Dabar yra tinkamas metas

Man į akis švietė saulė, žali gėlių lapeliai blizgėjo, pagavę šviesos blyksnius. Buvo taip ramu. Jaučiau, kaip vėsi gaiva apgaubia mane ir sūpuoja. Tik aš pamiršau tušinuką, o mintys bėga galvoje, ir reikia jas užrašyti, kol nepabėgo. „Visada nešiotis tušinuką, Žydrūne!“ – vis sau kartoju. Bet va, neturiu. Visada teikiu pirmenybę popieriaus lapui, o ir ranka greičiau spėja rašyti tušinuku, negu spaudyti ekrane raides.

Mes vis atkreipiame dėmesį į raides ant popieriaus lapo. Mes atkreipiame dėmesį į žmogaus poelgius ir veiksmus, darbus. Bet mes pamirštame pažvelgti į lapą. Koks svarbus yra tas lapas, ant kurio rašai. Kaip svarbus yra žmogus, iš savo esybės, atmetus viską, ką gavo, ar įgavo atėjęs į šį pasaulį.

Pasirąžau, išgeriu paskutinį gurkšnį kavos, pažvelgiu į gėles. Jos plastikinės. Saulės irgi nėra, tai šviestuvai. Atsistoju ir nueinu nusipirkti gėlių.

fbt

Jeigu kuri iliuzijas, kurk jas širdyje, ir kad jos pavirstų didelėmis svajonėmis! Tačiau nepamiršk gyventi savo svajonėse DABAR. Dabar yra tinkamas metas.

Tegu pavasaris visada būna Tavo širdyje. Mažas jaukus pavasaris – džiaugsmas sustoti ir tiesiog būti, kvėpuoti, mylėti, svajoti, matyti. Noriu pasidalinti savu pavasariu su Tavimi, kad galėtum lengviau įnešti saulės spindulių į savo baltą tuščią lapą. Prisimink, mintys ir žodžiai yra Tavo teptukai dienose.

Tu niekada nebūsi pasiruošęs. Kiekviena akimirka – yra tinkamas momentas. 

 

Daug Meilės  ~

 Žydrūnė ~

BE RAŠTIŠKO LEIDIMO DRAUDŽIAMA NAUDOTI MANO BET KOKIUS TEKSTUS IR NUOTRAUKAS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: