mėlynus avatarus, bet evoliucionuojame sąmoningumo prasme – tampame sąmoningesni savame kūne, savose mintyse. Sielos evoliucija tai sąmoningumo augimas nuolat progresuojant per skirtingus sąmonės lygius ar etapus. Kaip auga sąmonė? Auga, kai priimame sudėtingą fizinės patirties patirtį, arba kitaip – kai savo noru pasirenkame sau sudėtingas patirtis, kurios atrodo kaip iššūkiai – tuomet augame.

Kai kuriems žmonėms lengviau suprasti „angelų“ idėją, man yra artimesnis dvasinio vedlio apibūdinimas, nes manau tai yra labiau asmeniška. Man dvasiniai vedliai asocijuojasi su važiavimu super greitkeliu, kuris sujungia su informacija.

Tad, ne angelų vedama, o savęs įsiklausiusi – supratusi, kad man sunku kalbėti, ir kad turiu sujungti gerklę su širdimi – tai kas eina iš širdies, kad eitų lengvai balsu. Dar kitaip sujungti gerklės ir širdies čakras, išgyti nuo gerklės čakrų blokų labiau, išmokti reikšti save, kad tai būtų drąsus balsas, kuris eitų iš širdies. Tad nusipirkau crizokolą prieš 1.5 metų, tai kristalas, akmenukas, kuris ir sujungia gerklės čakrą su širdies. Ir vis griebdavau pakabuką, jeigu reikėdavo daugiau kalbėti. Mano balsas trūkčiojo, trūko ir oro, nemeluosiu, tai nėra lengva, kalbėti galbūt tokius dalykus, kurie yra jautrūs man, o ir drąsiai savo nuomonės nemokėdavau pasakyti. Aš esu intravertė, geriau jau į spintą užsidarysiu ir apsikarščiusi vaivorykštėm sau rašysiu, rašysiu, rašysiu… Tačiau tai nėra tai, per ką užaugčiau.

Mums reikia daryti tai, kas kelia iššūkius mums viduje, kas mus pastato už mūsų komforto ribų, kad augtume dvasiškai bei psichologiškai. Aš žinojau, kad aš privalau mokytis, man to reikia, tai buvo mano tikslas… Vakar viskas pasikeitė. Aš skubėjau namo, laukė svarbus pokalbis telefonu, skubėjau, kad galėčiau pasikabinti savo pakabuką ant kaklo, pagavau save begalvojančią „tai kaip gi aš kalbėsiu be jo???“. Pokalbis buvo sklandus, pirma mintis kai pamačiau, kiek truko pokalbis buvo ta, kad vistik, gerai, kad mokausi kalbėti, pokalbis truko 23:23 min. O dar prisiminiau, kad visą dieną kuteno mane skaičiukai: 12:21, 14:41, 15:15, 16:16, 17:17, 18:18, 444, 333, 555… Tai sinchronizacijos, kurias gali pamatyti kai esi sąmoningas savo dienose, tiki ir pasitiki Visata. Tuomet tai ženklas – kad Tu tinkamoje vietoje, tinkamu laiku, ir laukia arba pamoka arba gera žinutė

59644330_438498076713641_8733512565566472192_n.jpg

Aš atsistojau, ir akmenukas nukritęs ant grindų pažiro į šipulius… Aš tik išsižiojus žiūrėjau – ar tai Visatos žinutė???

Dažnai, kai kristalas/akmenukas suskyla, tai reiškia, kad jis ėmėsi problemų, su kuriomis dirbote, ir dabar esate pasiruošę tai paleisti. Jis suskilo, kad nepajaustumėte skilimo fiziškai. Skilimas taip pat sukėlė pokytį, kuris gali būti jaučiamas kaip akivaizdžiai pakilęs vėjas…

Iš esmės, jei kristalas suskyla, tai reiškia, kad įvyko perėjimas, pasikeitė energijos. Kartais šis pokyčio taškas nežinomas – darbas, kurį atlikote, kad pasiektumėte šį atleidimo / išleidimo tašką, gali būti nesąmoningas, tačiau tai tikra ir daro įtaką. Taigi, kai kristalas skyla, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra padėkoti viskam, ką gavote – už visus mažus dalykus, palaiminimus, kad įvyktų dar didesnis išgijimas.

Kai suskyla kristalas pirmiausia ką turite padaryti tai įsivaizduoti, vizualizuoti šį įvykį ir stebėti viską, kas buvo prieš jam suskylant, ką galvojote prieš tai. Reikia atkreipti dėmesį, kaip kristalas suskilo. Pvz.: Ar jis suskilo per pusę, ar nuskilo kampas? Kaip atrodo dabar? Kokios spalvos kristalas ir kokios jo savybės? Kai kurie arba visi šie stebėjimai gali tapti žinute.

Štai keletas kitų klausimų, kurie gali padėti suprasti šio momento grožį. Pagalvokite, kada ir kur gavote kristalą.

  • Ar įsigijote sau, ar radote, ar gavote jį kaip dovaną?
  • Kas vyko tuo metu? Ar tada buvote susitelkęs į kažkokią problemą, kurią norėjote pašalinti, ar supratote kad kažką reikia išgydyti jūsų kūne?
  • Kokie žmonės tuomet buvo aplink? Kokie dabar?
  • Kokį darbą turėjote ar kokį vaidmenį atlikote savo gyvenime ar kitų žmonių gyvenime? O dabar?

Iš esmės, kaip nuo to laiko pasikeitė jūsų gyvenimas? Atsakymai į šiuos klausimus ir kitus dalykus greičiausiai suteiks supratimą apie tai, ką jūs paleidote savo gijimo kelionėje. Atsakymai taip pat gali nukreipti į gydymo aspektus, į kuriuos būtų geriausia susikoncentruoti dabar.

Nereiktų pradėti per daug galvoti.

Kartais, kai kristalas suskyla, tai tiesiog nelaimingas atsitikimas. Galų gale gravitacija yra viena iš stipriausių mūsų aplinkos jėgų, ir kiekvienas žmogus kartais patiria nerangumą. Tomis akimirkomis tiesiog reiktų sustoti ir įsiklausyti intuicijos – ar čia žinutė. Pasitikėkite jausmu, mintimi, staigiu žvilgsniu į kažką, kas suteikia prasmę – ar šis įvykis buvo tik nelaimingas atsitikimas.

Jei manote, kad nesate tikri, ar gavote žinutę tiesiog giliai įkvėpkite ir nebandykite to paaiškinti. Kartais žinutės ateina ir mes jas išjaučiame visu kūnu, kartais mes tiesiog laukiame ženklų ir žinučių ir mes jas matome visur kur besisuktume, tad turime išjausti tai, klausyti savo intuicijos.

59618071_837949089908377_6681953266911150080_n.jpg

Nesvarbu kokios religijos bebūtumėte, jeigu priimate faktą, kad Meilė didžiausia jėga pasauly – angelas, ar vedlys, ar kempiniukas gali pakišti po nosim sinchronizacijų, numesti paukščio plunksną ant kelio, galite išmesti lėkštę iš rankų ir tai bus žinutė, jeigu gerai savęs įsiklausysite ir svarbiausia – tikėsite.

Vakar angelas kikeno kai sudaužė mano akmenuką – tačiau kartais turi įvykti nemalonūs įvykiai gyvenime, jie tam, kad supurtytų labiau, kad labiau atsimerktume į save ir savo tiesas bei pasaulį.

Siunčiu daug meilės ir dėkingumo!

Žydrūnė ~

 

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: