„The Wild Unknown“ kortos. Sėklos

Kiekvieną pavasarį ateina metas, kai reikia sodinti naujas sėklas.

Mes einame per gyvenimą ieškodami kažko prasmingo, tačiau dažnai pamirštame, kad tai galime susikurti. Tu gali pasirinkti žemę, į kurią sodinsi sėklas. Žemė – tai mintys, aplinka, požiūris, įsitikinimai. Žemė – tai vaisingumas, potencialas augti dvasiškai ir psichiškai.  Tai yra galimybė pradėti naują. Reikia nepamiršti pasodinus palaistyti sėklų, ir sėkmė bus mūsų pusėje. Tačiau sėkmę reikia naudoti protingai, kad sukurtume gyvenimą, kurį visada norėjome gyventi.

Bekasant  žemę galima atkasti ir savo neigiamas emocijas, traumas, kompleksus, patirtas skriaudas… Tai nereiškia, kad reikia išlikti pozityviam užkasus savo emocijas į kitą vietą ar užvertus jas dar didesne krūva žemių. Reikia priimti visas emocijas, ir pabandyti suprasti kodėl ir iš kur jos kyla.  Kad tai padaryti reikia klausyti savo vidinio balso.

Galbūt desperatiškai ieškome atsakymų į kai kuriuos neatsakytus, sudėtingus klausimus, susijusius su praeitimi. Galbūt norime patekti į savo praeities problemų branduolį ir pamatyti, ką darėme neteisingai, kad nekartoti tų pačių klaidų. Mes vis giliau ir giliau įsitraukiame mintimis į praeities situacijas ir jos mums trukdo žengti pirmyn,  sukelia nerimą, susargdina kūną, aptempdo protą. Praeities negatyvūs įvykiai ir susikaupusios blogos emocijos gali labai varginti ir trukdyti stiebtis į ateitį.

54405577_798846013807674_3143938660789911552_n

Dabar yra puikus metas išvalyti viską, kas trukdo augimui, atleisti sau ir kitiems. Reikia rasti jėgų pasakyti TAIP naujam. Tu nesi įpareigotas savo praeities. Svarbiausia Tu gali atleisti sau. Tu gali visada pradėti iš naujo. Kai sutelki dėmesį į savo ateitį ir klausai savo intuicijos naujų klaidų nepadarysi.

Reikia rasti kažką įkvepiančio savy, kad galėtum pakilti. Neskubėk – tamsoje sėkla bręsta, kad galėtų išdygti ir sužydėti visu savo potencialu. Reikia pabūti su savimi, ugdyti savo vidinę jėgą, medituoti, užsirašyti kylančias mintis, išgirsti save labiau. Kad kūrybos, meilės ir įkvėpimo daigeliai prasikaltų reikia siekti pažinti save, nuraminti save, nesiekti pripažinimo ir meilės iš kitų, nevengti savo minčių.  Rasti sau tinkamų pažiūrų, kurios veikia,  ir laikytis metodų, kurie yra naudingi Tau.

Kad sėklos išaugtų ir sužydėtų reikia saulės šviesos. Reiktų nepamiršti būti dosniam be apribojimų, duoti – nesitikint gauti atgal.  Reikia surasti šviesą savy. Nesvarbu, kokie pilki debesys išorėje arba kokia tamsi naktis, šviesa visada šviečia viduje, ir ji pasiruošusi apšviesti Tikrojo Aš sėklas ir maitinti jo augimą.

Mus dažnai stabdo nusivylimas ir baimė. Mes įsivaizduojame blogiausius scenarijus savo galvose, tačiau, kad suprastume savo svajones reikia išlikti pozityviems ir tikėtis geriausio. Judėti link savo tikslų ir svajonių ir tai taps realybe. Gyvenimas dinamiškas. Visada yra vietos augti ir tobulėti, pasikeisti.  Įmanoma plėstis, tačiau būti kartu ir stabiliam.

54220446_262755591280648_9003983067265630208_n.jpg

Ar Tu patenkintas esama situacija savo gyvenime? Ar džiaugiesi savo rutina?  Koks sėkmės apibrėžimas atitinka Tavo dabartinę realybę? Kokias sėklas esi pasiruošęs pasėti į ateitį? Kokią aplinką sukursi, kad sėklos galėtų išdygti?

Tegu atsinaujinančios energijos pojūtis padeda sutelkti dėmesį ir judėti į priekį naujomis, šviežiomis ir teigiamomis priemonėmis.

 

Siunčiu daug šviesos ir meilės!

Žydrūnė ~

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: