„The Wild Unknown“ kortos. Santykiai ir autentiškas AŠ

Kartais kai pasodini tinkamas sėklas savo sielos augimui aplink išdygusius daigelius pradeda mėtytis šiukšlės, kurios užstoja šviesą. Kai koncentruojiesi į savo vidų reikia nepamiršti ir aplinkos. Kartais planuojant gyvenimą savo būdais, atsiranda žmonių, kurie bando tave įtraukti atgal į „netaisyklingą“ gyvenimą – su daug negatyvo, su savanaudiškais kenksmingais veiksmais, kurie paveikia tave…  Kartais mes norime tik gero, ir tiems žmonėms norime padėti, nors ir šiukšlina mūsų sode. Bet tai gali būti pavojinga – mes galime taip iššvaistyti savo laimę ir „palaidoti“ – užkasti giliai savo poreikius.

Įvykus konfliktui, ar pajautus, kad žmogus atima tavo laimę, reiktų atidžiau pažiūrėti į aspektus. Ką reikia suprasti savy, santykiuose su kitais ir su visu gyvenimu? Tu darai kontraktą su gyvenimu kiekvieną akimirką. Tu gali sustabdyti demonus, kurie atima laimę ir energiją iš tavęs.  Kartais, tas žmogus, kuris atjoja ant ožio, velniu vadinamą, nesupranta, ką daro. Ir tai tik todėl, kad jo vizija yra blokuota. Jis gyvena savo minčių aspektuose, iliuzijoje. Jis galbūt ir nori suprasti dalykus, tačiau nebūtinai nori suprasti dlaykus, kokie jie yra iš tikrųjų. Jis galbūt buvo priverstas susikurti savo realybės versiją. Tai yra tendencija, kai žmonės teikia pirmenybę informacijai, kuri patvirtina jų esamas mintis ir įsitikinimus. Kuo sunkesnė jų pačių būklė tuo jiems sunkiau galvoti ir jie dar labiau nusilpsta. Kartais pačios mintys sukuria blokus nuo supratimo.

Kartais mes patys pasirenkame pabaigą, o kartais pabaiga mus pasirenka. Mes ją galime neigti, bet kartais tai yra neišvengiama. Pabaiga nebūtinai yra baisi.  Pabaiga, mirtis yra ir atgimimas, transformacija. Kartais žmogui, su užblokuota vizija tereikia laiko vienam. Tai gali būti mėnuo, gali būti metai ar du. Tik žmogui apgalvojus ką jis neigia, ko vengia gali suprasti dlaykus tokius kokie jie yra iš tikrųjų. Vengimas neprivers situacijų ir aspektų dingti. Tik tiesa gali išlaisvinti. Tačiau nereiktų pasilikti santykiuose, kuriuose kartojasi negatyvūs aspektai ir būti situacijose kurios tau kenkia.

56375749_341714249790714_6166032475236597760_n.jpg

Kartais žmonės įskaudina ir paliečia mūsų pačias giliausias žaizdas. Jie mus pažemina, sudaužo širdį, bet apsisukę nori būti su mumis. Man tai galbūt gili, kraujuojanti žaizda, o tam žmogui galbūt atrodo, kad tai tik įdrėskimas… Mes tokie skirtingi, ir jaučiame skirtingai. Vieni esame labai jautrūs, kitiems atrodo to jautrumo trūksta, tačiau jie taip „veikia“. O ir mes kartais padvigubiname savo skausmą savo mintimis ir žodžiais. Kai jaučiame mentalinį skausmą jaučiamės izoliuoti ir negirdime Visatos.

Labai svarbu per sunkius laikotarpius prisiminti, kad tu niekada nesi vienas, nesvarbu ką tau tavo mintys sako. Naktyje visada yra šviesos.

Tačiau galbūt reikia kažką pakeisti savyje? Ką kitas turėtų pakeisti? Ką tu įneši į draugystę? Ką kitas atneša į draugystę?

O ką daryti? Pasitikėti Visata.

Nors mes ir matome save kartais sudėtingame ir klastingame pasaulyje, tačiau virš susiraizgiusio likimo rato šakų kabo Meilės vaivorykštė. Kartais turime sėdėti kaip apuokai ant šakos ir stebėti, kaip sukasi likimo ratas ir nebandyti jo kontroliuoti. Kartais pokyčiai, kurie tuo metu atrodo beprasmiški, tampa turtingi prasme tik tada, kai mes atsitraukiame ir  pakeičiame perspektyvą.

Iš kosminės perspektyvos pokyčiai vyksta, ir tai tik energija, tai nėra nei „negatyvūs” , nei “pozityvūs”.

56157901_428634944557669_178954373643108352_n.jpg

Kaip drugelis pakyla virš visų negatyvių aspektų, taip ir tu gali pakilti. Klausymąsis savo intuicijos, savo vidinio balso gali išvesti iš to painaus chaoso.  Būk savo herojumi, pasitikėk savimi, tačiau ne visi herojai veikia vieni – rask motyvaciją iš žmonių, kurie tave tikrai palaiko.

Bet… ar patogiai jautiesi savo kailyje? Ar kažką slepi nuo savęs? Ar vengi pokyčių? Ar tikrai neslepi savo tikrojo veido nuo žmonių?

Drugelis kviečia susijungti su savuoju aš, kuris būna savimi, be atsiprašinėjimų koks yra.

Nelauk kitų patvirtinimo būti savimi, nelauk patvirtinimo ar leidimo pakilti, leisk sau pakilti, tai yra tavo natūralus gebėjimas.

Gyvenk savo Magijoje!

Tikri žmonės visada ras kelią pas Tave.

Siunčiu daug meilės ~

Žydrūnė ~

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: