Kosminis oras. Astrologija

Kosminis oras – pilnatis, Merkurijaus retrogradas, planetų išsidėstymas, geomagnetinės audros, saulės užtemimai, Saulė Avino ženkle, Plutono ir Pietinio Mazgo konjukcija ir daug kitų aspektų…

Kosminio oro poveikį žmogui tyrinėja astrologija. Astrologija nėra religija, ji nėra ir mokslas, galbūt tai magija? Tebūnie tai MAGIJA. Ir ne, tai nėra tai, kad „visi atsakymai slypi žvaigždėse“. Verčiau visi atsakymai glūdi tavo viduje – juk mes „žvaigždės, suvyniotos į odą“ (juokingai skamba).

Sakoma, kad saulės, žvaigždžių, mėnulio ir planetų padėtis žmonių gimimo metu  formuoja jų asmenybę, daro įtaką jų romantiškiems santykiams ir prognozuoja jų ekonominius laimėjimus. Kol mes nekaltiname žvaigdžių dėl savo problemų, kol prisiimame atsakomybę už savo veiksmus, tada ir vyksta magija.

Kodėl mums turėtų rūpėti kosminis oras ar astrologija? Kodėl turėtume tuo tikėti?

Astrologija pats seniausias būdas pažinti save. Astrologija naudojama šimtmečius.  Kai kurie iš galingiausių ir įtakingiausių istorijos žmonių naudojo astrologiją. Palankus sutapimas ir pritaikyta išmintis juk negali mums pakenkti? Dar „užbėrus šiek tiek druskos“ galime džiaugtis astrologiniais aspektais tiek  asmeniškai tiek kolektyviškai, kai juos pastebime ir suprantame. Jeigu tai padeda priimti sprendimus ir suprasti save labiau, kodėl tuo nepasinaudojus?

Kartais, kai kosminis oras pablogėja, kai aplinkui viskas atrodo labai sunku, mes linkę paslėpti save nuo pasaulio. Mes jaučiame, kad mums sunku bendrauti su kitais, mes jaučiamės pažeidžiami, ar pervargę, saugome savo emocijas, bijome netekti, bijome pasitikėti kitais. Tačiau mes turime pažvelgti į jausmus, kuriuos laikome viduje, ir atsakyti sau, ar mes labiau kreipiame dėmesį į išorę ar į vidų? Ar mes galime pozityviai išreikšti save kitiems? Reikia atsiminti, kad mes galime rinktis savo aplinką, kad nereikėtų splėtis.

Jeigu mes esame susikoncentravę į išorinę aplinką, mūsų situacija gali pasikeisti kai „oras geras“, tačiau kai planetos pasikeis/ pasikeis aspektai/ atsiras iššūkių – tada mūsų progresas sugrius.  Mes kartais laukiame, kol situacija pagerės išorėje, tačiau pamirštame savo vidų. Mes galime pasirinkti kaip mes reaguosime į planetų pokyčius, išorinę aplinką, atsiradusius iššūkius.  Ar mes pasiruošę? Ar stipriname savo mentalinį stiprumą? Ar mokomės, kaip nereaguoti į „karštas“ situacijas staiga, emociškai? Ar galime kontroliuoti savo atsaką į negatyvias situacijas?

Ir kad ir koks tamsus vanduo bus užliejęs tavo namus, tu su savo neperšlampamais batais – mentaliniu stiprumu, mokėjimu nereaguoti „karštai“ ir supratimu kaip atsakyti – pereisi visus vandenis ir balas – per visus sunkumus.

Turime prisiimti visą atsakomybę už savo energiją ir sąmoningai pasirinkti. Kai suprantame, kad turime galią rinktis, kai stovime savoje galioje niekas negali mūsų sustabdyti.

IMG_20180623_151215.jpg

Ar tu pasilieki namuose kai siaučia audra, ir lauki kol ji praeis ir vėl nušvis saulė? Ar tu griebi savo lietpaltį ir ryškų skėtį, it vistiek darai tai, ką suplanavęs?

Tikiu tavimi! Rinkis aplinką, su gaiviu oru sielai, būk apšviestas pozityviu kosminiu oru ir tikėk MAGIJA!

Žydrūnė ~

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: